Analiza e Zef Preçit: Ja pse Shqipëria nuk mund të denoncojë Gjykatën e Arbitrazhit! Gjoba 110 milionë euro dëmshpërblim ndaj Becchettit do të paguhet nga Qeveria

më 4.2023 - Shekulli

Publikuar më 08.04.2023 nga shekulli_admin Eksperti i Ekonomisë, Zef Preçi ka bërë një analizë të gjatë lidhur me çështjen “Becchetti”, duke u ndalur edhe tek vendimi përfundimtar i Arbitrazhit të Bankës...

Analiza/Zef Preçi: Ja pse Shqipëria nuk mund të denoncojë Gjykatën e Arbitrazhit! Gjoba 110 milionë euro dëmshpërblim ndaj Becchettit do të paguhet nga Qeveria

më 4.2023 - Panorama

Eksperti i Ekonomisë, Zef Preçi ka bërë një analizë të gjatë lidhur me çështjen “Becchetti”, duke u ndalur edhe tek vendimi përfundimtar i Arbitrazhit të Bankës Botërore që la në fuqi vendimin për dëmshpërblimin...

Arsyetimi i Zef Preçit për Gjykatën e Arbitrazhit të Bankës Botërore dhe gjobën 110 milionë euro ndaj Becchett-it

më 4.2023 - Java News

Eksperti i Ekonomisë, Zef Preçi ka bërë një analizë të gjatë lidhur me çështjen “Becchetti”, duke u ndalur edhe tek vendimi përfundimtar i Arbitrazhit të Bankës Botërore që la në fuqi vendimin për dëmshpërblimin...

Analiza/Zef Preçi: Pse Shqipëria nuk mund të denoncojë Gjykatën e Arbitrazh...

më 4.2023 - BalkanWeb

Eksperti i Ekonomisë, Zef Preçi ka bërë një analizë të gjatë lidhur me çështjen “Bechetti”, duke u ndalur edhe tek vendimi përfundimtar i Arbitrazhit të Bankës Botërore që la në fuqi vendimin për dëmshpërblimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK