Palët ta bëjnë hapin e mirëbesimit tani, thotë Ischinger për bisedimet Kosovë-Serbi

para një jave - TV21

Janë bërë mbi 9 orë prej fillimit të bisedimeve në Ohër, e ende nuk ka ndonjë njoftim zyrtar. Lidhur me këtë ka reaguar ish- ministri kosovar Petrit Selimi i cili ka shkruar në Twitter as pas tetë orësh...

Ischinger porosit sërish: Palët ta bëjnë hapin e mirëbesimit tani

para një jave - RTV 21

Janë bërë tetë orë prej fillimit të bisedimeve në Ohër, e ende nuk ka ndonjë njoftim zyrtar. Lidhur me këtë ka reaguar ish- ministri kosovar Petrit Selimi i cili ka shkruar në Twitter as pas tetë orësh...

Asnjë informacion edhe pas tetë orësh bisedime, Ischinger: Palët ta bëjnë hapin e mirëbesimit tani

para një jave - Reporteri

Negociatat mes Kurtit dhe Vuçiqit po vazhdojnë edhe pas më shumë se tetë orësh, ndërsa ish-diplomati gjerman, Wolfgang Ischinger, shpreson që ata të kenë marrë këshillën e tij për ta bërë një pikë kthese...

Asnjë lajm nga Ohri, Ischinger shpreson qe Kurti dhe Vuçiq t’ia dëgjojnë këshillën

para një jave - Syri.net Kosova

Negociatat mes Kurtit dhe Vuçiqit po vazhdojnë edhe pas më shumë se tetë orësh, ndërsa ish-diplomati gjerman, Wolfgang Ischinger, shpreson që ata të kenë marrë këshillën e tij për ta bërë një pikë kthese...

Edhe pas tetë orësh bisedimet në Ohër po vazhdojnë, Ischinger: Palët të bëjnë hapin e mirëbesimit tani

para një jave - Koha.mk

Bisedimet mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, po vazhdojnë edhe pas më shumë se tetë orësh në Ohër. E ish-emisari gjerman në bisedimet Kosovë-Serbi,...

Edhe pas tetë orësh bisedimet në Ohër po vazhdojnë, Ischinger: Palët të bëjnë hapin e mirëbesimit tani

para një jave - Telegrafi

Bisedimet mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, po vazhdojnë edhe pas më shumë se tetë orësh në Ohër. E ish-emisari gjerman në bisedimet Kosovë-Serbi,...

Asnjë lajm nga Ohri, Ischinger shpreson qe Kurti dhe Vuçiq t’ia dëgjojnë këshillën

para një jave - Gazeta Express

Negociatat mes Kurtit dhe Vuçiqit po vazhdojnë edhe pas më shumë se tetë orësh, ndërsa ish-diplomati gjerman, Wolfgang Ischinger, shpreson që ata të kenë marrë këshillën e tij për ta bërë një pikë kthese...

Ischinger për takimin në Ohër: Dy palët duhet të bëjnë një hap mirëbesimi menjëherë, sot

para një jave - GazetaBlic

Negociatat mes Kurtit dhe Vuçiqit po vazhdojnë edhe pas më shumë se tetë orësh, ndërsa ish-diplomati gjerman, Wolfgang Ischinger, shpreson që ata të kenë marrë dëgjuar e tij për ta bërë një pikë kthese...

Asnjë lajm nga Ohri, Ischinger shpreson qe Kurti dhe Vuçiq t’ia dëgjojnë këshillën

para një jave - Bota Sot

Negociatat mes Kurtit dhe Vuçiqit po vazhdojnë edhe pas më shumë se tetë orësh, ndërsa ish-diplomati gjerman, Wolfgang Ischinger, shpreson që ata të kenë marrë këshillën e tij për ta bërë një pikë kthese...

Asnjë lajm nga Ohri, Ischinger shpreson qe Kurti dhe Vuçiq t’ia dëgjojnë këshillën

para një jave - Ina

Negociatat mes Kurtit dhe Vuçiqit po vazhdojnë edhe pas më shumë se tetë orësh, ndërsa ish-diplomati gjerman, Wolfgang Ischinger, shpreson që ata të kenë marrë këshillën e tij për ta bërë një pikë kthese...

Asnjë lajm nga Ohri, Ischinger shpreson qe Kurti dhe Vuçiq t’ia dëgjojnë këshillën

para një jave - InfoShqip

Negociatat mes Kurtit dhe Vuçiqit po vazhdojnë edhe pas më shumë se tetë orësh, ndërsa ish-diplomati gjerman, Wolfgang Ischinger, shpreson që ata të kenë marrë këshillën e tij për ta bërë një pikë kthese...

Ischinger për takimin në Ohër: Dy palët duhet të bëjnë një hap mirëbesimi menjëherë, sot

para një jave - Infokusi

Negociatat mes Kurtit dhe Vuçiqit po vazhdojnë edhe pas më shumë se tetë orësh, ndërsa ish-diplomati gjerman, Wolfgang Ischinger, shpreson që ata të kenë marrë dëgjuar e tij për ta bërë një pikë kthese...

Ischinger për takimin në Ohër: Dy palët duhet të bëjnë një hap mirëbesimi menjëherë, sot

para një jave - Gazeta10

Negociatat mes Kurtit dhe Vuçiqit po vazhdojnë edhe pas më shumë se tetë orësh, ndërsa ish-diplomati gjerman, Wolfgang Ischinger, shpreson që ata të kenë marrë dëgjuar e tij për ta bërë një pikë kthese...

“Nga Ohri nuk ka asnjë marrëveshje”

para një jave - Insajderi.org

Rreth orës 15:00 kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, nisën takimin e përbashkët, me ndërmjetësimin e zyrtarëve evropianë, shefin e politikës së jashtme të BE-së,...

Asnjë lajm nga Ohri, Ischinger shpreson qe Kurti dhe Vuçiq t’ia dëgjojnë këshillën

para një jave - Periskopi

Asnjë lajm nga Ohri, Ischinger shpreson qe Kurti dhe Vuçiq t’ia dëgjojnë këshillën 18 Mar, 19:28 Negociatat mes Kurtit dhe Vuçiqit po vazhdojnë edhe pas më shumë se tetë orësh, ndërsa ish-diplomati gjerman,...

Selimi i brengosur për takimin e Ohrit: Tetë orë diskutime ende asnjë lajm

para një jave - Gazeta Metro

Ish ministri i Jashtëm i Kosovës, Petrit Selimi, me një postim në rrjetin social Twitter, ka thënë se as pas thuajse 8 orë bisedime në Ohër ndërmjet kryeministrit Albin Kurti dhe presidentit serb Aleksandar...

Ischinger shpreson që Kurti dhe Vuçiq ta shfrytëzojnë këtë rast dhe të arrijnë një marrëveshje

para një jave - Insajderi.org

Rreth orës 15:00 kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, nisën takimin e përbashkët, me ndërmjetësimin e zyrtarëve evropianë, shefin e politikës së jashtme të BE-së,...

Asnjë lajm nga Ohri: Ischinger shpreson qe Kurti dhe Vucic t’ia dëgjojnë këshillën

para një jave - Gazeta Metro

Negociatat mes Kurtit dhe Vuçiqit po vazhdojnë edhe pas më shumë se tetë orësh, ndërsa ish-diplomati gjerman, Wolfgang Ischinger, shpreson që ata të kenë marrë këshillën e tij për ta bërë një pikë kthese...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK