Japoni: Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri

para një jave - Klan

Japoni: Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale....

Japoni: Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri

para një jave - Top Channel

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Japoni: Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri

para një jave - Top Channel

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri në Japoni

para një jave - Zhurnal

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Japoni: Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri

para një jave - Portalb

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Japoni: Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri

para një jave - Koha.mk

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri në Japoni

para një jave - Vizion Plus

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Japoni: Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri

para një jave - Bota Sot

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Japoni: Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri

para një jave - Albeu

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Sulm me thikë dhe armë zjarri në Japoni, humbin jetën tre persona

para një jave - ABC News

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri në Japoni

para një jave - Panorama

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Japoni: Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri

para një jave - Evropa e Lirë

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Bujku 30-vjeçar sulmon me thikë dhe armë zjarri një grua e dy policë, 3 viktima

para një jave - Java News

Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar në Japoni, ku tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para...

Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri në Japoni

para një jave - Dukagjini

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Sulm me armë zjarri dhe thika në Japoni, tre të vdekur, mes tyre dy oficerë...

para një jave - BalkanWeb

Një sulm me armë zjarri dhe thika në Japoni ka lënë të vdekur tre persona, duke përfshirë dy oficerë policie. Mediat e huaja shkruajnë se autori ka qenë një burrë, i cili ka goditur me thikë një grua....

Tre persona të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri në Japoni

para një jave - TvNews

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Tre të vdekur si pasojë e sulmeve me thikë dhe armë zjarri në Japoni

para një jave - FaxWeb

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë, kanë thënë mediat lokale. Sulmuesi i dyshuar raportohet të ketë therur një grua, para se të sulmonte...

Sulm masiv me thikë e armë në Japoni

para një jave - Koha.net

Tre persona janë vrarë, dy prej tyre policë, në një sulm me armë në qendër të Japonisë të enjten. Policia ka pranuar raportin se “një burrë theri një grua”, i tha policia CNN-it. Gruaja u dërgua në spital,...

Japoni, tre të vrarë dhe një i plagosur nga një sulm me thikë

para një jave - Klan Kosova

Tre persona janë vrarë, duke përfshirë dy oficerë polici, dhe një është plagosur nga një sulm me thikë në zonat rurale të Japonisë, thanë mediat atje. Oficerët dolën në vendngjarje të enjten pasi një këmbësor...

Sulm me thikë e pushkë gjahu në Japoni, vriten dy policë dhe një grua

para një jave - Gazeta Express

Tre persona, dy prej të cilëve kanë qenë efektivë policie kanë mbetur të vrarë në një sulm me thikë që ndodhi këtë të enjte në Japoninë qendrore. Policia mori një telefonatë në orët e vona të pasdites...

Japoni, tre të vrarë dhe një i plagosur nga një sulm me thikë

para një jave - GazetaBlic

Tre persona janë vrarë, duke përfshirë dy oficerë polici,  dhe një është plagosur nga një sulm me thikë në zonat rurale të Japonisë, thanë mediat atje. Oficerët dolën në vendngjarje të enjten pasi një...

Sulm me armë dhe thikë në Japoni/ Agresori plagos katër persona, mes tyre dy policë

para një jave - Ora news

Të paktën katër persona mbetën të plagosur, duke përfshirë dy oficerë policie, pas një sulmi me armë dhe me thikë të enjten në Nakano. Katër të plagosurit, një grua dhe tre burra nuk dihen nëse u goditën...

Sulm me thikë e pushkë gjahu në Japoni, vriten dy policë dhe një grua

para një jave - Syri

Tre persona, dy prej të cilëve kanë qenë efektivë policie kanë mbetur të vrarë në një sulm me thikë që ndodhi këtë të enjte në Japoninë qendrore. Policia mori një telefonatë në orët e vona të pasdites...

Sulm me armë e thikë në Japoni, humbin jetën 3 persona plagoset një tjetër

para një jave - ABC News

Tre persona kanë humbur jetën, mes të cilëve dy oficerë policie dhe një tjetër është plagosur nga një sulm i pazakontë që ka ndodhur në Japoninë qendrore. Mediat e huaja shkruajnë se një person i paidentifikuar...

Sulm me armë dhe thikë në Japoni/ Agresori plagos katër persona, mes tyre dy policë

para një jave - ABC News

Të paktën katër persona mbetën të plagosur, duke përfshirë dy oficerë policie, pas një sulmi me armë dhe me thikë të enjten në Nakano. Katër të plagosurit, një grua dhe tre burra nuk dihen nëse u goditën...

Tre të vrarë dhe një i plagosur nga një sulm me thikë në Japoni

para një jave - Arbresh

Tre persona janë vrarë, duke përfshirë dy oficerë polici,  dhe një është plagosur nga një sulm me thikë në zonat rurale të Japonisë, thanë mediat atje. Oficerët dolën në vendngjarje të enjten pasi një...

Të shtëna me armë zjarri në Japoni, vriten tre persona, mes tyre 2 policë

para një jave - Euronews

Tre persona u vranë, duke përfshirë dy oficerë policie, në një sulm me thikë në Japoninë qendrore të enjten. Policia mori një telefonatë në orët e vona të pasdites ku i thanë se një “burrë goditi me thikë...

Sulm me armë dhe thikë në Japoni/ Agresori plagos katër persona, mes tyre dy policë

para një jave - FaxWeb

Të paktën katër persona mbetën të plagosur, duke përfshirë dy oficerë policie, pas një sulmi me armë dhe me thikë të enjten në Nakano. Katër të plagosurit, një grua dhe tre burra nuk dihen nëse u goditën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK