Paraqiten në QSUT të asfiksuar disa punonjës të një fabrike teli në Kamëz, dy prej tyre shtrohen në spital

para 3 dite - Top Channel

Disa punonjës të një fabrike teli në Kamëz janë paraqitur ditën e sotme në QSUT me shenja asfiksie. Policia bën me dije këta persona ishin të punësuar në një fabrikë teli në Bathore, ndërsa gjatë qëndrimit...

Punonjëset e fabrikës në Bathore dërgohen në spital me shenja asfiksie

para 3 dite - Zhurnal

Më datë 25.05.2023, janë paraqitur për kontroll mjekësor në QSUT disa punonjëse të një fabrike teli në Bathore, të cilat gjatë qëndrimit në ambientet e punës nuk janë ndjerë mirë dhe kanë shfaqur shenja...

Shfaqën shenja asfiksie, përfundojnë në QSUT disa punonjëse të një fabrike ...

para 3 dite - BalkanWeb

Policia e kryeqytetit ka njoftuar se disa punonjëse të një fabrike teli në Bathore janë paraqitur në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza, pasi nuk janë ndjerë mirë gjatë punës. Blutë njoftojnë se...

Kamzë, asfiksohen 2 punonjëse të fabrikës së telit

para 3 dite - Zhurnal

Disa punonjëse të një fabrike teli në Bathore gjatë qëndrimit në ambientet e punës nuk janë ndjerë mirë dhe kanë shfaqur shenja asfiksie. Policia tha se dy prej këtyre punonjëseve, shtetaset T. D., 42...

Asfiksohen punonjëset e fabrikës së telit në Kamzë

para 3 dite - Gazeta Express

Dy punonjëse të fabrikës së telit në Bathore janë paraqitur ditën e sotme në QSUT pasi nuk janë ndjerë mirë dhe kanë shfaqur shenja asfiksie. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. Njoftimi...

Punonjëset e fabrikës në Bathore dërgohen në spital me shenja asfiksie

para 3 dite - Klan

Punonjëset e fabrikës në Bathore dërgohen në spital me shenja asfiksie Më datë 25.05.2023, janë paraqitur për kontroll mjekësor në QSUT disa punonjëse të një fabrike teli në Bathore, të cilat gjatë qëndrimit...

Çfarë ndodhi papritur? Punonjëset e një fabrike përfundojnë në spital

para 3 dite - Bota Sot

Disa punonjëse të një fabrike teli në Bathore janë paraqitur ditën e sotme për kontroll mjekësor në QSUT. Gjatë qëndrimit në ambientet e punës, ata nuk janë ndjerë mirë dhe kanë shfaqur shenja asfiksie....

Asfiksohen në ambientet e punës disa punonjëse të një fabrike teli në Bathore

para 3 dite - Albeu

Disa punojëse të një fabrike teli në Bathore janë asfiksuar këtë të enjte në ambientet e punës. Policia bën me dije se dy prej punonjësve një 42-vjeçare dhe një 47-vjeçare ndodhen aktualisht në QSUT, nën...

Asfiksohen në ambientet e punës punonjëset e fabrikës në Tiranë. Dy prej tyre në spital

para 3 dite - NOA

Tiranë- Asfiksohen në ambientet e punës punonjëset e fabrikës në Bathore. Policia e kryeqytetit ka njoftuar se disa punonjëse të një fabrike teli në Bathore janë paraqitur në Qendrën Spitalore Universitare...

Asfiksohen punonjësit e fabrikës së telit në Bathore/ Dy prej tyre në gjendje më të rëndë

para 3 dite - Vizion Plus

Disa punonjës të një fabrike teli në Bathore kanë shfaqur shenja asfiksie në ambientin e punës. Policia bën me dije se disa prej tyre u paraqitën në QSUT për ndihmë mjekësore, por vetëm dy prej tyre kanë...

Asfiksohen në ambientet e punës disa punonjëse të një fabrike teli në Kamzë

para 3 dite - Albeu

Asfiksohen në ambientet e punës disa punonjëse të një fabrike teli në Kamzë Kamzë/Informacion paraprak Më datë 25.05.2023, janë paraqitur për kontroll mjekësor në QSUT disa punonjëse të një fabrike teli...

Bathore, asfiksohen gjatë punës në fabrikën e telit, përfundojnë në spital 2 punonjës

para 3 dite - Ora news

Më datë 25.05.2023, janë paraqitur për kontroll mjekësor në QSUT disa punonjëse të një fabrike teli në Bathore, të cilat gjatë qëndrimit në ambientet e punës nuk janë ndjerë mirë dhe kanë shfaqur shenja...

Shfaqen shenja asfiksie gjatë qëndrimit në ambientet e punës, dy punonjëse të një fabrike në Bathore dërgohen në spital. Policia nis hetimet

para 3 dite - Panorama

Disa punonjëse të një fabrike teli në Bathore kanë shfaqur probleme shëndetësore ditën e sotme. Policia bën me dije ato kanë shfaqur shenja asfiksie ndërkohë që dy prej tyre janë dërguar në QSUT ku ndodhen...

Tiranë/ Nuk u ndjenë mirë në ambientet e punës, përfundojnë në spital punonjëset e fabrikës

para 3 dite - ABC News

Ditën e sotme janë paraqitur për kontroll mjekësor në QSUT disa punonjëse të një fabrike teli bnë Bathore, të cilat gjatë qëndrimit në ambientet e punë nuk janë ndjerë dhe kanë shfaqur shenja asfiksie....

7 punonjës të asfiksuar në fabrikën e telit në Kamzë, reagon QSUT

para 2 dite - Euronews

7 persona, punonjës në një fabrikë teli në Kamzë janë shtruar në QSUT pasditen e së enjtes pasi shfaqën shenja asfiksie. QSUT bëri me dije se 6 persona janë shtruar në urgjencë dhe 1 në shërbimin e toksikologjisë....

7 asfiksuar në fabrikën e telit në Kamzë, reagon QSUT

para 2 dite - Euronews

7 persona, punonjës në një fabrikë teli në Kamzë janë shtruar në QSUT pasditen e së enjtes pasi shfaqën shenja asfiksie. QSUT bëri me dije se 6 persona janë shtruar në urgjencë dhe 1 në shërbimin e toksikologjisë....

U asfiksuan në ambientet e punës: Punonjëset e fabrikës së telit në Bathore paraqiten në QSUT! Dy prej tyre marrin trajtim mjekësor

para 3 dite - Java News

Dy punonjëse të një fabrike teli në Bathore janë dërguar në QSUT pasditen e sotme pasi nuk u ndjenë mirë gjatë qëndrimit në ambientet e punës ku shfaqën shenja asfiksie. Mësohet se në QSUT u paraqitën...

Shfaqën shenja asfiksie, punonjëset e një fabrike në Bathore dërgohen në QSUT

para 3 dite - FaxWeb

Një 42-vjeçare me inicialet T.D dhe një 47-vjeçare me inicialet F.N, kanë shfaqur shenja asfiksie gjatë qëndrimit në ambientet e punës, në një fabrikë teli në Bathore. Qytetaret janë dërguar në QSUT dhe...

Kamzë, asfiksohen 2 punonjëse të fabrikës së telit

para 3 dite - Euronews

Disa punonjëse të një fabrike teli në Bathore gjatë qëndrimit në ambientet e punës nuk janë ndjerë mirë dhe kanë shfaqur shenja asfiksie. Policia tha se dy prej këtyre punonjëseve, shtetaset T. D., 42...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK