Gafa e Toni Gogut, e bën Hajredin Pashën hero të dibranëve. Pas kritikave n...

para një jave - BalkanWeb

Deputeti i Partisë Socialiste Toni Gogu, në një status në “Facebook” ka shpërndarë një video, teksa në sfond dëgjohet kënga e ‘Hajredin Pashës’. Por Gogu e bën Hajredin Pashën komandantin turk, një hero...

“Lavdi Hajredin Pashës”, deputeti i PS quan ish-gjeneralin osman hero të dibranëve! Më pas “pendohet” dhe ndryshon postimin (FOTO)

para një jave - Panorama

Deputeti i Partisë Socialiste, Toni Gogu, është shprehur se komandanti osman, Hajredin Pasha, është hero i dobranëve. Përmes një postimi në faqen e tij në Facebook, Gogu ka shpërndarë një video që dëgjohet...

Gafa e deputetit, Hajredin Pasha ishte hero i dibranëve: Merr “flakë” Facebook-u i tij

para një jave - Gazeta Express

Deputeti i PS Toni Gogu ka bërë një postim të çuditshëm pak më parë në Facebook duke e shpallur Hajredin Pashën, hero të dibranëve. Duke postuar këngën e famshme mbi betejen e Gjoricës të popullit të Dibrës...

Skandali/ Meta: Vetëm 'rilindja' mund ta ngatërronte Hajredin Pashën, me legjendën Elez Isufin

para një jave - Syri

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka reaguar pas skandalit të deputetit të Partisë Socialiste Tonin Gogu i cili e quajti Hajredin Pashën heroin e dibranëve. " 170 vite këngë e lavdi, dedikuar Hajredin...

'Historinë sot ç’na e kalli, Toni Gogu e Spiropali, Hajredin Pasha e don Kishoti, dolën shqiptar prej kah moti'

para një jave - Syri

Nga Hysni Gurra A është Hitleri hero i hebrenjëve? A është Putini hero i ukrainasve? A është Sadami hero i kuvajtianëve? A është sulltan Murati heroi i krutanëve? Këto pyetje retorike nuk janë pa kuptim,...

Gafa e deputetit të Ramës: Hajredin Pasha është hero i Dibrës!

para një jave - Syri

Për deputetin e Edi Ramës, Toni Gogu, Hajredin Pasha është hero i Dibrës. Të tillë e ka bërë ai përmes një postimi në rrjetet sociale ku shkruan për 170 vite këngë e lavdi, sipas tij, dedikuar Hajredin...

Gafa e deputetit, Hajredin Pasha ishte hero i dibranëve: Merr “flakë” Facebook-u i tij

para një jave - Albeu

Deputeti i PS Toni Gogu ka bërë një postim të çuditshëm pak më parë në Facebook duke e shpallur Hajredin Pashën, hero të dibranëve. Duke postuar këngën e famshme mbi betejen e Gjoricës të popullit të Dibrës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK