Ali Ahmeti tregon se çfarë i tha Kurtit në takimin që pati sot me të në Ohër

para një jave - Reporteri

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ka treguar për takimin që ka pasur sot me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër. Ahmeti tha se nuk e...

Ali Ahmeti tregon se çfarë i tha Kurtit në takimin që pati sot me të në Ohër

para një jave - Syri.net Kosova

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ‘Pressing’ në T7 ka treguar për takimin që ka pasur sot me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër. Ahmeti...

Ali Ahmeti tregon se çfarë i tha Kurtit në takimin që pati sot me të në Ohër

para një jave - Gazeta Express

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ‘Pressing’ në T7 ka treguar për takimin që ka pasur sot me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër. Ahmeti...

Kreu i BDI-së regon se çfarë i tha Kurtit në takimin që pati sot me të në Ohër

para një jave - OraInfo

Ali Ahmeti tregon se çfarë i tha Kurtit në takimin që pati sot me të në Ohër. Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ka treguar për takimin që ka pasur...

Ahmeti: Çdo sukses i Kosovës është kënaqësi e jona, pres epilog pozitiv

para një jave - Express.mk

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ‘Pressing’ në T7 ka treguar për takimin që ka pasur sot me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër. Ahmeti...

Ali Ahmeti tregon se çfarë i tha Kurtit në takimin që pati sot me të në Ohër

para një jave - GazetaBlic

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ‘Pressing’ në T7 ka treguar për takimin që ka pasur sot me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër. Ahmeti...

Ali Ahmeti: Kosova është pjesë e ndishme e shqiptarëve të Maqedonisë

para një jave - Opinion.mk

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ‘Pressing’ në T7 ka treguar për takimin që ka pasur sot me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër. Ahmeti...

Ali Ahmeti tregon se çfarë i tha Kurtit në takimin që pati sot me të në Ohër

para një jave - Tetova Sot

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ‘Pressing’ në T7 ka treguar për takimin që ka pasur sot me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër. Ahmeti...

Ahmeti: Qëndroj fuqishëm në mbështetje të Kosovës në dialogun me Serbinë

para një jave - Flaka

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit me Albin Kurtin në Ohër thotë se qëndron fuqishëm prapa Kosovës në momentet vendimtare në dialogun me Serbinë. Ai në një postim në Facebook shkruan se Kosova e...

‘Nuk e ka të lehtë’, Ali Ahmeti tregon se çka diskutoi dhe e siguroi Kurtin

para një jave - Gazeta Metro

Kryetari i BDI’së, Ali Ahmeti ka folur për takimin që ka pasur sot në mëngjes me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër, transmeton Gazeta Metro. Ai ka thënë se nëse arrihet një marrëveshje mes...

Ali Ahmeti tregon se çfarë i tha Kurtit në takimin që pati sot me të në Ohër

para një jave - Lajm

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ‘Pressing’ në T7 ka treguar për takimin që ka pasur sot me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër. Ahmeti...

Ali Ahmeti: Kosova është pjesë e ndishme e shqiptarëve të Maqedonisë

para një jave - Press Online

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ‘Pressing’ në T7 ka treguar për takimin që ka pasur sot me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër. Ahmeti...

Ahmeti: Çdo sukses i Kosovës është kënaqësi e jona, pres epilog pozitiv

para një jave - Desk.al

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ‘Pressing’ në T7 ka treguar për takimin që ka pasur sot me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër. Ahmeti...

Ja çka i tha Ali Ahmeti në Ohër Albin Kurtit

para një jave - Open-TV

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ‘Pressing’ në T7 ka treguar për takimin që ka pasur sot me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër. Ahmeti...

Zbulohet biseda mes Ahmetit dhe Kurtit në Ohër

para një jave - Populli

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ‘Pressing’ në T7 ka treguar për takimin që ka pasur sot me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër. Ahmeti...

Ali Ahmeti tregon se çfarë i tha Kurtit në takimin që pati sot me të në Ohër

para një jave - Epoka e Re

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti në një lidhje direkte në emisionin ‘Pressing’ në T7 ka treguar për takimin që ka pasur sot me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, në Ohër. Ahmeti...

Ahmeti: Qëndroj fuqishëm në mbështetje të Kosovës në dialogun me Serbinë

para një jave - Top24

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit me Albin Kurtin në Ohër thotë se qëndron fuqishëm prapa Kosovës në momentet vendimtare në dialogun me Serbinë. Ai në një postim në Facebook shkruan se Kosova e...

Ali Ahmeti: Qëndroj fuqishëm në mbështetje të Kosovës në dialogun me Serbinë

para një jave - Albeu

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit me Albin Kurtin në Ohër thotë se qëndron fuqishëm prapa Kosovës në momentet vendimtare në dialogun me Serbinë. Ai, në një postim në Facebook, shkruan se Kosova...

Ali Ahmeti: Qëndroj fuqishëm në mbështetje të Kosovës në dialogun me Serbinë

para një jave - Sharri

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit me Albin Kurtin në Ohër thotë se qëndron fuqishëm prapa Kosovës në momentet vendimtare në dialogun me Serbinë. Ai në një postim në Facebook shkruan se Kosova e...

Ali Ahmeti: Qëndroj fuqishëm në mbështetje të Kosovës në dialogun me Serbinë

para një jave - Tetova Sot

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit me Albin Kurtin në Ohër thotë se qëndron fuqishëm prapa Kosovës në momentet vendimtare në dialogun me Serbinë. Ai në një postim në Facebook shkruan se Kosova e...

Ali Ahmeti: Qëndroj fuqishëm në mbështetje të Kosovës në dialogun me Serbinë

para një jave - Telegrafi

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit me Albin Kurtin në Ohër thotë se qëndron fuqishëm prapa Kosovës në momentet vendimtare në dialogun me Serbinë. Ai në një postim në Facebook shkruan se Kosova e...

“Mbështetje e fuqishme për Kosovën” – Ahmeti pas takimit me Kurtin: Kosova e pavarur – realitet

para një jave - Klan Macedonia

Pas takimit të realizuar sot në Ohër mes kreut të BDI-së, Ali Ahmeti dhe kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, i pari i integristëve është deklaruar se i jep mbështetje të fuqishme Kosovës në momentet...

Ali Ahmeti: Qëndroj fuqishëm në mbështetje të Kosovës në dialogun me Serbinë

para një jave - Shenja

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit me Albin Kurtin në Ohër thotë se qëndron fuqishëm prapa Kosovës në momentet vendimtare në dialogun me Serbinë. Ai në një postim në Facebook shkruan se Kosova e...

Ahmeti: Inkurajova kryeministrin Kurti për epilog pozitiv, Kosova e pavarur është realitet

para një jave - Lapsi

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shprehur mbështetjen e tij për Kosovën në dialogun që po zhvillohet me Serbinë. Përveç takimit që zhvilloi me kryeministrin e Kosovës, Albin...

Ali Ahmeti: Qëndroj fuqishëm në mbështetje të Kosovës në dialogun me Serbinë

para një jave - Epoka e Re

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit me Albin Kurtin në Ohër thotë se qëndron fuqishëm prapa Kosovës në momentet vendimtare në dialogun me Serbinë. “Qëndroj në mbështetje të fuqishme të Kosovës në...

Ali Ahmeti: Qëndroj fuqishëm në mbështetje të Kosovës në dialogun me Serbinë

para një jave - Almakos

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit me Albin Kurtin në Ohër thotë se qëndron fuqishëm prapa Kosovës në momentet vendimtare në dialogun me Serbinë. Ai në një postim në Facebook shkruan se Kosova e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK