Sulmohen fizikisht lojtarët e Shkëndijës nga tifozët maqedonas (VIDEO)

para 11 muajve - Klan Kosova

Volejbollistët e Shkëndijës së Tetovës janë sulmuar fizikisht në ndeshjen me Borecin në Veles të Maqedonisë së Veriut. Skuadra shqiptare pësoi humbje me rezultat 3-2 në sete, teksa pas përfundimit të ndeshjes...

Sulmohen lojtarët e Shkëndijës në Veles

para 11 muajve - Koha.net

Me një incident të rëndë ka përfunduar ndeshja e volejbollit në mes të Borecit dhe Shkëndijës së Tetovës. Kjo ndeshje u luajt ë hënën mbrëma në Veles të Maqedonisë së Veriut, ndërsa fitore me 3:2 në sete...

Sulmohen fizikisht lojtarët e Shkëndijës nga tifozët maqedonas

para 11 muajve - Reporteri

Volejbollistët e Shkëndijës së Tetovës janë sulmuar fizikisht në ndeshjen me Borecin në Veles të Maqedonisë së Veriut. Skuadra shqiptare pësoi humbje 2:3 në sete, ndërsa pas përfundimit të saj, tifozët...

Sulmohen fizikisht lojtarët e Shkëndijës nga tifozët maqedonas

para 11 muajve - Gazeta Express

Volejbollistët e Shkëndijës së Tetovës janë sulmuar fizikisht në ndeshjen me Borecin në Veles të Maqedonisë së Veriut. Skuadra shqiptare pësoi humbje 2:3 në sete, ndërsa pas përfundimit të saj, tifozët...

Sulmohen fizikisht lojtarët e Shkëndijës nga tifozët maqedonas

para 11 muajve - Zeri

Volejbollistët e Shkëndijës së Tetovës janë sulmuar fizikisht në ndeshjen me Borecin në Veles të Maqedonisë së Veriut. Skuadra shqiptare pësoi humbje 2:3 në sete, ndërsa pas përfundimit të saj, tifozët...

Sulmohen lojtarët e Shkëndijës në Veles

para 11 muajve - Tetova Sot

Me një incident të rëndë ka përfunduar ndeshja e volejbollit në mes të Borecit dhe Shkëndijës së Tetovës. Kjo ndeshje u luajt ë hënën mbrëma në Veles të Maqedonisë së Veriut, ndërsa fitore me 3:2 në sete...

Skandal: Huliganët maqedonas sulmojnë lojtarët e Shkëndijës së Tetovës

para 11 muajve - Lajmi.net

Një incident i rëndë dhe skandaloz ka ndodhur ndeshjen volejbollistike në mes Borecit dhe Shkëndijës së Tetovës në Maqedoninë e Veriut. Huliganët maqedonas të Borecit kanë sulmuar lojtarët e Shkëndijës...

Lojtarët e Shkëndijës sulmohen nga tifozët e Borecit

para 11 muajve - Arbresh

Lojtarët e skuadrës së hendbollit të Shkëndijës janë sulmuar nga tifozët e KV Borecit. Ndeshjen që u zhvillua të hënën e fitoi Boreci me rezultat 3:2, por kjo mbeti në hije nga incidenti. Vetë skuadra...

Sulmohen fizikisht lojtarët e Shkëndijës nga tifozët maqedonas

para 11 muajve - Ekonomia Online

Volejbollistët e Shkëndijës së Tetovës janë sulmuar fizikisht në ndeshjen me Borecin në Veles të Maqedonisë së Veriut. Skuadra shqiptare pësoi humbje me rezultat 3-2 në sete, teksa pas përfundimit të ndeshjes...

Tifozët maqedonas sulmojnë fizikisht volejbollistët e Shkëndijës

para 11 muajve - Epoka e Re

Tifozët maqedonas kanë sulmuar fizikisht volejbollistët e Shkëndijës së Tetovës në ndeshjen ndaj Borecit në Veles të Maqedonisë së Veriut. Skuadra shqiptare pësoi humbje me rezultat 2 me 3 në sete dhe...

Tifozët maqedonas sulmojnë fizikisht volejbollistët e Shkëndijës

para 11 muajve - KosovaPress

Tifozët maqedonas kanë sulmuar fizikisht volejbollistët e Shkëndijës së Tetovës në ndeshjen ndaj Borecit në Veles të Maqedonisë së Veriut. Skuadra shqiptare pësoi humbje me rezultat 2 me 3 në sete dhe...

Tifozët maqedonas sulmojnë fizikisht lojtarët e Shkëndijës

para 11 muajve - Shqip

Me një incident të rëndë ka përfunduar ndeshja e volejbollit në mes të Borecit dhe Shkëndijës së Tetovës. Kjo ndeshje u luajt ë hënën mbrëma në Veles të Maqedonisë së Veriut, ndërsa fitore me 3:2 në sete...

Sulmohen fizikisht lojtarët e Shkëndijës nga tifozët maqedonas

para 11 muajve - Periskopi

Sulmohen fizikisht lojtarët e Shkëndijës nga tifozët maqedonas 11 Apr, 15:25 Volejbollistët e Shkëndijës së Tetovës janë sulmuar fizikisht në ndeshjen me Borecin në Veles të Maqedonisë së Veriut. Skuadra...

Incident në Veles, volejbollistët e Shkëndijës provokohen nga tifozët, thirren edhe në polici

para 11 muajve - Aktuale

Klubi i volejbollit “Shkëndija” nga Tetova ka humbur ndeshjen e dytë të gjysmëfinales si mysafire në Veles në përballjen me klubin e volejbollit “Borec”. Marketing Rezultati i ndeshjes është përmbyllur...

Incident në Veles, thirren në polici volejbollistët e Shkëndijës (VIDEO)

para 11 muajve - Klan Macedonia

Klubi i volejbollit “Shkëndija” nga Tetova ka humbur ndeshjen e dytë të gjysmëfinales si mysafire në Veles në përballjen me klubin e volejbollit “Borec”. Rezultati i ndeshjes është përmbyllur me rezultatin...

Incident në Veles, volejbollistët e Shkëndijës provokohen nga tifozët, thirren edhe në polici (VIDEO)

para 11 muajve - Tetova1

Klubi i volejbollit “Shkëndija” nga Tetova ka humbur ndeshjen e dytë të gjysmëfinales si mysafire në Veles në përballjen me klubin e volejbollit “Borec”. Rezultati i ndeshjes është përmbyllur me rezultatin...

Incident në Veles, volejbollistët e Shkëndijës provokohen nga tifozët, thirren edhe në polici (VIDEO)

para 11 muajve - Lideri

Klubi i volejbollit “Shkëndija” nga Tetova ka humbur ndeshjen e dytë të gjysmëfinales si mysafire në Veles në përballjen me klubin e volejbollit “Borec”. Rezultati i ndeshjes është përmbyllur me rezultatin...

(VIDEO) Volejboll / Borec – Shkëndija u mbyll me incident në Veles

para 11 muajve - Populli

Klubi i volejbollit “Shkëndija” nga Tetova ka humbur ndeshjen e dytë të gjysmëfinales si mysafire në Veles në përballjen me klubin e volejbollit “Borec”. Rezultati i ndeshjes është përmbyllur me rezultatin...

Incident në Veles, volejbollistët e Shkëndijës provokohen nga tifozët, thirren edhe në polici

para 11 muajve - Almakos

Klubi i volejbollit “Shkëndija” nga Tetova ka humbur ndeshjen e dytë të gjysmëfinales si mysafire në Veles në përballjen me klubin e volejbollit “Borec”. Rezultati i ndeshjes është përmbyllur me rezultatin...

Incident në Veles, volejbollistët e Shkëndijës provokohen nga tifozët, thirren edhe në polici (VIDEO)

para 11 muajve - Lajm

Klubi i volejbollit “Shkëndija” nga Tetova ka humbur ndeshjen e dytë të gjysmëfinales si mysafire në Veles në përballjen me klubin e volejbollit “Borec”. Rezultati i ndeshjes është përmbyllur me rezultatin...

VIDEO/Incident në Veles, volejbollistët e Shkëndijës provokohen nga tifozët, thirren edhe në polici

para 11 muajve - Ina

Klubi i volejbollit “Shkëndija” nga Tetova ka humbur ndeshjen e dytë të gjysmëfinales si mysafire në Veles në përballjen me klubin e volejbollit “Borec”. Rezultati i ndeshjes është përmbyllur me rezultatin...

Incident në Veles: Tifozët e Borecit sulmuann volejbollistet e Shkëndijës! (VIDEO)

para 11 muajve - Open-TV

Pas përfundimit të ndeshjes gjysmëfinale të kampionatit të volejbollit mes Borecit dhe Shkëndijës në Veles ka ndodhur një incident mes tifozëve vendës dhe disa prej volejbollistëve të klubit tetovar. Deri...

Publiku në Veles sulmon lojtarët e KV Shkëndija Tetovë

para 11 muajve - Nistori

Ndeshja KV Shkëndija Tetovë – KF Borec ka përfunduar me rezultat 3:2 në sete, gjegjësisht në disfavor të KV Shkëndija, përcjell Nistori. Sipas informacioneve publiku ka sulmuar lojtarët e KV Shkëndija,...

KV “Shkëndija” : Lojtarët dhe stafi teknik momentalisht jane thirur në pyetje në zyrat e SPB Veles

para 11 muajve - Top24

Ndeshja kthyese kundër KV Borec, përfundon në disfavor të KV Shkëndija me rezultat 3-2 në sete. Rezultati mbeti nën hije të pritjes jo sportive të publikut vendas me skandime dhe sulme ndaj lojtarëve tanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK