Ahmeti takon Escobar: Me rëndësi jetike zgjidhja e kontestit mes Kosovës dhe Serbisë

para një jave - Klan

Ahmeti takon Escobar: Me rëndësi jetike zgjidhja e kontestit mes Kosovës dhe Serbisë Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka realizuar sot takim me Gabriel Escobar, Përfaqësues Special i SHBA-së për Ballkanin...

Ahmeti takoi Eskobarin, biseduan për rëndësinë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para një jave - Fakte

Ohër, 18 mars – Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ashtu siç ishte paralajmëruar, ka takuar sot në Ohër përfaqësuesin special të SHBA-ve për Ballkanin, Gabriel Eskobar, ndërsa në takim ka marrë pjesë edhe...

Ahmeti pas takimit me Escobarin: Diskutuam mbi rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit Kosovë-Serbi

para një jave - Syri.net Kosova

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, sot është takuar me të dërguarin e posaçëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Ahmeti pas takimit, përmes një statusi në Facebook...

Ahmeti takoi Eskobarin, biseduan për rëndësinë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para një jave - Medial

Ohër, 18 mars – Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ashtu siç ishte paralajmëruar, ka takuar sot në Ohër përfaqësuesin special të SHBA-ve për Ballkanin, Gabriel Eskobar, ndërsa në takim ka marrë pjesë edhe...

Ahmeti takoi Eskobarin, biseduan për rëndësinë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para një jave - Daily News

Ohër, 18 mars – Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ashtu siç ishte paralajmëruar, ka takuar sot në Ohër përfaqësuesin special të SHBA-ve për Ballkanin, Gabriel Eskobar, ndërsa në takim ka marrë pjesë edhe...

Ahmeti takoi Eskobarin, biseduan për rëndësinë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para një jave - Telegrafi

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ashtu siç ishte paralajmëruar, ka takuar sot në Ohër përfaqësuesin special të SHBA-ve për Ballkanin, Gabriel Eskobar, ndërsa në takim ka marrë pjesë edhe ambasadorja amerikane...

Ahmeti takoi Eskobarin, biseduan për rëndësinë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para një jave - Zhurnal

Ohër, 18 mars – Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ashtu siç ishte paralajmëruar, ka takuar sot në Ohër përfaqësuesin special të SHBA-ve për Ballkanin, Gabriel Eskobar, ndërsa në takim ka marrë pjesë edhe...

Ahmeti takoi Eskobarin, biseduan për rëndësinë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para një jave - Gazeta Express

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ashtu siç ishte paralajmëruar, ka takuar sot në Ohër përfaqësuesin special të SHBA-ve për Ballkanin, Gabriel Eskobar, ndërsa në takim ka marrë pjesë edhe ambasadorja amerikane...

Ahmeti takon Escobarin: Me rëndësi jetike zgjidhja e kontestit mes Kosovës dhe Serbisë

para një jave - Aktuale

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka realizuar sot takim me Gabriel Escobar, Përfaqësues Special i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor. Marketing “Diskutuam mbi rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit mes...

Ahmeti takoi Eskobarin, biseduan për rëndësinë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para një jave - Koha.mk

Ohër, 18 mars – Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ashtu siç ishte paralajmëruar, ka takuar sot në Ohër përfaqësuesin special të SHBA-ve për Ballkanin, Gabriel Eskobar, ndërsa në takim ka marrë pjesë edhe...

Ahmeti pas takimit me Escobarin: Diskutuam mbi rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit Kosovë-Serbi

para një jave - Klan Kosova

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, sot është takuar me të dërguarin e posaçëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Ahmeti pas takimit, përmes një statusi në Facebook...

Ahmeti takoi Eskobarin, biseduan për rëndësinë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para një jave - Express.mk

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ashtu siç ishte paralajmëruar, ka takuar sot në Ohër përfaqësuesin special të SHBA-ve për Ballkanin, Gabriel Eskobar, ndërsa në takim ka marrë pjesë edhe ambasadorja amerikane...

Ahmeti takon Escobarin: Me rëndësi jetike zgjidhja e kontestit mes Kosovës dhe Serbisë

para një jave - Klan Macedonia

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka realizuar sot takim me Gabriel Escobar, Përfaqësues Special i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor. “Diskutuam mbi rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit mes Kosovës dhe...

Ahmeti dhe Escobari diskutojnë për rëndësinë e marrëveshjes mes Kosovës e Serbisë

para një jave - Zeri

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, sot është takuar me të dërguarin e posaçëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Ahmeti ka bërë të ditur se në këtë takim është...

Ahmeti takon Escobarin në Ohër: Diskutuam për zgjidhjen e kontestit mes Kosovës dhe Serbisë

para një jave - ABC News

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka zhvilluar një takim sot në Ohër me Përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar dhe ambasadoren amerikane në RMV, Angela Aggeler....

Ahmeti takon Escobarin: Me rëndësi jetike zgjidhja e kontestit mes Kosovës dhe Serbisë

para një jave - Tetova1

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka realizuar sot takim me Gabriel Escobar, Përfaqësues Special i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor. “Diskutuam mbi rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit mes Kosovës dhe...

Ahmeti takon Escobarin: Diskutuam për rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit Kosovë-Serbi

para një jave - GazetaBlic

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, ka takuar sot emisarin e posaçëm amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Ai ka treguar se me diplomatin amerikan ka diskutuar për takimin e sotëm në Ohër. Në profilin...

Ohër, Ahmeti takohet me Escobar (FOTO)

para një jave - Opinion.mk

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka zhvilluar një takim Zëvendës Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit dhe Përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor, z. Gabriel Escobar dhe Ambasadoren...

Ahmeti dhe Escobar bisedojnë për zgjidhjen e çështjes Kosovë-Serbi

para një jave - Infokusi

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, sot është takuar me të dërguarin e posaçëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Ahmeti pas takimit, përmes një statusi në Facebook...

Ahmeti takoi Eskobarin, biseduan për rëndësinë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para një jave - Argument

Ohër, 18 mars – Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ashtu siç ishte paralajmëruar, ka takuar sot në Ohër përfaqësuesin special të SHBA-ve për Ballkanin, Gabriel Eskobar, ndërsa në takim ka marrë pjesë edhe...

Ahmeti takoi Eskobarin, biseduan për rëndësinë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para një jave - InFokus

Ohër, 18 mars – Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ashtu siç ishte paralajmëruar, ka takuar sot në Ohër përfaqësuesin special të SHBA-ve për Ballkanin, Gabriel Eskobar, ndërsa në takim ka marrë pjesë edhe...

Ahmeti pas takimit me Escobarin: Diskutuam mbi rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit Kosovë-Serbi

para një jave - Arbresh

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, sot është takuar me të dërguarin e posaçëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Ahmeti pas takimit, përmes një statusi në Facebook...

AHMETI TAKON ESCOBARIN

para një jave - KDPolitik

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Ahmeti u shpreh se me Escobar-in bisedoi për rëndësinë jetike për zgjidhjen e kontestit mes Kosovës dhe Serbisë. Ahmeti i shprehu mirënjohjen Escobarit për rolin...

Ahmeti pas takimit me Escobarin: Diskutuam mbi rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit Kosovë-Serbi

para një jave - Top24

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, sot është takuar me të dërguarin e posaçëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Ahmeti pas takimit, përmes një statusi në Facebook...

Ohër, Ahmeti takohet me Escobar

para një jave - Fakti Ditor

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka zhvilluar një takim Zëvendës Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit dhe Përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor, z. Gabriel Escobar dhe Ambasadoren...

Ohër, Ahmeti takohet me Escobar

para një jave - Tetova Sot

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka zhvilluar një takim Zëvendës Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit dhe Përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor, z. Gabriel Escobar dhe Ambasadoren...

Ahmeti takoi Eskobarin, biseduan për rëndësinë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para një jave - Open-TV

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ashtu siç ishte paralajmëruar, ka takuar sot në Ohër përfaqësuesin special të SHBA-ve për Ballkanin, Gabriel Eskobar, ndërsa në takim ka marrë pjesë edhe ambasadorja amerikane...

Ahmeti takoi Eskobarin, biseduan për rëndësinë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para një jave - Desk.al

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ashtu siç ishte paralajmëruar, ka takuar sot në Ohër përfaqësuesin special të SHBA-ve për Ballkanin, Gabriel Eskobar, ndërsa në takim ka marrë pjesë edhe ambasadorja amerikane...

Ali Ahmeti takon Escobarin, temë diskutimi dialogu Kosovë-Serbi

para një jave - Epoka e Re

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ka takuar sot në Ohër zëvendësndihmës sekretarin Amerikan të Shtetit dhe Përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. “Diskutuam mbi rëndësinë jetike...

Ahmeti takon Escobarin

para një jave - Lajm

Ai ka treguar se me diplomatin amerikan ka diskutuar për takimin e sotëm në Ohër. Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka shkruar se me Escobarin kanë diskutuar mbi rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit...

Ohër, Ahmeti takohet me Escobar (FOTO)

para një jave - Top24

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka zhvilluar një takim Zëvendës Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit dhe Përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor, z. Gabriel Escobar dhe Ambasadoren...

Ahmeti takohet me Escobarin: Dikutuam mbi rëndësinë e zgjedhjes së kontestit mes Kosovës dhe Serbisë

para një jave - Gazeta10

Kryetari i BDI-së, në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti është takuar sot në Ohër me emisarin e posaçëm amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Ai në një postim në Facebook tregoi se biseduan...

Ahmeti takon Escobarin: Diskutuam për rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit Kosovë-Serbi

para një jave - Almakos

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, ka takuar sot emisarin e posaçëm amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Ai ka treguar se me diplomatin amerikan ka diskutuar për takimin e sotëm në Ohër. Në profilin...

Ahmeti takon Escobarin: Diskutuam për rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit Kosovë-Serbi

para një jave - Periskopi

Ahmeti takon Escobarin: Diskutuam për rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit Kosovë-Serbi 18 Mar, 16:09 Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, ka takuar sot emisarin e posaçëm amerikan për Ballkanin Perëndimor,...

Ahmeti takon Escobarin: Diskutuam për rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit Kosovë-Serbi

para një jave - Bota Press

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, ka takuar sot emisarin e posaçëm amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Ai ka treguar se me diplomatin amerikan ka diskutuar për takimin e sotëm në Ohër. Në profilin...

Ali Ahmeti pas takimit me Escobar: Diskutuam për rëndësinë jetike të zgjidhjes së kontestit Kosovë-Serbi

para një jave - Gazeta Metro

Kryetari i BDI’së, Ali Ahmeti, ka takuar sot emisarin e posaçëm të SHBA’së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, transmeton Gazeta Metro. Përmes një postimi në Facebook, Ahmeti ka bërë të ditur se...

Ohër, Ahmeti takohet me Escobar (FOTO)

para një jave - Press Online

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka zhvilluar një takim Zëvendës Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit dhe Përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor, z. Gabriel Escobar dhe Ambasadoren...

Ahmeti në takim me Escobar dhe Aggeler: Zgjidhja e kontestit Kosovë-Serbi ka rëndësi jetike për mbarë rajonin

para një jave - Redaksia

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka zhvilluar një takim Zëvendës Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit dhe Përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor, z. Gabriel Escobar dhe Ambasadoren...

Ahmeti në takim me Escobar dhe Aggeler: Zgjidhja e kontestit Kosovë-Serbi ka rëndësi jetike për mbarë rajonin

para një jave - Lapsi

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka zhvilluar një takim Zëvendës Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit dhe Përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor, z. Gabriel Escobar dhe Ambasadoren...

Ahmeti takon Lajçakun: Zgjidhje përfundimtare përmes njohjes së ndërsjellë

para një jave - Klan Macedonia

Para takimit të Ohrit mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka realizuar takim me përfaqësuesin e BE-së, ndërmjetësuesin Miroslav Lajçak,...

Ali Ahmeti lobon për Kosovën në Ohër, takoi Lajçakun

para një jave - Revista

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Demokratik, Ali Ahmeti ka takuar sot në Ohër në prag të vazhdimit të dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, ndërmjetësuesin e Bashkimit Europian, Miroslav Lajçak. Ahmeti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK