Bedinaj: Rrogat janë dyfishuar, por mungesa e punonjësve vijon të jetë problem. Ja sa paguhet një kamarier

para 3 dite - Ora news

Kreu i Operatorëve Turistikë për jugun e vendit Vasil Bedinaj i ftuar në Ora News në emisionin “Epiqendër” të Moderatores Sonila Musaj foli për fillimin e sezonit turistik. Ai u shpreh se Vlora është tashmë...

Seferi: Të mësojmë nga gabimet e së kaluarës, Shqipëria ka plot bukuri natyrore, por nuk mjafton kjo

para 3 dite - Ora news

Eksperti i Turizmit, Leonard Seferi, i ftuar në “Ora News” në emisionin “Epiqendër” të moderatores Sonila Musaj foli për fillimin e sezonit turistik. Ai u shpreh se Shqipëria nuk është se nuk ofron asgjë...

"Të rinjtë ikin, se s'ka siguri", Bedinaj: Ja si mbahen punonjësit e hotelerisë në punë. Qeveria t’i subvencionojë

para 3 dite - Ora news

I ftuar në Ora News në emisionin “Epiqendër” të Moderatores Sonila Musaj këtë të enjte ishte Kreu i Operatorëve Turistikë për jugun e vendit Vasil Bedinaj. Në fjalën e tij ai kërkoi nga qeveria që të subvencionojë...

Rriten prenotimet në Vlorë, bizneset kanë mungesë stafi

para 3 dite - Euronews

Operatorët turistikë e cilësojnë të mbarë këtë fillim sezoni në Vlorë, kjo edhe për shkak të rritjes së prenotimeve me 30%, krahasuar me majin e vitit të kaluar. Turistët më frekuent vijojnë të mbeten...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK