Mira Murati njofton shqiptarët për aplikacionin e ChatGPT-së

para 3 dite - Koha.net

Drejtoresha shqiptare e Teknologjisë në kompaninë OpenAI, Mira Murati ka njoftuar se nga tani, përdoruesit shqiptarë të iOS mund ta shkarkojnë aplikacionin e ChatGPT-së. Ajo shkroi në Twitter se kjo vlen...

Mira Murati befason shqiptarët, ky është vendimi që ka marrë për aplikacionin e ChatGPT-së

para 3 dite - Zeri

Shefja shqiptare e Teknologjisë në kompaninë OpenAI, Mira Murati, ka njoftuar përmes një postimi në Twitter se aplikacioni i ChatGPT-së për iOS tani është i disponueshëm në një sërë vendesh të tjera, duke...

Mira Murati befason shqiptarët, ky është vendimi që ka marrë për aplikacionin e ChatGPT-s

para 3 dite - Zeri

Shefja shqiptare e Teknologjisë në kompaninë OpenAI, Mira Murati, ka njoftuar përmes një postimi në Twitter se aplikacioni i ChatGPT-s për iOS tani është i disponueshëm në një sërë vendesh të tjera përfshirë...

ChatGPT tashmë ofrohet shqip në iOS! Mira Murati ndan lajmin e mirë me shqiptarët

para 3 dite - FaxWeb

OpenAI, laboratori i inteligjencës artificiale me famë botërore, bëri një hap të rëndësishëm përpara në sferën e AI të enjten me lançimin e aplikacionit të tij të shumëpritur ChatGPT në iOS, siç u njoftua...

Mira Murati befason shqiptarët, lanson aplikacionin e ChatGPT-s për përdoruesit iOS në Shqipëri

para 3 dite - Insajderi.org

Shefja shqiptare e Teknologjisë në kompaninë OpenAI, Mira Murati, ka njoftuar përmes një postimi në Twitter se aplikacioni i ChatGPT-s për iOS tani është i disponueshëm në një sërë vendesh të tjera përfshirë...

OpenAI ka prezantuar një aplikacion iOS për ChatGPT, duke premtuar se një version Android do të vijë “së shpejti”

para 7 dite - Alsat-M

Aplikacioni është falas për t’u përdorur, sinkronizon historinë e bisedave me ueb-in dhe përmban hyrjen zanore, të mbështetur nga modeli Whisper i njohjes së të folurit me burim të hapur të OpenAI. Aplikacioni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK