Dy të arrestuar për vrasjen në Prishtinë

para një jave - RTV 21

Prokuroria e Shtetit tashmë ka ndaluar dy persona me inicialet A.M dhe M.M nën dyshimin se kanë kryer vrasje të rëndë në një hotel në Prishtinë. Kjo është bërë e ditur për nga zëdhënësja e Prokurorisë...

Këta janë të dyshuarit e arrestuar për vrasjen në Dragodan

para një jave - Syri.net Kosova

Sot u raportua për një rast tragjik të ndodhur sot pranë një hoteli në lagjën Dragodan, të njohur si Arbëria. Si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri, një person ka humbur jetën, ndërsa dy të tjerë...

ShSKUK jep detaje për gjendjen shëndetësore të të plagosurve në “Arbëri”

para një jave - Klan Kosova

Një burrë është vrarë sot me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. E në lidhje me gjendjen e dy të lënduarve, për Klankosova.tv ka dhënë detaje...

Dy të arrestuar për vrasjen në një hotel në Prishtinë

para një jave - Syri.net Kosova

Dy persona janë arrestuar për vrasjen e të shtunës në një hotel në “Arbëri” në Prishtinë. Prokuroria e Shtetit ka njoftuar se personat me inicialet A.M dhe M.M. janë arrestuar nën dyshimin se kanë kryer...

Dy të arrestuar për vrasjen në Prishtinë

para një jave - Reporteri

Dy persona janë arrestuar për vrasjen e të shtunës në një hotel në “Arbëri” në Prishtinë. Prokuroria e Shtetit ka njoftuar se personat me inicialet A.M dhe M.M. janë arrestuar nën dyshimin se kanë kryer...

Dy të arrestuar për vrasjen në një hotel në Prishtinë

para një jave - Koha.net

Dy persona janë arrestuar për vrasjen e të shtunës në një hotel në “Arbëri” në Prishtinë. Prokuroria e Shtetit ka njoftuar se personat me inicialet A.M dhe M.M. janë arrestuar nën dyshimin se kanë kryer...

Të dyshuarit për vrasjen e rëndë që ndodhi në Prishtinë janë dy të plagosurit

para një jave - Telegrafi

Të dyshuarit për vrasjen e rëndë që ndodhi këtë të shtunë në Prishtinë, janë dy personat që mbetën të plagosur e të cilët po trajtohen në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Lajmin për Telegrafin...

Dy të arrestuar për vrasjen në një hotel në Prishtinë

para një jave - Gazeta Express

Dy persona janë arrestuar për vrasjen e të shtunës në një hotel në “Arbëri” në Prishtinë. Prokuroria e Shtetit ka njoftuar se personat me inicialet A.M dhe M.M. janë arrestuar nën dyshimin se kanë kryer...

1 i vrarë dhe 2 të plagosur në një hotel në Prishtinë

para një jave - Klan

1 i vrarë dhe 2 të plagosur në një hotel në Prishtinë Shkak dyshohet se është bërë konflikti për një pronë Një person humbi jetën, ndërsa dy të tjerë u plagosën gjatë një konflikti që ndodhi mesditën e...

ShSKUK jep detaje për gjendjen shëndetësore të të lënduarve në “Arbëri”

para një jave - Klan Kosova

Një burrë është vrarë sot me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. E në lidhje me gjendjen e dy të lënduarve, për Klankosova.tv ka dhënë detaje...

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë, flasin nga QKUK’ja

para një jave - Fakte

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë, sot rreth orës 13:20. Të lënduarit dyshohet se janë plagosur me mjet të mprehtë. Nga Qendra Klinike Universitare...

Vritet një burrë në një hotel në Arbëri, plagosen me thikë dy të tjerë

para një jave - Fakte

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa vdekja e viktimës është...

Dy të arrestuar për vrasjen e sotme në Prishtinë

para një jave - GazetaBlic

Janë arrestuar dy të dyshuar për vrasjen e një personi në lagjen Arbëri të kryeqytetit. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 13:50, ku përveç një të vrari, u plagosën edhe dy persona të tjerë, me njërin nga...

Ndalohen dy të dyshuar për vrasjen e sotme në një hotel në Prishtinë

para një jave - Zeri

Prokuroria e Shtetit tashmë ka ndaluar dy persona me inicialet A.M dhe M.M nën dyshimin se kanë kryer vrasje të rëndë në një hotel në Prishtinë. Kjo është bërë e ditur për “Betimi për Drejtësi” nga zëdhënësja...

Mësohet gjendja shëndetësore e dy të plagosurve me thikë sot në Dragodan

para një jave - Reporteri

Një person ka vdekur sot si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lagjen “Arbëria” në Prishtinë, ndërsa dy të tjerë janë lënduar nga një mjet i mprehtë. Nga Klinika Emergjente në Qendrën Klinike Universitare...

Arrestohen dy të dyshuar për vrasjen e sotme në një hotel në Prishtinë

para një jave - Bota Sot

Prokuroria e Shtetit tashmë ka ndaluar dy persona me inicialet A.M dhe M.M nën dyshimin se kanë kryer vrasje të rëndë në një hotel në Prishtinë. Kjo është bërë e ditur nga zëdhënësja e Prokurorisë Themelore...

Arrestohen dy të dyshuar për vrasjen e sotme në një hotel në Prishtinë

para një jave - Indeks online

Prokuroria e Shtetit tashmë ka ndaluar dy persona me inicialet A.M dhe M.M nën dyshimin se kanë kryer vrasje të rëndë në një hotel në Prishtinë. Kjo është bërë e ditur nga zëdhënësja e Prokurorisë Themelore...

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë, flasin nga QKUK’ja

para një jave - Syri.net Kosova

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë, sot rreth orës 13:20. Të lënduarit dyshohet se janë plagosur me mjet të mprehtë. Nga Qendra Klinike Universitare...

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë, flasin nga QKUK’ja

para një jave - Zhurnal

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë, sot rreth orës 13:20. Të lënduarit dyshohet se janë plagosur me mjet të mprehtë. Nga Qendra Klinike Universitare...

Të plagosurit me thikë në hotelin në Prishtinë të dyshuar për vrasje të rëndë

para një jave - Kallxo

Dy personat që mbetën të plagosur me thikë sot në rastin e vrasjes që ndodhi në lagjen “Arbëria” në Prishtinë po konsiderohen si të dyshuar për kryerjen e veprës penale vrasje e rëndë. Personi që nmbeti...

Në QKUK tregojnë për gjendjen shëndetësore të dy të plagosurve në rastin tragjik sot në Prishtinë

para një jave - Telegrafi

Një person ka vdekur sot si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lagjen ‘Arbëria’ në Prishtinë, ndërsa dy të tjerë janë lënduar nga një mjet i mprehtë. Nga Klinika Emergjente në Qendrën Klinike Universitare...

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë, flasin nga QKUK’ja

para një jave - Gazeta Express

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë, sot rreth orës 13:20. Të lënduarit dyshohet se janë plagosur me mjet të mprehtë. Lexo Edhe: Nga Qendra Klinike...

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë, flasin nga QKUK’ja

para një jave - Medial

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë, sot rreth orës 13:20. Të lënduarit dyshohet se janë plagosur me mjet të mprehtë. Nga Qendra Klinike Universitare...

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë, flasin nga QKUK’ja

para një jave - Daily News

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë, sot rreth orës 13:20. Të lënduarit dyshohet se janë plagosur me mjet të mprehtë. Nga Qendra Klinike Universitare...

Nga QKUK-ja flasin për gjendjen shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë

para një jave - RTV 21

Një person ka vdekur dhe dy persona janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë të shtunën rreth orës 13:20. Të lënduarit dyshohet se janë plagosur me mjet të mprehtë. Nga Qendra Klinike...

Vrasja në Prishtinë, detaje të reja nga prokuroria

para një jave - Kallxo

Një person i moshës afër 56-vjeçare ka mbetur i vdekur dhe dy të tjerë u plagosën gjatë ditës së sotme në lagjen “Arbëri” në Prishtinë. Sipas Policisë së Kosovës, viktima ka vdekur nga të shtënat me armë...

Kjo është gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë

para një jave - OraInfo

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë, flasin nga QKUK-ja. Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë, sot rreth orës 13:20. Të lënduarit...

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë, flasin nga QKUK-ja

para një jave - Zeri

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë, sot rreth orës 13:20. Të lënduarit dyshohet se janë plagosur me mjet të mprehtë. Nga Qendra Klinike Universitare...

Nga Klinika Emergjente flasin për gjendjen shëndetësore të dy të plagosurve në Prishtinë

para një jave - Bota Sot

Një person ka vdekur sot si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lagjen “Arbëria” në Prishtinë, ndërsa dy të tjerë janë lënduar nga një mjet i mprehtë. Nga Klinika Emergjente në Qendrën Klinike Universitare...

I vrari në Arbëri besohet të jetë rreth 60 vjeç

para një jave - Syri.net Kosova

Burri i vrarë këtë të shtunë në lagjen “Arbëria” në Prishtinë besohet të jetë rreth 60 vjeç. Policia më herët bëri të ditur se ai u vra me armë zjarri në një hotel teksa vdekja u konstatua në vendin e...

Dy të arrestuar për vrasjen e sotme në kryeqytet

para një jave - Lajmi.net

Janë arrestuar dy të dyshuar për vrasjen e një personi në lagjen Arbëri të kryeqytetit. E shënuar sot rreth orës 13:50, përveç një të vrari, u plagosën edhe dy persona të tjerë, me njërin nga këta të dy...

Dy të arrestuar për vrasjen e sotme në kryeqytet

para një jave - Infokusi

Janë arrestuar dy të dyshuar për vrasjen e një personi në lagjen Arbëri të kryeqytetit. E shënuar sot rreth orës 13:50, përveç një të vrari, u plagosën edhe dy persona të tjerë, me njërin nga këta të dy...

Vrasja në Dragodan dyshohet se erdhi pas një konflikti për pronë, viktima është një 65-vjeçar nga Podujeva

para një jave - GazetaBlic

Në një hotel në lagjen “Arbëria”, në Prishtinë, sot pasdite ka ndodhur një konflikt, ku janë përdorur armët e zjarrit dhe thika, nga i cili ka përfunduar i vdekur një person. Indeksonline raporton se nga...

ShSKUK jep detaje për gjendjen shëndetësore të të lënduarve në “Arbëri”

para një jave - Infokusi

Një burrë është vrarë sot me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. E në lidhje me gjendjen e dy të lënduarve, ka dhënë detaje Shërbimi Spitalor...

Kosovë, një i vrarë dhe dy të plagosur në Prishtinë nga gjuajtja me armë zjarri

para një jave - Alsat-M

Një person ka ndërruar jetë nga të shtënat me armë zjarri dhe dy të tjerë kanë marrë lëndime trupore si pasojë e therjes me thikë, ngjarje kjo e ndodhur sot në mesditë rreth orës 13:20 në lagjen “Arbëria”...

Këta janë të dyshuarit e arrestuar për vrasjen në Dragodan

para një jave - Epoka e Re

Sot është raportuar për një rast tragjik të ndodhur sot pranë një hoteli në lagjën Dragodan, të njohur si Arbëria. Si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri, një person ka humbur jetën, ndërsa dy të...

Dy të arrestuar për vrasjen në Prishtinë

para një jave - Periskopi

Dy të arrestuar për vrasjen në Prishtinë 18 Mar, 21:04 Dy persona janë arrestuar për vrasjen e të shtunës në një hotel në “Arbëri” në Prishtinë. Prokuroria e Shtetit ka njoftuar se personat me inicialet...

Kjo është gjendja e të plagosurve sot në Arbëri

para një jave - Zyrtare

Një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur, gjatë ditë së shtunë në lagjen Arbëria në Prishtinë. Në lidhje me gjendjen shëndetësore të dy të plagosurve, për Shqip.com ka dhënë detaje Shërbimi...

Rasti tragjik në Prishtinë – Një person u vra dhe dy tjerë u plagosën, prokuroria jep detaje

para një jave - Telegrafi

Nga rasti tragjik ku një person mbeti i vrarë nga arma e zjarrit si dhe dy persona u therën me mjetë të mprehtë (thikë), Prokuroria Themelore në Prishtinë ka dal në vend të ngjarjes dhe është duke i kryer...

I vrari në Arbëri besohet të jetë rreth 60 vjeç

para një jave - Klan Kosova

Burri i vrarë këtë të shtunë në lagjen “Arbëria” në Prishtinë besohet të jetë rreth 60 vjeç. Policia më herët bëri të ditur se ai u vra me armë zjarri në një hotel teksa vdekja u konstatua në vendin e...

Të shtëna me armë në një hotel në Prishtinë, një i vdekur

para një jave - Koha.net

Një person ka vdekur si pasojë e plagëve që ka marrë nga arma e zjarrit. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë se ngjarja ka ndodhur në një hotel lagjen “Arbëria” në Prishtinë,...

Prokuroria jep detaje pas të shtënave me armë zjarri në Prishtinë ku një person mbeti i vdekur

para një jave - GazetaBlic

Prokuroria Themelore në Prishtinë është deklaruar pas të shtënave me armë zjarri në Prishtinë, ku një person ka mbetur i vdekur ndërsa dy persona tjerë të lënduar nga goditjet me një mjet të mprehtë. Zëdhënësja...

Rasti tragjik në Prishtinë, ku një person u vra dhe dy tjerë u plagosën, prokuroria jep detaje

para një jave - Bota Sot

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka dal në vend të ngjarjes dhe është duke i kryer të gjitha veprimet e nevojshme hetimore për të ndriçuar rrethanat, lidhur me rastin tragjik që ndodhi sot në Prishtinë,...

Vritet një person në një hotel në lagjen “Arbëria” në Prishtinë, dy të tjerë dërgohen në QKUK

para një jave - RTV 21

Një person ka vdekur nga të shtënat me armë zjarri dhe dy të tjerë kanë marrë lëndime trupore si pasojë e therjes me thikë. Kjo ngjarje ka ndodhur sot rreth orës 13:20 në lagjen “Arbëria” në Prishtinë,...

I vrari në Arbëri besohet të jetë rreth 60 vjeç

para një jave - Zeri

Burri i vrarë këtë të shtunë në lagjen “Arbëria” në Prishtinë besohet të jetë rreth 60 vjeç. Policia më herët bëri të ditur se ai u vra me armë zjarri në një hotel teksa vdekja u konstatua në vendin e...

Prokuroria urdhëron obduksion për trupin e viktimës në lagjen "Arbëria" në Prishtinë

para një jave - Kallxo

Personit të vrarë, vdekja e të cilit u kostatua nga ekipi mjekësor në vend të ngjarjes, është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore. Urdhrin për këtë e ka dhënë prokurorja kujdestare....

Vritet një burrë në një hotel në Arbëri, plagosen me thikë dy të tjerë

para një jave - Syri.net Kosova

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa vdekja e viktimës është...

Një i vdekur nga arma e zjarrit dhe dy të plagosur nga therja me thikë në Prishtinë

para një jave - Reporteri

Një person ka vdekur nga të shtënat me armë zjarri dhe dy të tjerë kanë marrë lëndime trupore si pasojë e therjes me thikë, ngjarje kjo e ndodhur sot në mesditë rreth orës 13:20 në lagjen “Arbëria” në...

Pamje nga vendi i ngjarjes ku mbeti i vdekur një person dhe u plagosën dy të tjerë

para një jave - Telegrafi

Një person ka ndërruar jetë nga shtënat me armë zjarri si dhe dy të tjerë kanë marrë lëndime trupore si pasojë e therjes më thikë sot gjatë ditës në lagjen “Arbëria”, në Prishtinë. Telegrafi ju sjell pamje...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, humb jetën një person plagosen dy të...

para një jave - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë, ku një person ka ndërruar jetë nga të shtënat me armë zjarri dhe dy të tjerë janë plagosur me armë të ftohta. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:20...

Kosovë, një i vrarë dhe dy të plagosur në Prishtinë nga gjuajtja me armë zjarri

para një jave - Tetova Sot

Një person ka ndërruar jetë nga të shtënat me armë zjarri dhe dy të tjerë kanë marrë lëndime trupore si pasojë e therjes me thikë, ngjarje kjo e ndodhur sot në mesditë rreth orës 13:20 në lagjen “Arbëria”...

Kjo është gjendja e të plagosurve sot në Arbëri

para një jave - Shqip

Një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur, gjatë ditë së shtunë në lagjen Arbëria në Prishtinë. Në lidhje me gjendjen shëndetësore të dy të plagosurve, për Shqip.com ka dhënë detaje Shërbimi...

Viktima e vrasjes në Dragodan është Rexhep Tahiri, i dyshuar Gani Mustafa

para një jave - Bota Sot

Një person është vrarë në lagjen Arbëria (ish Dragodan) të kryeqytetit, pranë një hoteli. Sipas informatave të para, rreth orës 13:20 policia ka marrë informacionin për të shtëna më armë në një hotel në...

Pamje nga vendi i ngjarjes ku ndodhi vrasja në Dragodan

para një jave - Bota Sot

Një person është vrarë në lagjen Dragodan të kryeqytetit. Këtë e ka konfirmuar policia e Kosovës. Sipas informatave të para, rreth orës 13:20 policia ka marrë informacionin për të shtëna më armë në një...

I vrari në Arbëri besohet të jetë rreth 60 vjeç

para një jave - Bota Sot

Burri i vrarë këtë të shtunë në lagjen “Arbëria” në Prishtinë besohet të jetë rreth 60 vjeç. Policia më herët bëri të ditur se ai u vra me armë zjarri në një hotel teksa vdekja u konstatua në vendin e...

Mësohet gjendja e dy të plagosurve me thikë në Dragodan

para një jave - Lajmi.net

Një person ka vdekur sot si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lagjen “Arbëria” në Prishtinë, ndërsa dy të tjerë janë lënduar nga një mjet i mprehtë. Nga Klinika Emergjente në Qendrën Klinike Universitare...

Publikohen pamje nga vendi ku u vra një person në Prishtinë e u plagosën dy të tjerë

para një jave - Gazeta Express

Një person është vrarë nga të shtënat me armë zjarri në një hotel në Dragodan të Prishtinës, e dy të tjerë janë plagosur, raporton Express. Në media janë publikuar fotografi nga vendi ku ka ndodhur ngjarja....

Vritet një burrë në një hotel në Arbëri, plagosen me thikë dy të tjerë (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa vdekja e viktimës është...

Vrasja në Prishtinë, në vendin e ngjarjes ka dalë edhe prokurorja kujdestare

para një jave - Kallxo

Një person ka mbetur i vrarë nga arma e zjarrit e dy të tjerë të lënduar nga një mjet i mprehtë, në një hotel në lagjen “Arbëria” në Prishtinë. KALLXO.com ka kontaktuar me prokuroren kujdestare në Prokurorinë...

Vritet një burrë në një hotel në Arbëri, plagosen me thikë dy të tjerë

para një jave - Medial

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa vdekja e viktimës është...

Vritet një burrë në një hotel në Arbëri, plagosen me thikë dy të tjerë

para një jave - Daily News

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa vdekja e viktimës është...

Dy të arrestuar për vrasjen në një hotel në Prishtinë

para një jave - Gazeta Metro

Dy persona janë arrestuar për vrasjen e të shtunës në një hotel në “Arbëri” në Prishtinë. Prokuroria e Shtetit ka njoftuar se personat me inicialet A.M dhe M.M. janë arrestuar nën dyshimin se kanë kryer...

Arrestohen dy të dyshuar për vrasjen e sotme në një hotel në Prishtinë

para një jave - Arbresh

Prokuroria e Shtetit tashmë ka ndaluar dy persona me inicialet A.M dhe M.M nën dyshimin se kanë kryer vrasje të rëndë në një hotel në Prishtinë. lajmin për arbresh.info e ka konfirmuar, zëdhënësja e Prokurorisë...

Kjo është gjendja e dy të plagosurve sot në Arbëri

para një jave - GazetaBlic

Nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës kanë bërë të ditur që gjendja e dy persona, të cilët u plagosën sot në lagjën Arbëria në Prishtinëështë stabile dhe po vazhdojnë të trajtohen në Klinikën e Kirurgjisë...

I vrari në Arbëri besohet të jetë rreth 60 vjeç

para një jave - GazetaBlic

Burri i vrarë këtë të shtunë në lagjen “Arbëria” në Prishtinë besohet të jetë rreth 60 vjeç. Policia më herët bëri të ditur se ai u vra me armë zjarri në një hotel teksa vdekja u konstatua në vendin e...

Vritet një burrë në një hotel në Arbëri, plagosen me thikë dy të tjerë

para një jave - Zhurnal

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa vdekja e viktimës është...

Vrasje në një hotel në Prishtinë, Policia jep detaje

para një jave - Gazeta Express

Një vrasje ka ndodhur para pak minutash në një hotel në Dragodan, raporton Express. Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti. “Sot rreth...

Vritet një burrë në një hotel në Arbëri, plagosen me thikë dy të tjerë

para një jave - Klan Kosova

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa vdekja e viktimës është...

Ndalohen dy të dyshuar për vrasjen e sotme në një hotel në Prishtinë

para një jave - Zyrtare

Prishtinë – Prokuroria e Shtetit tashmë ka ndaluar dy persona me inicialet A.M dhe M.M nën dyshimin se kanë kryer vrasje të rëndë në një hotel në Prishtinë. Kjo është bërë e ditur për “Betimi për Drejtësi”...

E rëndë në Prishtinë, ekzekutohet me armë zjarri një person në hotel

para një jave - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të shtunë në Prishtinë. Një person është ekzekutuar me armë zjarri në ambientet e një hotel. Policia njofton se kanë mbetur të plagosur dhe dy të tjerë, nga lëndime...

Emergjenca tregon se cila është gjendja e dy të plagosurve në lagjen Arbëria

para një jave - Kallxo

Një person ka vdekur dhe dy persona janë lënduar në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë rreth orës 13:20. Të lënduarit dyshohet se janë plagosur me mjet të mprehtë. Nga Qendra Klinike Universitare...

Arrestohen dy të dyshuar për vrasjen e sotme në një hotel në Prishtinë

para një jave - Fakti Ditor

Prokuroria e Shtetit tashmë ka ndaluar dy persona me inicialet A.M dhe M.M nën dyshimin se kanë kryer vrasje të rëndë në një hotel në Prishtinë. Kjo është bërë e ditur nga zëdhënësja e Prokurorisë Themelore...

Arrestohen dy të dyshuar për vrasjen e sotme në një hotel në Prishtinë

para një jave - Gazeta10

Prokuroria e Shtetit tashmë ka ndaluar dy persona me inicialet A.M dhe M.M nën dyshimin se kanë kryer vrasje të rëndë në një hotel në Prishtinë. Kjo është bërë e ditur për Gazeta10 nga zëdhënësja e Prokurorisë...

Vritet një person, lëndohen dy të tjerë, dyshohet për fajde

para një jave - Dukagjini

Trupi i pajetë është larguar por patrullat e policisë akoma jo. Shiriti i verdhë e këto njolla gjaku janë dëshmia se një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e së shtunës në Prishtinë. Konfirmimin e parë...

Dyshohet për të plagosur nga të shtënat me armë në Prishtinë

para një jave - Telegrafi

Një gjuajte me armë zjarri ka ndodhur të shtunën në lagjen “Arbëria” në Prishtinë, ndërkaq dyshohet për të plagosur. Lajmi në plotësim…

Policia deklarohet për vrasjen në Prishtinë

para një jave - Bota Sot

Një person ka vdekur sot si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lagjen “Arbëria” në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila ka bërë të...

Vrasje në një hotel në Prishtinë, policia jep detaje

para një jave - Albeu

Një vrasje ka ndodhur para pak minutash në një hotel në Prishtinë. Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti. Vrasje në një hotel në Prishtinë,...

Vritet një person dhe plagosen dy të tjerë në lagjen Arbëria të Prishtinës

para një jave - RTK

Një person ka mbetur i vdekur pas të shtënave me armë zjarri që kanë ndodhur mesditën e sotme në një hotel në lagjen “Arbëria” të Prishtinës. Zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti bëri të ditur për RTK--...

Të shtëna me armë zjarri, ndërron jetë një person në Prishtinë

para një jave - Syri

Një person ka vdekur sot si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lagjen “Arbëria” në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila ka bërë të...

Vritet një person në Prishtinë

para një jave - Zeri

Sot rreth orës 13:20 një person është vrarë në lagjen “Arbëria” në Prishtinë Rasti ka ndodhur në një hotel, ndërsa dy persona të tjerë kanë mbetur të lënduar, raporton Zeri.info. Lajmin për “Zërin” e ka...

Të shtëna me armë zjarri, vdes një person në Prishtinë

para një jave - ABC News

Një person ka vdekur sot si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lagjen “Arbëria” në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila ka bërë të...

Vritet një person në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë

para një jave - Kallxo

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e të shtënave më armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë. Ndërsa dy persona të tjerë të lënduar janë dërguar për tretman mjekësor. Lajmin për KALLXO.com...

Vritet një burrë në Prishtinë, plagosen me thikë dy të tjerë

para një jave - OraInfo

Vritet një burrë në një hotel në Arbëri, plagosen me thikë dy të tjerë. Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja...

Vritet një burrë, plagosen me thikë dy të tjerë në lagjen Arbëria në Prishtinë

para një jave - Klan Macedonia

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa vdekja e viktimës është...

LAJMI I FUNDIT: Humb jetën një person nga të shtënat me armë në lagjen ‘Arbëria’

para një jave - GazetaBlic

Nga Policia e Kosovës kanë konfirmuar për “Gazeta Blic” vdekjen e një personi nga gjuajtja me armë në lagjen Arberia të Prishtinës. Ndërsa dy persona të tjerë janë dërguar për tretman mjekësor. “Sot rreth...

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë, flasin nga QKUK’ja

para një jave - Argument

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë, sot rreth orës 13:20. Të lënduarit dyshohet se janë plagosur me mjet të mprehtë. Nga Qendra Klinike Universitare...

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë, flasin nga QKUK’ja

para një jave - InFokus

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë, sot rreth orës 13:20. Të lënduarit dyshohet se janë plagosur me mjet të mprehtë. Nga Qendra Klinike Universitare...

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë, flasin nga QKUK-ja

para një jave - Epoka e Re

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë, sot rreth orës 13:20. Të lënduarit dyshohet se janë plagosur me mjet të mprehtë. Nga Qendra Klinike Universitare...

Prokuroria jep detaje pas të shtënave me armë zjarri në Prishtinë ku një person mbeti i vdekur

para një jave - Infokusi

Prokuroria Themelore në Prishtinë është deklaruar pas të shtënave me armë zjarri në Prishtinë, ku një person ka mbetur i vdekur ndërsa dy persona tjerë të lënduar nga goditjet me një mjet të mprehtë. Zëdhënësja...

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë, flasin nga QKUK’ja

para një jave - Periskopi

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në Prishtinë, flasin nga QKUK’ja 18 Mar, 18:44 Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë, sot rreth orës 13:20....

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë

para një jave - GazetaBlic

Një gjuajte me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në lagjen ‘Dragodan’ në Prishtinë. Bëhet e ditur se dy persona kanë hapur zjarr kundrejt njëri-tjetrit, ku si pasojë një persona ka mbetur i plagosur....

Plagosje me thikë dhe të shtëna në Prishtinë, një i vrarë dhe dy të plagosur

para një jave - FaxWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë, ku një person ka ndërruar jetë nga të shtënat me armë zjarri dhe dy të tjerë janë plagosur me armë të ftohta. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:20...

Gjendja shëndetësore e të plagosurve në hotel në Prishtinë: Flasin nga QKUK’ja

para një jave - Gazeta Metro

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë, sot rreth orës 13:20. Të lënduarit dyshohet se janë plagosur me mjet të mprehtë. Nga Qendra Klinike Universitare...

Vrasja në Arbëri, viktima është nga Dumnica e Podujevës

para një jave - Epoka e Re

Një rast tragjik ka ndodhur sot në Dragodan, lagjen e njohur si “Arbëria”, ku pranë një hoteli ka ndodhur një konflikt nga i cili ka përfunduar i vdekur një person. Indeksonline raporton se nga të shtënat...

Nga Klinika Emergjente flasin për gjendjen shëndetësore të dy të plagosurve në Prishtinë

para një jave - KosovaPress

Një person ka vdekur sot si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lagjen “Arbëria” në Prishtinë, ndërsa dy të tjerë janë lënduar nga një mjet i mprehtë. Nga Klinika Emergjente në Qendrën Klinike Universitare...

Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet, humb jetën një person plagosen dy të tjerë, policia jep detajet e para

para një jave - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë, ku një person ka ndërruar jetë nga të shtënat me armë zjarri dhe dy të tjerë janë plagosur me armë të ftohta. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:20...

Të shtëna me armë në një hotel në Prishtinë, një i vdekur

para një jave - Tetova Sot

Një person ka vdekur si pasojë e plagëve që ka marrë nga arma e zjarrit. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë se ngjarja ka ndodhur në një hotel lagjen “Arbëria” në Prishtinë,...

Vrasja në Arbëri dyshohet erdhi pas një konflikti për pronë

para një jave - Gazeta10

Në një hotel në lagjen “Arbëria”, në Prishtinë, sot pasdite ka ndodhur një konflikt, ku janë përdorur armët e zjarrit dhe thika, nga i cili ka përfunduar i vdekur një person. Indeksonline raporton se nga...

Vrasja në Arbëri, dëshmitarët zbardhin detaje për reja për Gazetën Insajderin

para një jave - Insajderi.org

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e gjuajtjeve me armë zjarri në lagjen ‘Arbëria’ të Prishtinës. Kështu ka konfirmuar për Gazeta Insajderi, Policia e Kosovës. Sipas saj edhe dy persona kanë mbetur...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, 1 viktimë

para një jave - Euronews

Një person ka vdekur sot si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lagjen “Arbëria” në Prishtinë. KosovaPress shkruan se lajmi është konfirmuar nga zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora...

Vrasja në Dragodan dyshohet erdhi pas një konflikti për pronë, viktima është një 65-vjeçar nga Podujevs

para një jave - Ekonomia Online

Në një hotel në lagjen “Arbëria”, në Prishtinë, sot pasdite ka ndodhur një konflikt, ku janë përdorur armët e zjarrit dhe thika, nga i cili ka përfunduar i vdekur një person. Indeksonline raporton se nga...

Vrasja në Prishtinë ndodhi në një hotel, publikohen foto nga vendi i ngjarjes

para një jave - Lajmi.net

Një person ka mbetur i vrarë nga të shtënat me armë zjarri në Prishtinë, saktësisht në lagjen “Dragodan” të kryeqytetit. Nga Policia e Kosovës kanë bërë me dije për lajmi.net se rasti ka ndodhur në një...

Publikohen pamje nga vendi ku u vra një person në Prishtinë e u plagosën dy të tjerë

para një jave - Infokusi

Një person është vrarë nga të shtënat me armë zjarri në një hotel në Dragodan të Prishtinës, e dy të tjerë janë plagosur. Në media janë publikuar fotografi nga vendi ku ka ndodhur ngjarja, shkruan Express....

Vrasja në Dragodan: Nga QKUK japin detaje për të plagosurit

para një jave - Infokusi

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së sotme ka pasur të shtëna me armë zjarri në Dragodan, ku ka mbetur i vdekur një person. Ndërsa, dy persona të tjerë janë lënduar, me mjet të mprehtë. Sipas...

Prishtinë, një i vrarë dhe dy të plagosur nga gjuajtja me armë zjarri

para një jave - Lajm

Një person ka ndërruar jetë nga të shtënat me armë zjarri dhe dy të tjerë kanë marrë lëndime trupore si pasojë e therjes me thikë, ngjarje kjo e ndodhur sot në mesditë rreth orës 13:20 në lagjen “Arbëria”...

Vritet me armë zjarri një person në Prishtinë, dy të tjerë plagosen nga një mjet i mprehtë

para një jave - Lajmi.net

Një person është vrarë nga arma e zjarrit në Prishtinë. Siç ka konfirmuar Policia e Kosovës, rasti ka ndodhur në lagjen “Dragodan” të kryeqytetit, shkruan lajmi.net. Nga Policia e Kosovës kanë bërë me...

Një i vdekur nga gjuajtjet me armë zjarri në një hotel në Prishtinë, dy të tjerë të plagosur

para një jave - Infokusi

Një person është vrarë me armë zjarri sot në Prishtinë, përkatësisht në lagjen Arbëria, shkruan Gazeta Infokus. Këtë për Infokus e ka konfirmuar zëdhnësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti,...

Rasti tragjik në Dragodan, Prokuroria jep detaje

para një jave - Insajderi.org

Një person mbeti i vrarë nga arma e zjarrit dhe dy të tjerë u plagosën nga therja me thikë sot rreth orës 13:20 në një hotel në lagjen ‘Dragodan’ të Prishtinës. Zëdhënësja e Prokurorisë Themelorë në Prishtinë,...

Vrasja në Dragodan, dëshmitarët zbardhin detaje për reja për Gazetën Insajderin

para një jave - Insajderi.org

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e gjuajtjeve me armë zjarri në një hotel në lagjen ‘Dragodan’ të Prishtinës. Kështu ka konfirmuar për Gazeta Insajderi, Policia e Kosovës. Sipas saj edhe dy persona...

Pas vrasjes në Prishtinë, pritet të intervistohet i plagosuri në QKUK

para një jave - Dukagjini

Të shtunën, një person ka vdekur si pasojë e plagëve që ka marrë nga arma e zjarrit. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë se ngjarja ka ndodhur në një hotel lagjen “Arbëria”...

Ky është dorasi dhe i vrari në Prishtinë (emrat)

para një jave - Zyrtare

Një person është vrarë në lagjen Arbëria (ish Dragodan) të kryeqytetit, pranë një hoteli. Sipas informatave të para, rreth orës 13:20 policia ka marrë informacionin për të shtëna më armë në një hotel në...

Njëri nga të plagosurit në Dragodan po trajtohet në Kirurgjinë Torakale

para një jave - Insajderi.org

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e gjuajtjeve me armë zjarri në një hotel në lagjen ‘Dragodan’ të Prishtinës. Kështu ka konfirmuar për Gazeta Insajderi, Policia e Kosovës. Sipas saj edhe dy persona...

Prokuroria jep detaje pas të shtënave me armë zjarri në Prishtinë, ku një person mbeti i vdekur

para një jave - Dukagjini

Prokuroria Themelore në Prishtinë është deklaruar pas të shtënave me armë zjarri në Prishtinë, ku një person ka mbetur i vdekur, ndërsa dy persona të tjerë të lënduar, nga goditjet me një mjet të mprehtë....

Flasin nga Emergjenca për gjendjen e të plagosurve në Arbëri, njëri në rrezik për jetë

para një jave - Arbresh

Mesditën e sotme ka ndodhur një vrasje në lagjen “Arbëria” në Prishtinë, apo e njohur si ish-Dragodani. Vrasja ka ndodhur në një hotel të kësaj lagje, teksa Policia konfirmoi për arbresh.info se një person...

Gjuajtje me armë në Prishtinë: Vdes një person dhe lëndohen dy të tjerë

para një jave - Almakos

Një person ka vdekur pasi lëndimeve që ka marrë nga arma e zjarrit në lagjen Arbëria në Prishtinë. Rastin për Demokracia.com e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora...

Personi që mbeti i vrarë në lagjen “Arbëria”, besohet të jetë 60-vjeç

para një jave - ATV Live

Burri i vrarë këtë të shtunë në lagjen “Arbëria” në Prishtinë besohet të jetë rreth 60-vjeç. Policia më herët bëri të ditur se ai u vra me armë zjarri në një hotel teksa vdekja u konstatua në vendin e...

Vritet një burrë në një hotel në Arbëri, plagosen me thikë dy të tjerë

para një jave - Epoka e Re

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa vdekja e viktimës është...

Pamje të reja nga vrasja në lagjen Dragodan

para një jave - Insajderi.org

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e gjuajtjeve me armë zjarri në një hotel në lagjen ‘Dragodan’ të Prishtinës. Kështu ka konfirmuar për Gazeta Insajderi, Policia e Kosovës. Sipas tyre dy persona...

Pamje nga vendi ku mbeti një i vrarë dhe dy të plagosur në Prishtinë

para një jave - Gazeta10

Janë publikuar fotografitë e vendit ku ndodhi vrasja dhe u plagosën dy të tjerë, të cilët janë dërguar në emergjencë në QKUK. Sipas raportit të Policisë vrasja ka ndodhur brenda një hoteli në lagjën “Arbëria...

Kjo është gjendja e dy të plagosurve sot në Arbëri

para një jave - Gazeta10

Nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës për Gazeta10, kanë bërë të ditur që gjendja e dy të plagosurve është stabile dhe po vazhdojnë të trajtohen në Klinikën e Kirurgjisë Torakale në QKUK. Në vendin...

I vrari në Arbëri besohet të jetë rreth 60 vjeç

para një jave - Ekonomia Online

Burri i vrarë këtë të shtunë në lagjen “Arbëria” në Prishtinë besohet të jetë rreth 60 vjeç. Policia më herët bëri të ditur se ai u vra me armë zjarri në një hotel teksa vdekja u konstatua në vendin e...

Emergjenca jep detaje rreth të plagosurve, njëri është në rrezik për jetë

para një jave - Ekonomia Online

Drejtori i Emergjencës, Naser Syla ka konfirmuar rastin se një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë duke marrë trajtim në QKUK, raporton Ekonomia Online. Ai në një përgjigje për EO ka thënë se njëri...

Një i vrarë e dy të plagosur në një hotel në Dragodan, Policia jep detaje

para një jave - Fakti Ditor

Një person është vrarë nga të shtënat me armë zjarri në një hotel në Dragodan të Prishtinës, e dy të tjerë janë plagosur, raporton Express. Në media janë publikuar fotografi nga vendi ku ka ndodhur ngjarja....

Publikohen pamje nga vendi ku u vra një person në Prishtinë e u plagosën dy të tjerë

para një jave - Periskopi

Publikohen pamje nga vendi ku u vra një person në Prishtinë e u plagosën dy të tjerë 18 Mar, 15:13 Një person është vrarë nga të shtënat me armë zjarri në një hotel në Dragodan të Prishtinës, e dy të tjerë...

Pamje nga vendi ku mbeti një i vrarë dhe dy të plagosur

para një jave - Gazeta10

Janë publikuar fotografitë e vendit ku ndodhi vrasja dhe u plagosën dy të tjerë, të cilët janë dërguar në emergjencë në QKUK. Sipas raportit të Policisë vrasja ka ndodhur brenda një hoteli në lagjën “Arbëria...

Vrasja në Prishtinë, publikohen fotografitë nga vendi i ngjarjes

para një jave - Gazeta Metro

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë, transmeton Gazeta Metro. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa...

Prishtinë: Një i vdekur nga arma e zjarrit dhe dy të plagosur nga therja me thikë

para një jave - Revista Kosovarja

Një person ka ndërruar jetë nga të shtënat me armë zjarri dhe dy të tjerë kanë marrë lëndime trupore si pasojë e therjes me thikë, ngjarje kjo e ndodhur sot në mesditë rreth orës 13:20 në lagjen “Arbëria”...

Vritet një burrë në një hotel në Arbëri, plagosen me thikë dy të tjerë

para një jave - Gazeta10

Një person ka vdekur sot si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lagjen “Arbëria” në Prishtinë. Lajmin për KosovaPress e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e...

Vritet një burrë në një hotel në lagjen “Arbëria”, plagosen me thikë dy të tjerë

para një jave - Arbresh

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa vdekja e viktimës është...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, vdiq një person

para një jave - KosovaPress

Një person ka vdekur sot si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lagjen “Arbëria” në Prishtinë. Lajmin për KosovaPress e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e...

Gjuajtja me armë në Prishtinë, vdes një person e dy të lënduar

para një jave - Periskopi

Gjuajtja me armë në Prishtinë, vdes një person e dy të lënduar 18 Mar, 14:50 Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e gjuajtjeve me armë zjarri në një hotel në lagjen ‘Dragodan’ të Prishtinës. Kështu...

Vritet një person në një hotel në lagjen “Arbëria” në Prishtinë, dy të tjerë dërgohen në QKUK

para një jave - Zyrtare

Një gjuajte me armë zjarri ka ndodhur sot në lagjen ‘Arbëria’ në Prishtinë. Dyshohet se dy persona kanë hapur zjarr kundrejt njëri-tjetrit, ku si pasojë një persona ka mbetur i vdekur ndërsa dy të tjerë...

Harrojeni marrëveshjen e Ohrit, kjo ngjarje trondit Kosovën

para një jave - Bota Press

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot pranë një hoteli në Dragodan. Indeksonline ka raportuar se në vendin e ngjarjes tashmë gjenden edhe njësitet policroe, të ndihmës së parë dhe ato të Forenzikës....

Vritet një burrë në një hotel në Prishtinë, plagosen me thikë dy të tjerë

para një jave - Gazeta Metro

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë, transmeton Gazeta Metro. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa...

Vritet një person dhe plagosen dy të tjerë në Dragodan, policia jep detaje

para një jave - ATV Live

Një person është vrarë në lagjen Dragodan të kryeqytetit. Këtë për Paparaci e ka konfirmuar policia e Kosovës. Sipas informatave të para, rreth orës 13:20 policia ka marrë informacionin për të shtëna më...

Vritet një person dhe plagosen dy të tjerë në Dragodan, policia jep detaje

para një jave - Ekonomia Online

Një person ka mbetur i vdekur pas të shtënave me armë zjarri që kanë ndodhur mesditën e sotme në një hotel në lagjen “Arbëria” të Prishtinës. Zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti bëri të ditur për Ekonomia...

Vritet një burrë në një hotel në Dragodan, plagosen me thikë dy të tjerë

para një jave - Arbresh

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa vdekja e viktimës është...

Gjuajtja me armë në Prishtinë – Vdes një person në vend të ngjarjes

para një jave - Insajderi.org

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e gjuajtjeve me armë zjarri në një hotel në lagjen ‘Dragodan’ të Prishtinës. Kështu ka konfirmuar për Gazeta Insajderi, Policia e Kosovës. Sipas tyre dy persona...

Vritet një burrë në një hotel në Arbëri

para një jave - Shqip

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa vdekja e viktimës është...

Një i vdekur nga gjuajtja me armë zjarri në Dragodan, dy të tjerë plagosen me thikë

para një jave - Dukagjini

Një person ka ndërruar jetë si shkak i goditjes me armë zjarri në lagjen “Arbëria” të Prishtinës, të shtunën. Lajmin për Portalin Dukagjini e ka bërë të ditur zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës,...

Vritet një burrë në një hotel në Dragodan, plagosen me thikë dy të tjerë

para një jave - Arbresh

Një burrë është vrarë me armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë teksa dy të tjerë janë plagosur me thikë. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në orën 13:20, teksa vdekja e viktimës është...

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë

para një jave - Ekonomia Online

Një gjuajte me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në lagjen ‘Dragodan’ në Prishtinë. Burimet e Gazetës Insajderi bëjnë të ditur se dy persona kanë hapur zjarr kundrejt njëri-tjetrit, ku si pasojë...

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë -Insajderi sjell pamje nga vendi i ngjarjes

para një jave - Insajderi.org

Një gjuajte me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në lagjen ‘Dragodan’ në Prishtinë. Burimet e Gazetës Insajderi bëjnë të ditur se dy persona kanë hapur zjarr kundrejt njëri-tjetrit, ku si pasojë...

Plagosje me armë zjarri në Dragodan

para një jave - Epoka e Re

Një plagosje me armë zjarri sapo ka ndodhur në Dragodan në Prishtinë, raporton “Epoka e re” . Në vendin e ngjarjes ka ardhur policia dhe ndihma e shpejtë.

46 aksidente trafiku për një ditë në Kosovë, prej tyre një me fatalitet

para një jave - ATV Live

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë shkaktuar 46 aksidente trafiku, prej tyre një ka përfunduar me fatalitet ndërsa 15 të tjera me të lënduar. Policia njoftoi se në fshatin Rogovë të Gjakovës, tri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK