SYRI TV/ Flet nëna lehonë: Qaja çdo ditë në burg, policia më arrestoi 8 ditë pasi kisha lindur

para një jave - Syri

Kanë kaluar vetëm 24 orë që ka lënë qelitë e burgut dhe nuk ndahet nga foshnja e saj e sapolindur. Diana Bahçja vijon ende të jetë e tronditur për gjithçka ndodhi në 4 ditë, që nga arrestimi, qëndrimi...

Nëna lehonë flet për familjarët e ish-burrit: Më kanë nxjerrë jashtë kur kisha vajzën 8 muajshe

para një jave - Zyrtare

Diana Bahçja, nëna lehonë e cila u arrestua duke lënë foshnjën vetëm 8 ditësh dha një intervistë për “Review” pas lirimit nga burgu. Ajo tregoi se nga stresi i situatës së krijuar i ka ikur gjiri. 25-vjeçarja...

“Më mirë burg, s’kam të paguaj”, avokati tregon raste të ngjashme me Diana Bahçjan

para një jave - Euronews

Avokati Gentjan Serjani tha për “Review” në Euronews Albania se ka raste të ngjashme me atë të Diana Bahçjas e cila u burgos pak kohë më parë duke lënë foshnjën 8-ditësh. “Janë raste të përsëritura sa...

Rasti i lehonës, avokati: Policia s’e gjeti për gjyqin, si e gjeti kur e arrestoi?!

para një jave - Euronews

Avokati Gentjan Serjani komentoi për “Review” në Euronews Albania rastin e burgosjes së nënës lehonë, Diana Bahçja e cila tashmë është liruar. Ajo u arrestua duke lënë foshnjën 8-ditëshe në shtëpi. Gjykata...

Avokati i nënës lehonë: Dianën e denoncoi ish-vjehrri, thanë që u largua nga banesa

para një jave - Euronews

Anton Kosteri, avokati që është marrë me çështjen e Diana Bahçjas tha në një intervistë për “Review” në Euronews Albania se 25-vjeçarja u denoncua nga ish-vjehrri. E reja e cila u arrestua duke lënë foshnjën...

“Më iku gjiri”- Nëna lehonë flet pas lirimit: Familjarët e ish-burrit më dhunonin

para një jave - Euronews

Diana Bahçja, nëna lehonë e cila u arrestua duke lënë foshnjën vetëm 8 ditësh dha një intervistë për “Review” në Euronews Albania pas lirimit nga burgu. Ajo tregoi se nga stresi i situatës së krijuar i...

Ekskluzive| Nëna lehonë flet për herë të parë pas lirimit nga burgu

para një jave - Euronews

Diana Bahçja, lehona e cila u arrestua duke e lënë foshnjën 8-ditëshe në shtëpi, tashmë është liruar nga burgu. Në një intervistë ekskluzive për “Review” në Euronews Albania 25-vjeçarja tha se ndihet e...

U burgos 8 ditë pas lindjes, nëna lehonë: S’mundem të takoj vajzën, 5 vite pa e parë

para një jave - Euronews

Kamera e emisionit Review në Euronews Albania, ishte këtë të shtunë në banesën e shtetases Diana Bahçja, nënës lehonë e cila u arrestua për shkak të një gjoibe të papaguar për braktisjen e foshnjës së...

U burgos 8 ditë pasi lindi fëmijën, flet 25-vjeçarja: Nuk isha në dijeni për dënimin

para një jave - Gazeta Express

Diana Bahçja, nëna lehone e cila u arrestua në Shkodër është kthyer pranë të birit 2 javësh pasi u lirua të premten nga gjykata e Tiranës. Arrestimi i saj solli reagime të shumta në vendin tonë! Lexo Edhe:...

E futën në burg 8 ditë pasi lindi foshnjën/ Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

para një jave - Syri.net Kosova

Është kthyer pranë foshnjes dhe tashmë djepin e tund dora e nënës. Diana Bahçja është akoma e mpirë nga tronditja e arrestimit dhe shkëputjes nga fëmija vetëm 8 ditë pasi kishte lindur. Ajo tregon se në...

U ribashkua me foshnjën e saj, flet 25-vjeçarja pas lirimit nga qelia: Nuk e përballoja dot, kam qarë natë e ditë

para një jave - Albeu

Rikthimi te foshnja vetëm pak diteshe nga e cila e larguan për ta futur në qelitë e burgut ka gëzuar pa masë nënën 25-vjeçare Diana Bahçja. Ajo tregon se përjetoi momente shumë të vështira në burg, larg...

“Nuk deshën t’ia dinin që sapo kisha sjellë në jetë një foshnje”/ U burgos ...

para një jave - BalkanWeb

Rikthimi tek foshnja vetëm pak dhiteshe nga e cila e larguan për ta futur në qelitë e burgut ka gëzuar pa masë nënën 25-vjeçare Diana Bahçja. Ajo tregon se përjetoi momente shumë të vështira në burg, larg...

“Nuk deshën t’ia dinin që sapo kisha sjellë në jetë një foshnje”/ U burgos 8 ditë pasi lindi fëmijën, rrëfimi i 25-vjeçares: S’isha në dijeni për dënimin!

para një jave - Bota Sot

Rikthimi tek foshnja vetëm pak dhiteshe nga e cila e larguan për ta futur në qelitë e burgut ka gëzuar pa masë nënën 25-vjeçare Diana Bahçja. Ajo tregon se përjetoi momente shumë të vështira në burg, larg...

U rikthye tek foshnja e saj, nëna lehonë rrëfen sjelljen e dhunshme të policëve dhe qëndrimin në burg: Qaja ditë-natë, më dhimbte trupi

para një jave - Shekulli

Publikuar më 18.03.2023 nga shekulli_admin Nëna lehonë Diana Bahçja është rikthyer tek foshnja e saj, pasi gjykata vendosi të premten lirimin e saj nga burgu. Diana Bahçja ka deklaruar për mediat se ishte...

“S’duam t’ja dimë, je e dënuar”- U rikthye tek foshnja e saj, nëna lehonë rrëfen përballjen me efektivët dhe qëndrimin në burg: Qaja ditë-natë! Më dhimbte trupi

para një jave - Panorama

Nëna lehonë Diana Bahçja është rikthyer tek foshnja e saj, pasi gjykata vendosi të premten (17 mars) lirimin e saj nga burgu. Diana Bahçja ka deklaruar për mediat se ishte shumë i vështirë qëndrimi larg...

E futën në burg 8 ditë pasi lindi foshnjën/ Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

para një jave - Syri

Është kthyer pranë foshnjes dhe tashmë djepin e tund dora e nënës. Diana Bahçja është akoma e mpirë nga tronditja e arrestimit dhe shkëputjes nga fëmija vetëm 8 ditë pasi kishte lindur. Ajo tregon se në...

E futën në burg 8 ditë pasi lindi, flet Diana Bahçja: Qaja ditë natë, nuk donin t’ia dinin

para një jave - Klan

E futën në burg 8 ditë pasi lindi, flet Diana Bahçja: Qaja ditë natë, nuk donin t’ia dinin Është kthyer pranë foshnjes, dhe tashmë djepin e tund dora e nënës. Diana Bahçja është akoma e mpirë nga tronditja...

Spiropali e Bilali takojnë gruan lehonë pas lirimit nga burgu: Diana Bahçja është e lirë pranë foshnjes dhe familjes së saj

para një jave - Lexo

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali, së bashku me ministrenpër Sipërmarrjen Edona Bilali kanë takuar pas lirimit gruan e re që u arrestua nga një gjykatë në Shkodër, ndonëse ishte...

U arrestua 7 ditë pasi lindi, nëna lehonë tregon ditët në burg: Kisha dhimbje trupi, nuk e përballoja dot! Kur shkova në polici më thanë…

para një jave - FaxWeb

Ka folur për Faxnews Diana Bahçja, e cila u arrestua 1 javë pas lindjes, për një gjobë të marrë në vitin 2020. Ajo tha se qëndrimi në burg ka qenë shumë i vështirë. Ndërkaq ajo konfirmoi se nuk ka qenë...

U arrestua 7 ditë pasi lindi, nëna lehonë tregon ditët në burg: Kanë qenë të vështira, nuk e përballoja dot! Kur shkova në polici më thanë…

para një jave - FaxWeb

Ka folur për Faxnews Diana Bahçja, e cila u arrestua 1 javë pas lindjes, për një gjobë të marrë në vitin 2020. Ajo tha se qëndrimi në burg ka qenë shumë i vështirë. Ndërkaq ajo konfirmoi se nuk ka qenë...

Pas 8 ditësh burg, Diana Bahçja bashkohet me foshnjen e saj, gazetarja: Ka kërkuar të pushojë, ditë ferri për të…

para një jave - Klan

Pas 8 ditësh burg, Diana Bahçja bashkohet me foshnjen e saj, gazetarja: Ka kërkuar të pushojë, ditë ferri për të… Diana Bahçja që u burgos 8 ditë pasi lindi foshnjen, tashmë është kthyer në banesën e saj...

Lirohet nga qelia nëna lehonë Diana Bahçja

para një jave - Klan

Lirohet nga qelia nëna lehonë Diana Bahçja Bahçja: Nuk isha në dijeni të gjobës, vajzën nuk e takoj se nuk më lejon ish-burri Pas 10 ditësh larg djalit të saj të porsalindur Diana Bahçja, do të përqafojë...

U arrestua vetëm 10 ditë pasi lindi foshjen, lirohet nga burgu Diana Bahçe

para një jave - Top Channel

Është liruar me vendim të menjëhershëm Diana Bahçe, lehona që u arrestua vetëm dhjetë ditë pasi lindi foshnjën, pasi kishte një gjobë të papaguar. Gazetarja Dorjana Bezat bën me dije, se trupa gjykuese...

Gjykata liron nga burgu nënën lehonë por duhet të paguajë gjobën

para një jave - RTSH

Lirohet nga burgu Diana Bahçja, gruaja e cila u mor në burg duke lënë në shtëpi fëmijën 8 ditësh. Gruaja ishte dënuar me rreth 2 muaj burg për braktisjen e fëmijës nga martesa e parë dhe në qershor 2022...

U arrestua 8 ditë pas lindjes së fëmijës, lirohet nga burgu gruaja nga Shkodra

para një jave - Klan Kosova

Është liruar nga burgu shtetasja shqiptare Diana Bahçja Hoshi, e cila u arrestua në Shkodër vetëm 8 ditë pas lindjes. Ajo u arrestua me akuzën e braktisjes së fëmijës së parë, para disa vitesh. Pak minuta...

U arrestua vetëm 10 ditë pasi lindi foshjen, lirohet nga burgu Diana Bahçja

para një jave - Top Channel

Është liruar me vendim të menjëhershëm Diana Bahçe, lehona që u arrestua vetëm dhjetë ditë pasi lindi foshnjën, pasi kishte një gjobë të papaguar. Gazetarja Dorjana Bezat bën me dije, se trupa gjykuese...

Lirohet nëna e foshnjes 20-ditëshe/ Pezullohet vendimi i burgimit, u gjobit për braktisjen e foshnjes

para një jave - Vizion Plus

Gjykata e Tiranës urdhëroi lirimin e menjëhershëm të Diana Bahçes, nënës së foshnjes 20 ditëshe. Ky vendim u mor nga gjyqtari Ardit Mustafaj, pas parashtrimit të bërë nga pala mbrojtëse, e cila kërkoi...

Lirohet nga burgu lehona në Shkodër, u arrestua tetë ditë pas lindjes së fëmijës për një gjobë të papaguar

para një jave - Telegrafi

Gjykata liron nga qelia nenën lehonë, duke vendosur të pezullojë ekzekutimin e dënimit me burg. Diana Kolaveri Hoshi, e arrestuar tetë ditë pas lindjes së një fëmije, nuk do të lërë më të vetëm foshnjën...

Lirimi i nënës lehonë, avokati: Drejtësia u vendos në vend. Shumë qytetarë ...

para një jave - BalkanWeb

Diana Bahçja, nëna lehonë e cila u burgos vetëm 8 ditë, pasi kishte lindur djalin e saj është liruar sot. Avokati i saj u shpreh qytetarë të shumtë janë vetëofruar për ta ndihmuar për të shlyer gjobën,...

Gjykata liron nga burgu 26-vjeçaren që u arrestua 8 ditë pas lindjes

para një jave - Gazeta Express

Gjykatae Tiranës pezulloi sot ekzekutimin e dënimit me burg të 26-vjeçares që u arrestua 8 ditë pas lindjes. Diana u arrestua pasi i ishte vendosur një gjobë në vitin 2020 prej 2 milionë e 500 mijë lekë...

Apeli liron nënën lehonë nga burgu, flet bashkëshorti: S’kam pasur dijeni për gjobën, kur e arrestuan kam qenë në banesë

para një jave - Klan

Apeli liron nënën lehonë nga burgu, flet bashkëshorti: S’kam pasur dijeni për gjobën, kur e arrestuan kam qenë në banesë Gjykata e Apelit ka vendosur ditën e sotme të lirojë nga burgu nënën lehonë, e cila...

U arrestua 8 ditë pas lindjes së fëmijës, lirohet nga burgu gruaja nga Shkodra

para një jave - Bota Sot

Është liruar nga burgu shtetasja shqiptare Diana Bahçja Hoshi, e cila u arrestua në Shkodër vetëm 8 ditë pas lindjes. Ajo u arrestua me akuzën e braktisjes së fëmijës së parë, para disa vitesh. Pak minuta...

U arrestua 8 ditë pas lindjes së fëmijës, lirohet nga burgu gruaja nga Shkodra

para një jave - GazetaBlic

Është liruar nga burgu Diana Bahçja Hoshi, e cila u arrestua në Shkodër vetëm 8 ditë pas lindjes. Ajo u arrestua me akuzën e braktisjes së fëmijës së parë, para disa vitesh. Pak minuta më parë para togava...

U arrestua tetë ditë pas lindjes për një gjobë të papaguar, lirohet nga burgu lehona në Shkodër

para një jave - Zeri

Gjykata liron nga qelia nenën lehonë, duke vendosur të pezullojë ekzekutimin e dënimit me burg. Diana Kolaveri Hoshi, e arrestuar tetë ditë pas lindjes së një fëmije, nuk do të lërë më të vetëm foshnjën...

“U thashë policëve që kam foshnjën me gji”, Gjykata liron 26-vj...

para një jave - BalkanWeb

Gjykata pezullon ekzekutimin e dënimit me burg të 26-vjeçares që u arrestua 8 ditë pas lindjes deri sa të shqyrtohet kërkesa tjetër për shlyerjen e gjobës. Seanca e ardhshme u la për më 14 prill ora 10:00....

Gjykata liron nga burgu nënën lehonë, Prokurori: Gjoba të paguhet më vonë

para një jave - Zhurnal

Gjykata liron nga burgu nënën lehonë, Prokurori: Gjoba të paguhet më vonë

Gjykata liron nga burgu nënën lehonë

para një jave - Gazeta Express

Gjykata pezulloi sot ekzekutimin e dënimit me burg të 26-vjeçares që u arrestua 8 ditë pas lindjes. Diana u arrestua pasi i ishte vendosur një gjobë në vitin 2020 prej 2 milionë e 500 mijë lekë të vjetër...

Gjykata nxjerr nga burgu nënën lehonë, pezullon ekzekutimin e dënimit

para një jave - Klan

Gjykata nxjerr nga burgu nënën lehonë, pezullon ekzekutimin e dënimit Seanca gjyqësore në Gjykatën e Tiranës ka nxjerrë nga burgu nënën lehonë, Diana Bahçen, e cila u arrestua pak ditë pasi lindi djalin...

Seanca në gjykatën e Tiranës ndaj nënës lehonë, gratë nga forumi i PL-së dhe PD thirrje që të lirohet: 18 ditë fëmija pa nënë, çmenduri. Kërkojmë drejtësi

para një jave - Bota Sot

Këtë të premte mbahet seanca gjyqësore në Gjykatën e Tiranës, ndaj nënës lehonë Diana Bahçe. Ndërkohë Arbiona Halimi, Miranda Rira së bashku me disa gra nga forumi i Partisë së Lirisë, dhe PD ndodhen në...

“U thashë policëve që kam foshnjën me gji”, gjykata liron 26-vjeçaren që u arrestua 8 ditë pas lindjes

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.03.2023 nga shekulli_admin Gjykata pezulloi ekzekutimin e dënimit me burg të 26-vjeçares që u arrestua 8 ditë pas lindjes deri sa të shqyrtohet kërkesa tjetër për shlyerjen e gjobës. Seanca...

Gjykata liron nga burgu gruan lehonë. Policia e arrestoi 7 ditë pasi lindi beben

para një jave - NOA

Shkodër- Gjykata Shkodër ka vendosur që të lirojë nga burgu nënën lehonë Diana Bahçja, e cila u arrestua nga policia duke e shkëputur nga djali i saj vetëm 8 ditësh, pasi gjykata e shkallës së parë në...

Lirohet nëna që u arrestua 8 ditë pasi lindi foshnjën/ Gjykata pezullon ekzekutimin e dënimit

para një jave - Syri

Lirohet nga burgu Diana Bahçja, e cila ishte dënuar me rreth 2 muaj burg për braktisjen e fëmijës. Seanca gjyqësore u zhvillua sot në gjykatën e Tiranës për nënën lehonë të Shkodrës, Diana Bahçja, e cila...

U arrestua 8 ditë pasi lindi foshnjën, lirohet nga burgu Diana Bahçja

para një jave - Albeu

Gjykata pezulloi sot ekzekutimin e dënimit me burg të 26-vjeçares që u arrestua 8 ditë pas lindjes. Diana u arrestua pasi i ishte vendosur një gjobë në vitin 2020 prej 2 milionë e 500 mijë lekë të vjetër...

Lirohet nëna lehonë që u arrestua 8 ditë pasi lindi foshnjën. Gjykata pezullon ekzekutimin e dënimit me burg

para një jave - Panorama

Gjykata ka pezulluar ekzekutimin e dënimit me burg për nënën lehonë, Diana Bahçja e cila u arrestua 8 ditë pasi solli në jetë foshnjën e saj, duke e lënë atë të lirë. Pezullimi i vendimit te denimit do...

“U thashë policëve që kam foshnjën në gji”- Zbardhet dëshmia e nënës lehonë para togave të zeza: Fëmijën e parë kam 5 vite pa e takuar

para një jave - Panorama

Nëna lehonë, Diana Bahçja e cila u arrestua 8 ditë pasi solli në jetë foshnjën e saj, ka dalë para togave të zeza. Pas kërkesës së avokatëve të saj, gjykata vendosi lirimin e saj nga qelia. “U thashë policëve...

Del para togave të zeza nëna lehonë: Nuk isha në dijeni të gjobës, fëmijën e parë nuk e kam takuar se nuk më lejojnë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.03.2023 nga shekulli_admin Në Gjykatën e Tiranës, po mbahet seanca për nënën lehonë të Shkodrës, Diana Bahçja Hoshi. Ajo ka treguar se “nuk ka qenë në dijeni të gjobës”. “Nuk kam qenë në...

U arrestua 8 ditë pas lindjes, lirohet nga burgu nëna lehonë

para një jave - ABC News

Gjykata e Tiranës ka liruar nga burgu Diana Bahcjan. Ajo u arrestua tetë ditë pasi solli në jetë fëmijën e saj. vijon…

U nda nga djali 8 ditë pas lindjes, lirohet 26-vjeçarja/ Prokurorët: Jemi dakord, por…

para një jave - Syri

Diana Bahçja, 26-vjeçarja që u arrestua 8 ditë pasi lindi foshnjën e saj për braktisje të vajzës nga martesa e parë ka dalë sot në gjykatë. Ajo ka deklaruar se gjatë arrestimit i ka treguar policëve se...

U arrestua 8 ditë pasi lindi fëmijën, sot gjyqi për nënën lehonë

para një jave - GazetaBlic

Ka nisur seanca gjyqësore në Gjykatën e Tiranës për nënën lehonë, Diana Bahçen, e cila u arrestua pak ditë pasi lindi djalin e saj, pasi kishte marrë një gjobë prej 250 mijë Lekësh që iu konvertua në një...

Lirohet nga burgu lehona në Shkodër, u arrestua tetë ditë pas lindjes së fëmijës për një gjobë të papaguar

para një jave - Infokusi

Gjykata liron nga qelia nenën lehonë, duke vendosur të pezullojë ekzekutimin e dënimit me burg. Diana Kolaveri Hoshi, e arrestuar tetë ditë pas lindjes së një fëmije, nuk do të lërë më të vetëm foshnjën...

Lirimi nga burgu i nënës lehonë/ Avokati: Kemi marrë telefonata nga njerëz që duan të shlyejnë gjobën e saj

para një jave - Java News

Avokati i Diana Bahces, e cila u lirua nga burgu pas 10 ditësh u shpreh gjobën e mbetur do ta shlyejnë njerëzit e ndryshëm që janë vetëofruar për ta ndihmuar në mënyrë që të kthehet te fëmija. “Ne kemi...

Lirohet nëna lehonë, u fut në burg sepse përmbaruesi nuk e gjeti për t’i marrë paratë e gjobës

para një jave - Insajderi.org

Gjykata liron nga qelia nenën lehonë, duke vendosur të pezullojë ekzekutimin e dënimit me burg. Diana Kolaveri Hoshi, e arrestuar 8 ditë pas lindjes së një fëmije, nuk do të lërë më të vetëm foshnjën e...

Ndodhë në Shqipëri: E futën në burg 8 ditë pasi lindi foshnjën, Gjykata e Apelit e liron nga burgu

para një jave - Gazeta10

Gjykata e Apelit pezulloi sot ekzekutimin e vendimit me burg duke lënë të lirë nënën lehonë, Diana Bahçja, e cila u arrestua 8 ditë pasi solli në jetë foshnjën e saj. Gjatë seancës gjyqësore, prokurori...

“Nuk isha në dijeni të gjobës”/ Lirohet nga burgu nëna lehonë: Fëmijën e parë nuk e kam takuar se nuk më lejojnë

para një jave - Java News

Gjykata pezullon ekzekutimin e dënimit me burg të 26-vjeçares që u arrestua 8 ditë pas lindjes. Diana Bahçja, 26-vjeçarja që u arrestua 8 ditë pasi lindi foshnjën e saj për braktisje të vajzës nga martesa...

Nëna lehonë në burg, gazetarja: Biznesmenë ofrohen t’i paguajnë gjobën që u konvertua në ditë burgimi

para një jave - Klan

Nëna lehonë në burg, gazetarja: Biznesmenë ofrohen t’i paguajnë gjobën që u konvertua në ditë burgimi Vendimi për nënën lehonë do të merret në 12:30 pranë Gjykatës së Tiranës Ditën e sotme, rreth orës...

E trishtë! Arrestimi e ndau nga djali 8 ditësh, del para gjykatës nëna lehone

para një jave - Zyrtare

Seanca gjyqësore në Gjykatën e Tiranës ka nxjerrë nga burgu nënën lehonë, Diana Bahçen, e cila u arrestua pak ditë pasi lindi djalin e saj, pasi kishte marrë një gjobë prej 250 mijë Lekësh që iu konvertua...

Lirohet nga burgu lehona në Shkodër, u arrestua tetë ditë pas lindjes së fëmijës për një gjobë të papaguar

para një jave - Dukagjini

Është liruar pas dhjetë dite qëndrimi në burg, nëna lehonë, Diana Kolaveri Hoshi, me vendim të menjëhershëm të Gjykatës, pasi kishte një gjobë të papaguar. Në gjykatë u tha se ajo ishte arrestuar për shkak...

Lirimi nga burgu i nënës lehonë, avokati: Drejtësia u vu në vend! Bashkëshorti: Nuk kemi qenë në dijeni të gjobës

para një jave - FaxWeb

Avokati i Diana Bahçja, nënës lehonë të arrestuar pak ditë më parë në Shkodër për një gjobë të vendosur rreth 3 vite më parë ka folur pas lirimit të saj. Ai tha se drejtësia është vendosur në vend ndërsa...

Gjykata liron nga burgu nënën lehonë, Prokurori: Gjoba të paguhet më vonë

para një jave - FaxWeb

Gjykata ka vendosur që të lirojë nga burgu nënën lehonë Diana Bahçja, e cila u arrestua nga policia duke e shkëputur nga djali i saj vetëm 8 ditësh, pasi gjykata e shkallës së parë në Tiranë i ka vendosur...

“Dashuria e nënës triumfon”- Avokati i lehonës: Ka shumë donatorë për gjobën

para një jave - Euronews

Avokati i 25-vjeçares Diana Bahçja tha në një komunikim për mediat pas vendimit të gjykatës për të pezulluar dënimin ndaj saj, se shumë njerëz janë ofruar për të paguar gjobën që i ka mbetur pa paguar....

U arrestua 8 ditë pas lindjes së fëmijës, lirohet nga burgu gruaja nga Shkodra

para një jave - Euronews

Është liruar nga burgu Diana Bahçja Hoshi, e cila u arrestua në Shkodër vetëm 8 ditë pas lindjes. Ajo u arrestua me akuzën e braktisjes së fëmijës së parë, para disa vitesh. Pak minuta më parë para togava...

LAJM I FUNDIT/ Gjykata liron nga burgu nënën lehonë, Prokurori: Gjoba të paguhet më vonë

para një jave - FaxWeb

LAJM I FUNDIT/ Gjykata liron nga burgu nënën lehonë. Prokurori: Gjoba të paguhet më vonë

U arrestua 8 ditë pasi lindi foshnjën e saj, nëna lehonë para gjyqit: Nuk e kam braktisur fëmijën, nuk e takoj prej 5 vitesh…

para një jave - FaxWeb

Nëna lehonë Diana Bahçja e cila u arrestua pak ditë më parë do të njihet sot me masën e sigurisë. Ajo është arrestuar nga policia duke e shkëputur nga djali i saj vetëm 8 ditësh, pasi gjykata e shkallës...

Del në Gjykatë nëna lehonë: S’kisha dijeni për gjobë, fëmijën e parë s’e kam takuar

para një jave - Euronews

Në Gjykatën e Tiranës, po mbahet seanca për nënën lehonë të Shkodrës, Diana Bahçja Hoshi. Ajo ka treguar se “nuk ka qenë në dijeni të gjobës”. “Nuk isha në dijeni të gjobës. Fëmijën e lashë në shtëpi....

Nëna lehonë në qeli, biznesmenë ofrohen t’i paguajnë gjobën që u konvertua në ditë burgimi

para një jave - Java News

Ditën e sotme, rreth orës 12:30 pritet që të zhvillohet seanca gjyqësore në Gjykatën e Tiranës për nënën lehonë, Diana Bahçen, e cila u arrestua pak ditë pasi lindi djalin e saj, pasi kishte marrë një...

Nëna lehonë në burg, gazetarja: Biznesmenë ofrohen t’i paguajnë gjobën që u konvertua në ditë burgimi

para një jave - Pa censure

Ditën e sotme, rreth orës 12:30 pritet që të zhvillohet seanca gjyqësore në Gjykatën e Tiranës për nënën lehonë, Diana Bahçen, e cila u arrestua pak ditë pasi lindi djalin e saj, pasi kishte marrë një...

Del nesër para Gjykatës nëna lehonë e arrestuar për një gjobë të papaguar

para një jave - Ora news

Ditën e nesërme në orën 12:30 do të zhvillohet gjyqi i nënës së re që u arrestua për një gjobe të papaguar, në gjykaten e shkalles parë Tiranë. Avokatët në përfundim të seances do të mbajnë edhe një konferencë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK