Hetimet për origjinën e Covid 19/ OBSH i kërkon të dhëna Kinës

para një jave - Top Channel

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë Covid 19, pas disa gjetjeve të reja që u zbuluan...

OBSH-ja i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat me origjinën e COVID-19

para një jave - Koha.net

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSH i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinë

para një jave - RTK

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

Origjina e Covid-19, OBSH thirrje Kinës: Publikoni të dhënat nga hulumtimi në tregun kafshëve në Wuhan

para një jave - Ina

Organizata Botërore e Shëndetësisë i ka bërë thirrje Kinës të publikojë të dhënat e fundit në lidhje me origjinën e Covid-19. Thirrjet vijnë pas një hulumtimi në tregun e qenieve të gjalla në Wuhan, ku...

OBSH i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e COVID-it

para një jave - Albeu

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSH-ja i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e COVID-it

para një jave - Zeri

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSH i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat lidhur me origjinën e COVID-it

para një jave - Alsat-M

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSH i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e COVID-it

para një jave - Panorama

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSH i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e COVID-it

para një jave - ABC News

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSH i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e COVID-it

para një jave - Kallxo

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSh i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e Covid-it

para një jave - Nistori

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSh) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

Origjina e pandemisë Covid-19, OBSH thirrje Kinës: Publikoni të dhënat nga ...

para një jave - BalkanWeb

Organizata Botërore e Shëndetësisë i ka bërë thirrje Kinës të publikojë të dhënat e fundit në lidhje me origjinën e Covid-19. Thirrjet vijnë pas një hulumtimi në tregun e qenieve të gjalla në Wuhan , ku...

OBSH i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e COVID-it

para një jave - Bota Sot

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSH thirrje Kinës: Publikoni të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e Covid-19

para një jave - Syri

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSH i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e COVID-it

para një jave - GazetaBlic

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSH i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e COVID-it

para një jave - Evropa e Lirë

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSH i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e COVID-it

para një jave - Shenja

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSH i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e COVID

para një jave - Euronews

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSH i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e COVID-it

para një jave - Infokusi

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

OBSH: Kina është duke fshehur të dhënat për origjinën e Covid

para një jave - FaxWeb

Përpara se të dhënat kineze të zhdukeshin, një ekip ndërkombëtar ekspertësh të viruseve shkarkoi dhe filloi të analizonte kërkimin, i cili u shfaq në internet në janar. OBSH qortoi zyrtarët kinezë të Premten...

OBSH i bën thirrje Kinës të publikojë të dhëna në lidhje me origjinën e COVID-19

para një jave - Shqip

Organizata Botërore e Shëndetësisë i ka bërë thirrje Kinës të publikojë të dhëna të reja në lidhje me origjinën e COVID-19 Studiuesit gjetën prova molekulare që qentë dhe kafshët e tjera të ndjeshme ndaj...

OBSH i kërkon Kinës të publikojë të gjitha të dhënat e lidhura me origjinën e COVID-it

para një jave - Arbresh

Këshilltarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) i kanë bërë thirrje Kinës që të publikojë të gjitha informacionet e lidhura me origjinën e pandemisë COVID-19, pas disa gjetjeve të reja që u...

Studim i ri/ Pandemia e COVID-19 mund të ketë origjinën nga qentë rakun në Kinë

para një jave - Top Channel

Tre vjet pasi COVID-19 gjunjëzoi botën, komuniteti shkencor vazhdojnë të kenë ende opinione të ndryshme për origjinën e virusit, pavarësisht nga konsensusi se ai u prodhua brenda Institutit të Virologjisë...

Të dhëna të reja lidhin qentë "rakun" me origjinën e COVID-it

para një jave - RTK

Materiali gjenetik i mbledhur në një treg kinez pranë vendit ku u identifikuan rastet e para me COVID-19 tek njerëzit, tregon ADN-në e atyre që njihen si qentë rakun të përzier me virusin. Kjo sipas ekspertëve...

Raporti: Covid-19 e ka origjinën nga tregu i gjësë së gjallë në Wuhan

para një jave - ABC News

Të dhënat e publikuara së fundmi nga një treg ushqimor i gjallë në Wuhan të Kinës, tregojnë se Covid-19 ka origjinën nga tregu i gjësë së gjallë në Wuhan, më konkretisht nga një kafshë e quajtur rakun,...

Të dhëna të reja lidhin qentë rakun me origjinën e COVID-it

para një jave - Bota Sot

Materiali gjenetik i mbledhur në një treg kinez pranë vendit ku u identifikuan rastet e para me COVID-19 tek njerëzit, tregon ADN-në e atyre që njihen si qentë rakun të përzier me virusin. Kjo sipas ekspertëve...

Të dhëna të reja lidhin qentë rakun me origjinën e COVID-it

para një jave - Zëri i Amerikës

Materiali gjenetik i mbledhur në një treg kinez pranë vendit ku u identifikuan rastet e para me COVID-19 tek njerëzit, tregon ADN-në e atyre që njihen si qentë rakun të përzier me virusin. Kjo sipas ekspertëve...

Një tjetër e dhënë për origjinën e Covid-19/ Nga cila kafshë u infektuan njerëzit e parë?

para një jave - Top Channel

Ekziston një e dhënë e re joshëse në kërkimin e origjinës së pandemisë Covid-19. Një analizë e re e materialit gjenetik e mbledhur nga janari deri në mars 2020 në tregun e ushqimeve të detit Huanan në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK