Tetovë, anesteziologu Dervishi dënohet 1 vjet e tre muaj burg

më 5.2023 - TV21

Gjykata Themelore Penale në Tetovë ka dënuar me 1 vjet e tre muaj burg anesteziologun Valton Dervishi nga Tetova, përcjell TV21. I njëjti paraprakisht pranoi akuzat që rëndojnë mbi të, gjegjësisht akuzat...

Dënim me burg, 1 vjet e 3 muaj për anesteziologun që shpërndau video në TikTok nga Gjinekologjia e Tetovës

më 5.2023 - Portalb

Anesteziologu Valton Dervishi nga Gjinekologjia e Tetovës që shpërndau video në TikTok u dënua me 1 vjet e 3 muj burg. Në Gjykatën Themelore të Tetovës sot filloi gjykimi, pasi ai incizoi dhe publikoi...

Dervishi pranoi veprën dhe kërkoi falje për shpërndarjen e videos në TikTok, vendimi shpallet sot në 11:30

më 5.2023 - Portalb

Në Gjykatën Themelore të Tetovës sot filloi gjykimi për anesteziologun Valton Dervishi, i cili incizoi dhe publikoi drejtpërdrejt video në TikTok të pacienteve nga Gjinekologjia e Spitalit të Tetovës....

Anesteziologu Valton Dervishi dënohet me 1 vjet e 3 muaj burg

më 5.2023 - Tetova Sot

1 vit e 3 muaj burg  dënohet anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me parë video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë. Ai  sot ka pranuar fajin para gjykatësit në Gjykatën...

Publikoi në “TikTok” pamje nga Gjinekologjia, anesteziologu nga Tetova pranon akuzat ndaj tij

më 5.2023 - TV21

Në Gjykatën Themelore Penale në Tetovë ka nisur gjykimi ndaj anesteziologut Valton Dervishi, përcjell TV21. I njëjti akuzohet për punë të pandërgjegjshme dhe xhirim të paautorizuar. Në seancën e sotme...

Publikoi në “TikTok” pamje nga Gjinekologjia, anesteziologu nga Tetova pranon akuzat

më 5.2023 - Derveni

Në Gjykatën Themelore Penale në Tetovë ka nisur gjykimi ndaj anesteziologut Valton Dervishi, përcjell TV21. I njëjti akuzohet për punë të pandërgjegjshme dhe xhirim të paautorizuar. Në seancën e sotme...

Anesteziologu “tiktoker”, sot ulet në bankën e të akuzuarve

më 5.2023 - Opinion.mk

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me pare video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot pritet të dal para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës. Personi ne fjale akuzohet...

Anesteziologu “tiktoker”, sot ulet në bankën e të akuzuarve

më 5.2023 - Koha.mk

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me pare video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot pritet të dal para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës. Personi ne fjale akuzohet...

Anesteziologu Valton Dervishi e pranon fajin, kërkoi falje (VIDEO)

më 5.2023 - Tetova1

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me parë video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot ka pranuar fajin para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës. Mjeku Valton Dervishi...

Nis gjykimi për anesteziologut Valton Dervishi në Tetovë

më 5.2023 - Klan Macedonia

Në Gjykatën Themelore Penale në Tetovë ka nisur gjykimi ndaj anesteziologut Valton Dervishi. I njëjti akuzohet për punë të pandërgjegjshme dhe xhirim të paautorizuar. Në seancën e sotme gjyqësore janë...

Pritet vendimi për Anesteziologun Valton Dervishi, ja sa vite burg mund të dënohet

më 5.2023 - Tetova Sot

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me parë video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot ka pranuar fajin para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës. Në orën 11.30 pritet...

(Foto) Anesteziologu “tiktoker”, sot ulet në bankën e të akuzuarve

më 5.2023 - Alsat-M

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me pare video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot pritet të dal para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës. Personi ne fjale akuzohet...

Anesteziologu që nga Gjinekologjia e Tetovës shpërndau video në TikTok u soll në gjykatë

më 5.2023 - Portalb

Sot në Gjykatën Themelore të Tetovës është është sjellë anesteziologu Valton Dervishi, i cili incizoi dhe publikoi drejtpërdrejt video në TikTok të pacienteve nga Gjinekologjia e Spitalit të Tetovës, shkruan...

Anesteziologu “tiktoker”, sot ulet në bankën e të akuzuarve

më 5.2023 - Tetova1

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me pare video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot pritet të dal para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës. Personi ne fjale akuzohet...

Anesteziologu i Tik Tokut Valton Dervishi pranon fajin

më 5.2023 - Info7

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me parë video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot ka pranuar fajin para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës. Në orën 11.30 pritet...

Anesteziologu “tiktoker”, sot ulet në bankën e të akuzuarve

më 5.2023 - Revista

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me pare video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot pritet të dal para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës. Personi ne fjale akuzohet...

Anesteziologu Valton Dervishi pranon fajsinë dhe ka kërkuar falje

më 5.2023 - Tetova Sot

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me parë  video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot ka pranuar fajin para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës. Mjeku Valton Dervishi ...

Anestezologu Tik-Toker pranon fajësinë, rrezikon deri në 5 vite burg!

më 5.2023 - Pa censure

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me parë video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot ka pranuar fajin para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës. Vepra për të cilën akuzohet...

Publikoi në “TikTok” pamje nga Gjinekologjia, anesteziologu nga Tetova pranon akuzat

më 5.2023 - TvNews

Në Gjykatën Themelore Penale në Tetovë ka nisur gjykimi ndaj anesteziologut Valton Dervishi, përcjell TV21. I njëjti akuzohet për punë të pandërgjegjshme dhe xhirim të paautorizuar. Në seancën e sotme...

Anesteziologu Valton Dervishi e pranon fajin, kërkoi falje

më 5.2023 - Almakos

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me parë video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot ka pranuar fajin para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës. Mjeku Valton Dervishi...

Publikoi në “TikTok” pamje nga Gjinekologjia, anesteziologu nga Tetova pranon akuzat

më 5.2023 - Lajm

Në Gjykatën Themelore Penale në Tetovë ka nisur gjykimi ndaj anesteziologut Valton Dervishi, përcjell TV21. I njëjti akuzohet për punë të pandërgjegjshme dhe xhirim të paautorizuar. Në seancën e sotme...

Publikoi në “TikTok” pamje nga Gjinekologjia, anesteziologu nga Tetova pranon akuzat

më 5.2023 - Fakti Ditor

Në Gjykatën Themelore Penale në Tetovë ka nisur gjykimi ndaj anesteziologut Valton Dervishi, përcjell TV21. I njëjti akuzohet për punë të pandërgjegjshme dhe xhirim të paautorizuar. Në seancën e sotme...

Anesteziologu “tiktoker”, sot ulet në bankën e të akuzuarve

më 5.2023 - Redaksia

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me pare video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot pritet të dal para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës. Personi ne fjale akuzohet...

Anesteziologu Valton Dervishi e pranon fajin, kërkoi falje (VIDEO)

më 5.2023 - Open-TV

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me parë video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot ka pranuar fajin para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës. Mjeku Valton Dervishi...

Sot nis gjykimi për anesteziologun që nga Gjinekologjia e Tetovës shpërndau video në TikTok

më 5.2023 - Portalb

Sot në Gjykatën Themelore të Tetovës është caktuar të fillojë gjykimi për anesteziologun Valton Dervishi, i cili incizoi dhe publikoi drejtpërdrejt video në TikTok të pacienteve nga Gjinekologjia e Spitalit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK