SPAK godet dy grupe që kultivonin cannabis, 8 të arrestuar

para një jave - Zëri i Amerikës

Një hetim tre vjeçar i realizuar nga Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar, në bashkëpunim me Byronë Kombëtare të Hetimit dhe Policinë e Shtetit çoi të enjten në goditjen e...

Pas një hetimi 3 vjeçar, arrestohen 8 persona për kultivimin dhe shitjen e drogës në Krujë

para një jave - Syri.net Kosova

Policia e Tiranës ka njoftuar se pas një hetimi intensiv trevjeçar, kanë arritur të arrestojnë 8 persona të cilët dyshohet se bashkëpunonin në kuadër të grupit të strukturuar kriminal, për kryerjen e veprimtarive...

Pas një hetimi tre vjeçar, arrestohen 8 persona për kultivimin dhe shitje të drogës në Krujë

para një jave - Reporteri

Policia e Tiranës ka njoftuar se pas një hetimi intensiv trevjeçar, kanë arritur të arrestojnë 8 persona të cilët dyshohet se bashkëpunonin në kuadër të grupit të strukturuar kriminal, për kryerjen e veprimtarive...

SPAK: Policë dhe kryepleq në shërbim të grupeve të kanabisit në Krujë

para një jave - Gazeta Tema

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK njoftoi të enjten më 25 maj se ka siguruar në gjykatën respektive 13 masa sigurie “arrest në burg” për persona të përfshirë kultivimin...

Megaoperacioni antikanabis/ SPAK arreston 8 persona, 5 në kërkim, mes tyre edhe policë e kryepleq

para një jave - Top Channel

Policia e Shtetit Finalizohet megaoperacioni policor antikanabis i koduar “Radio-ndërlidhja”. Megaoperacioni, nga Njësia për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në DPPSH, në bashkëpunim me...

Mbushën pyjet me kanabis, GJKKO lë në burg 8 persona, pjesë e dy grupeve të strukturuara kriminale

para një jave - Top Channel

GJKKO, me kërkesë të Prokurorisë së Posaçme, ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për 8 persona. Nga hetimet e zhvilluara rezulton se personat nën hetim, pjesë e dy grupeve kriminale, janë përfshirë...

Aksion anti-drogë në Tiranë e Krujë, 15 urdhër arreste

para një jave - Klan

Aksion anti-drogë në Tiranë e Krujë, 15 urdhër arreste Policia sekuestron rreth 145.5 kg kanabis sativa Pas 3 vitesh hetime, SPAK ka firmosur urdhër arrestet për 13 persona të dyshuar për kultivim dhe...

Operacion anti-drogë në Durrës, Tiranë e Krujë, arrestohen 8 persona, 5 të tjerë në kërkim (EMRAT)

para një jave - Gazeta Express

Me kërkesë të SPAK, GJKKO ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për 13 persona, policë e kryepleq, që janë nën hetim për kultivim bimësh narkotike që prej vitit 2020. Tetë persona kanë rënë në...

Operacion antidrogë në Krujë, Lezhë dhe Shkodër/ Asgjësohen 1099 fidanë cannabis sativa të kultivuar në kubikë dhe tokë

para një jave - Top Channel

1099 fidanë cannabis sativa të kultivuar në kubikë dhe tokë janë asgjësuar gjatë një operacioni antidrogë në Krujë, Lezhë dhe Shkodër. Sipas Policisë së Shtetit në Krujë, në kuadër të fazës së 7-të të...

EMRAT/ SPAK godet grupin e strukturuar të mbjelljes së drogës në Krujë, 8 të arrestuar, 5 në kërkim

para një jave - Albeu

Tetë persona janë vënë në pranga gjatë një aksioni të SPAK, BKH dhe Policisë së Shtetit për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të narkotikëve. Shtetasit Lavdërim (Lulzim) Alimani;...

Operacioni anti-drogë në disa qytete me urdhër të SPAK, zbulohen identitetet e shtetasve të arrestuar dhe atyre të shpallur në kërkim

para një jave - Panorama

Janë zbuluar identitetet e personave të arrestuar dhe atyre të shpallur në kërkim, në një operacion antidrogë është zhvilluar me urdhër të SPAK, për kulitivim të bimëve narkotike në disa zona. Kontrolle...

Zbulohen 2 grupe kriminale që kultivonin kanabis në Krujë, SPAK: Favorizoheshin nga policë dhe kryepleq

para një jave - RTSH

Trembëdhjetë persona, janë nën hetim pasi akuzohen si pjesë e dy grupeve kriminale të përfshira në kultivimin e lëndëve narkotike me qëllim hedhjen më pas në treg të saj në bashkinë e Krujës. Aktiviteti...

Megaoperacion anti-drogë në Krujë/ Arrestohen 8 persona, 5 të tjerë në kërkim (EMRAT)

para një jave - ABC News

Tetë persona kanë rënë në pranga dhe 5 të tjerë janë shpallur në kërkim, në kuadër të megaoperacionit policor anti-kanabis të koduar “Radio-ndërlidhja”. Shtetasit Lavdërim (Lulzim) Alimani; Skënder Velja;...

EMRAT/ Megaoperacioni, kapet grupi i kultivimit të drogës, arrestohen 8 persona, 5 në kërkim

para një jave - Syri

Finalizohet megaoperacioni policor antikanabis i koduar “Radio-ndërlidhja”. Megaoperacioni, nga Njësia për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në DPPSH, në bashkëpunim me Drejtorinë e Forcës...

Gjenden 1099 fidanë kanabis në Krujë, Lezhë dhe Shkodër

para një jave - Klan

Gjenden 1099 fidanë kanabis në Krujë, Lezhë dhe Shkodër Policia njofton se janë gjendur dhe asgjësuar me anë të djegies, 1099 fidanë kanabis të kultivuar në kubikë dhe në tokë, në Krujë, Lezhë dhe Shkodër....

Policia aksion në Krujë, Lezhë e Shkodër, asgjësohen 1099 fidanë kanabis

para një jave - RTSH

Policia ka asgjësuar 1099 fidanë kanabisi, pas kontrolleve në Krujë, Lezhë e Shkodër, në kuadër të fazës së 7-të të operacionit anti-kanabis të koduar “Territor i pastër”. Në Krujë, gjatë kontrolleve në...

Operacione anti-drogë në disa qytete të vendi, policia bën bilancin: Jan asgjësuar 1099 fidanë kanabis

para një jave - Albeu

Policia ka bërë me dije bilancet disa operacioneve antidrogë të nisura në disa qytete te vendit. Kështu, gjatë kontrolleve për për parandalimin dhe goditjen e kultivimit të bimëve narkotike, janë zbuluar...

Policia e Shtetit kap dhe djeg 1099 fidanë kanabis në Krujë, Lezhë dhe Shkodër

para një jave - Ora news

Kontrolle intensive në çdo skaj të vendit, për parandalimin dhe goditjen e kultivimit të bimëve narkotike. Gjenden dhe asgjësohen me anë të djegies, 1099 fidanë të dyshuar narkotikë cannabis sativa, të...

Policia operacion në Krujë, Lezhë dhe Shkodër, sekuestrohen mbi 1 mijë fidanë kanabis

para një jave - ABC News

Policia ka asgjesuar 1099 fidanë të dyshuar narkotikë cannabis sativa të kultivuar në kubikë dhe në tokë në Krujë, Lezhë dhe Shkodër. Në Krujë u gjetën dhe asgjesuan me anë të djegies 794 fidanë të dyshuar...

Emrat/ Vepronin si grup kriminal, kush janë personat që u lanë nën arrest me burg me kërkesë të SPAK nga Gjykata e Posaçme

para një jave - Java News

Me kërkesë të SPAK, GJKKO ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për 13 persona, policë e kryepleq, që janë nën hetim për kultivim bimësh narkotike që prej vitit 2020. Deri tani janë ekzekutuar...

Operacion antidrogë me urdhër të SPAK, ekzekutohen mbi 10 urdhër arreste, kontrolle në disa qytete. Detajet

para një jave - Panorama

Një operacioni antidrogë është zhvilluar me urdhër të SPAK. Gazetari i Panorama TV, Ervin Leka raporton se janë ekzekutuar mbi 10 urdhër arreste për kulitivim të bimëve narkotike në disa zona. Mësohet...

Kokainë, dhunë në familje, aksident me makinë, 8 të arrestuar në Tiranë

para një jave - BalkanWeb

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve arrestuan shtetasin K. P., 31 vjeç, banues në Tiranë, pasi gjatë kontrollit fizik, shërbimet e Policisë i gjetën një sasi lënde të dyshuar narkotike kokainë, e cila...

Operacion antidrogë/ Policia kontrolle në zona të ndryshme, lëshohen 15 urdhërarreste

para një jave - Zhurnal

Policia e Shtetit ka organizuar një operacion antidrogë, ku raportohet se janë ekzekutuar të paktën 15 urdhërarreste. Bëhet fjalë për kultivim lëndësh narkotike në zona të ndryshme të Tiranës. Nga të dhënat...

Operacion anti-drogë në katër qytete, 15 të arrestuar

para një jave - Gazeta Express

Policia e Shtetit po zhvillon një operacion anti-drogë me urdhër të Prokurorisë së Posaçme (SPAK) në zona periferike të Tiranës, Fushë-Krujë, Krujë dhe Durrës. Deri më tani janë ekzekutuar të paktën 15...

SPAK operacion anti-drogë

para një jave - Klan

SPAK operacion anti-drogë Një operacion masiv anti-drogë po kryhet nga Policia e Shtetit me urdhër të SPAK në disa zona të vendit. Konkretisht, operacioni po zhvillohet në zona periferi të Tiranës, në...

Shpërndante doza kokaine dhe kanabisi në lokalet e natës, arrestohet 28-vjeçari në Vlorë

para një jave - Top Channel

Shpërndante doza kokaine dhe kanabisi, kryesisht në lokalet e natës, arrestohet në flagrancë 28-vjeçari. Sekuestrohen doza të lëndëve narkotike kokainë dhe kanabis, gati për shitje, dhe 1 aparat celular....

Operacion antidrogë me urdhër të SPAK në Tiranë, Durrës dhe Fushë-Krujë, 13 urdhër arreste

para një jave - Syri

Operacion antidrogë nga Policia e Shtetit me urdhër të SPAK. Sipas burimeve deri më tani janë ekzekutuar të paktën 13 urdhër arreste për prodhim dhe kultivim të bimëve narkotike në disa zona. Bëhet fjalë...

EMRI/ 9 të arrestuar për kultivim kanabisi, ne pranga kryeplaku i fshatit Cudh ne Krujë

para një jave - Syri

Një operacion antidrogë nga policia e Shtetit me urdhër të SPAK është akoma në vijim. Sipas burimeve policore janë ekzekutuar të paktën 13 urdhër arreste për kultivim të bimëve narkotike në disa zona....

Operacion anti-drogë në Tiranë, Krujë, Fushë Krujë e Durrës, ekzekutohen 15 urdhër arreste

para një jave - Albeu

Policia e Shtetit ka njisur një operacion anti-drogë me urdhër të Prokurorisë së Posaçme në disa qytete të vendit. Bëhet me dije se deri tani janë ekzekutuar të paktën 15 urdhër-arreste për prodhim dhe...

Operacion antidrogë me urdhër të SPAK në Tiranë, Durrës dhe Fushë-Krujë, 15 të arrestuar

para një jave - Syri

Operacion antidrogë nga Policia e Shtetit me urdhër të SPAK. Sipas burimeve deri më tani janë ekzekutuar të paktën 15 urdhër arreste për prodhim dhe kultivim të bimëve narkotike në disa zona. Bëhet fjalë...

Shpërndante kokainë dhe kanabis në lokalet e natës, arrestohet 28-vjeçari n...

para një jave - BalkanWeb

Shpërndante doza kokaine dhe kanabisi, kryesisht në lokalet e natës, arrestohet në flagrancë 28-vjeçari. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve të DVP Vlorë, në vijim të operacioneve të njëpasnjëshme me...

Operacion antidrogë/ Policia kontrolle në zona të ndryshme, lëshohen 15 urdhërarreste

para një jave - Vizion Plus

Policia e Shtetit ka organizuar një operacion antidrogë, ku raportohet se janë ekzekutuar të paktën 15 urdhërarreste. Bëhet fjalë për kultivim lëndësh narkotike në zona të ndryshme të Tiranës. Nga të dhënat...

Shpërndante doza kokaine dhe kanabisi në lokalet e natës, arrestohet 28-vjeçari në Vlorë

para një jave - Ora news

Një 28-vjeçar është arrestuar nga policia në Vlorë pasi shpërndante doza kokaine dhe kanabisi në klabe të ndryshme në qytet. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve të DVP Vlorë, në vijim të operacioneve...

Operacion anti-drogë me urdhër të SPAK në Tiranë, Fushë-Krujë, Krujë dhe Durrës

para një jave - ABC News

Policia e Shtetit po zhvillon një operacion anti-drogë me urdhër të Prokurorisë së Posaçme (SPAK). Sipas burimeve, deri më tani janë ekzekutuar të paktën 15 urdhër-arreste për prodhim dhe kultivim të bimëv...

Operacioni anti-drogë i SPAK, zbardhen e emrat e 8 të arrestuarve, kush janë 5 të shpallurit në kërkim

para një jave - FaxWeb

Faxnews ka zbuluar identitetet e personave të arrestuar dhe atyre të shpallur në kërkim, në një operacion antidrogë është zhvilluar me urdhër të SPAK, për kulitivim të bimëve narkotike në disa zona. Është...

Lëvizte me kokainë me vete, arrestohet 28-vjeçari në Vlorë

para një jave - Albeu

Policia ka arrestuar një 28-vjeçar në Vlorë, pasi gjatë kontrollit fizik, shërbimet e Policisë i gjetën doza me lëndë të dyshuar narkotike kokainë dhe kanabis, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës...

Shpërndante lëndë narkotike në lokalet e natës në Vlorë, në pranga 28-vjeçari

para një jave - Albeu

Një 28-vjeçar ka rënë në pranga në Vlorë në kuadër të operacionit “Fokus 6”. Ai shpërndante doza kokaine dhe kanabisi, kryesisht në lokalet e natës. Policia sekuestroi doza me lëndë të dyshuar narkotike...

Shpërndante kokainë në lokalet e Vlorës, arrestohet 28 vjeçari

para një jave - ABC News

Një 28 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike kanabis dhe kokainë. Sipas policisë mësohet se i riu shpërndante lëndë narkotike kryesisht në lokalet...

Shpërndante drogë në lokalet e natës, arrestohet 28 vjeçari në Vlorë

para një jave - Syri

Në prangat e policisë ka rënë një 28 vjeçar në Vlorë pasi akuzohet se shpërndante kokainë dhe kanabis kryesisht në lokalet e natës. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme....

Kultivuan kanabis në 2020, SPAK: 8 të arrestuar dhe 5 në kërkim! Vepronin si grup griminal, favorizoheshin nga punonjës policie

para një jave - FaxWeb

SPAK njofton se 13 persona janë nën hetim pasi kultivuan kanabis në Krujë dhe në zonat përreth. SPAK njofton se ata vepronin si grup kriminal teksa në këtë aktivitet të paligjshëm favorizoheshin nga punonjës...

Megaoperacion anti-drogë në Durrës, Tiranë e Krujë, kush janë 8 personat e arrestuar

para një jave - Euronews

Me kërkesë të SPAK, GJKKO ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për 13 persona, policë e kryepleq, që janë nën hetim për kultivim bimësh narkotike që prej vitit 2020. Deri tani janë ekzekutuar...

GJKKO lë në burg 13 policë e kryepleq, akuzohen për kultivim narkotikësh

para një jave - Euronews

Me kërkesë të SPAK, GJKKO ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për 13 persona, policë e kryepleq, që janë nën hetim për kultivim bimësh narkotike që prej vitit 2020. Nga hetimet e zhvilluara rezulton...

Gjenden dhe asgjësohen 1099 fidanë kanabis

para një jave - Euronews

Policia e shtetit ka njoftuar se ka gjetur dhe asgjësuar me anë të djegies, 1099 fidanë të dyshuar narkotikë cannabis sativa, të kultivuar në kubikë dhe në tokë, në Krujë, Lezhë dhe Shkodër. Njoftimi i...

SPAK operacion antidrogë në Tiranë, Fushë Krujë dhe Durrës, deri tani 15 të arrestuar

para një jave - Lexo

Operacion antidrogë nga Policia e Shtetit me urdhër të SPAK. Deri tani janë ekzekutuar të paktën 15 urdhër arreste për kultivim të bimëve narkotike në disa zona. Bëhet fjalë për zona periferike të Tiranës,...

Operacion antidrogë nga Policia e Shtetit me urdhër të SPAK, të paktën 15 persona të arrestuar

para një jave - Java News

SPAK po zhvillon një operacion antidrogë në Tiranë, Fushë Krujë dhe Durrës, ku janë arrestuar 15 persona. Sipas burimeve deri më tani janë ekzekutuar të paktën 15 urdhër arreste për prodhim dhe kultivim...

Operacion antidrogë me urdhër të SPAK në Tiranë, Durrës dhe Fushë-Krujë, 15 të arrestuar

para një jave - FaxWeb

Operacion antidrogë nga Policia e Shtetit me urdhër të SPAK. Sipas burimeve deri më tani janë ekzekutuar të paktën 15 urdhër arreste për prodhim dhe kultivim të bimëve narkotike në disa zona. Bëhet fjalë...

Shpërndante drogë në lokalet e natës në Vlorë, arrestohet 28-vjeçari

para një jave - Euronews

Një 28-vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi u kap në flagrancë duke shpërndarë drogëra të forta me doza të vogla. Gjatë kontrollit fizik, shtetasit R. S., 28 vjeç, banues në Vlorë, iu gjetën...

Shpërndante kokainë në lokalet e Vlorës, arrestohet 28 vjeçari

para një jave - Arbresh

Një 28 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike kanabis dhe kokainë. Sipas policisë mësohet se i riu shpërndante lëndë narkotike kryesisht në lokalet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK