Tiranë/ Përplasen 4 automjete te Rruga e Elbasanit, 3 të lënduar

më 5.2023 - Zhurnal

Katër makina janë përplasur pasditen e së enjtes në Tiranë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur te Rruga e Elbasanit, përballë një lokali. Si pasojë e aksidentit tre persona janë plagosur. Ata janë...

Tiranë/ Përplasen 4 automjete te Rruga e Elbasanit, 3 të lënduar

më 5.2023 - Medial

Katër makina janë përplasur pasditen e së enjtes në Tiranë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur te Rruga e Elbasanit, përballë një lokali. Si pasojë e aksidentit tre persona janë plagosur. Ata janë...

Aksident i katërfishtë në kryeqytet, përfundojnë në spital tre persona

më 5.2023 - Top Channel

Aksident i katrëfishtë është shënuar në kryeqytet, ku përballë një lokali janë përplasur katër makina. Të dëmtuar mbetën tre persona, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve. Ngjarja ndodhi rreth...

Përplasen 4 makina në Tiranë, plagosen 3 persona

më 5.2023 - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në “Rrugën e Elbasanit” në Tiranë, ku janë përplasur 4 makina. Si pasojë e përplasjes janë lënduar tre persona, të cilët janë transportuar në spital dhe ndodhen...

Përplasen 4 makina në Tiranë, 3 të plagosur

më 5.2023 - Klan

Përplasen 4 makina në Tiranë, 3 të plagosur Një aksident masiv ndodhi pasditen e kësaj të enjteje në Tiranë. 4 makina u përplasën me njëra-tjetrën, në rrethana ende të paqarta dhe për pasojë 3 persona...

Qytetarët vrapojnë të nxjerrin të plagosurit nga makinat/ Dalin pamjet e aksidentit masiv te Pallati i Brigadave

më 5.2023 - NOA

Tiranë- Një aksident masiv ka ndodhur në afërsi të Pallatit të Brigadave në Rrugën e Elbasanit në Tiranë. Katër automjete janë përplasur mes tyre duke shkaktuar kaos dhe bllokim të trafikut. Nga pamjet...

4 makina përplasen në “Rrugën e Elbasanit”, 3 të plagosur

më 5.2023 - Gazeta Tema

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së enjtes në “Rrugën e Elbasanit” në Tiranë. Policia bën të ditur se në aksident janë përfshirë 4 automjete dhe si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur...

Aksident i rëndë, përplasen 4 makina, tre persona të lënduar

më 5.2023 - GazetaBlic

Aksident i katërfsihtë në Tiranë. Ngjarja ndodhi rreth orës 19:05, në Rrugën e Elbasanit. Përballë një lokali, janë përplasur 4 automjete. Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar tre shtetas, të cilët ndodhen...

Aksident i katërfishtë në Tiranë, dalin detajet e para

më 5.2023 - Bota Sot

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Katër makina janë përplasur në Rrugën e Elbasanit, ndërkohë që tre persona kanë mbetur të dëmtuar. Policia njofton se tre të dëmtuarit janë në spital,...

Aksident i katërfishtë në Tiranë, tre persona përfundojnë në spital

më 5.2023 - Albeu

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë në “Rrugën e elbasanit”. Sipas informacioneve janë përplasur katër makina përballë një lokali, e për pasojë kanë mbetur të plagosur tre...

Aksident masiv në Tiranë, katër automjete përplasen me njëri tjetrin afër një lokali. 3 persona dërgohen me urgjencë në spital

më 5.2023 - Panorama

Një aksident masiv është regjistruar në orët e pasdites së sotme në kryeqytet. Policia bën me dije se katër automjete janë përplasur me njëri tjetrin në afërsi të një lokali. Për pasojë janë dëmtuar tre...

Nuk u mbajnë frenat, përplasen 4 makina, 3 të plagosur në mes të Tiranës

më 5.2023 - Ora news

Foto ilustruese Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së enjtes në kryeqytet. Katër automjete janë përplasur mes tyre në rrugën e Elbasanit, ku si pasojë kanë mbetur të lënfduar 3 persona. Njoftimi...

Aksident masiv në Tiranë, 3 të plagosur

më 5.2023 - ABC News

TIRANË- Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Policia thotë se në rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, janë përplasur katër automjete. Sakaq, për pasojë tre persona kanë mbetur...

VIDEO/ Përplasen 4 makina te 'Rruga e Elbasanit', 3 të plagosur - paralizohet trafiku

më 5.2023 - Syri

Katër automjete janë përfshirë në nja aksident te "Rruga e Elbasanit", në Tiranë. Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 3 persona. Aksidenti ka bërë që të paralizohet trafiku nga Sauku në drejtim të "Rrugës...

Aksident i rëndë te ‘Rruga e Elbasanit’. Përplasen 4 makina, tre persona të lënduar

më 5.2023 - NOA

Tiranë- Aksident i katërfsihtë në Tiranë. Ngjarja ndodhi rreth orës 19:05, në Rrugën e Elbasanit. Përballë një lokali, janë përplasur 4 automjete. Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar tre shtetas, të cilët...

Katër makina përplasen tek Rruga e Elbasanit/ Tre persona përfundojnë në spital

më 5.2023 - Vizion Plus

Katër automjete janë përplasur me njëri-tjetrin përballë një lokali në Rrugën e Elbasanit, në Tiranë. Polciia njofton se si pasojë e aksidentit janë dëmtuar tre persona të cilët ndodhen në spital nën kujdesin...

Përplasen 4 makina në Tiranë, plagosen 3 persona

më 5.2023 - Tetova Sot

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në “Rrugën e Elbasanit” në Tiranë, ku janë përplasur 4 makina. Si pasojë e përplasjes janë lënduar tre persona, të cilët janë transportuar në spital dhe ndodhen...

Aksident i shumëfishtë në Tiranë, përplasen 4 vetura

më 5.2023 - Lajmi.net

Tre persona kanë mbetur të plagosur një aksident të shënuar mbrëmjen e së enjtes në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në Rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, ku janë përplasur 4 automjete. Si pasojë e përplasjes...

Aksidenti i rëndë/ Katër mjete përplasen në Rrugën e Elbasanit, mbetën tre të plagosur

më 5.2023 - Java News

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në Rrugën e Elbasanit në Tiranë, ku tre persona kanë mbetur të plagosur. Aksidenti u regjistruar rreth orës 19:05, ndërsa në aksident u përfshinë...

Aksident i shumëfishtë, përplasen 4 vetura

më 5.2023 - Bota Press

Tre persona kanë mbetur të plagosur një aksident të shënuar mbrëmjen e së enjtes në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në Rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, ku janë përplasur 4 automjete. Siç raporton Euronews,...

Përplasen 4 automjete në Tiranë, plagosen 3 persona, dërgohen me urgjencë në spital

më 5.2023 - FaxWeb

Katër automjete janë përplasur në rrugën e Elbasanit në Tiranë, ku si pasojë janë plagosur tre persona të cilët ndodhen në spital. Ngjarja ka ndodhur rreth 30 minuta më parë, sakaq priten informacione...

Katër makina përplasen tek Rruga e Elbasanit/ Tre persona përfundojnë në spital

më 5.2023 - Debat

Katër automjete janë përplasur me njëri-tjetrin përballë një lokali në Rrugën e Elbasanit, në Tiranë. Polciia njofton se si pasojë e aksidentit janë dëmtuar tre persona të cilët ndodhen në spital nën kujdesin...

Aksident i shumëfishtë në Tiranë, përplasen 4 automjete te Rruga e Elbasanit

më 5.2023 - Euronews

Tre persona kanë mbetur të plagosur një aksident të shënuar mbrëmjen e së enjtes në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në Rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, ku janë përplasur 4 automjete. Si pasojë e përplasjes...

Aksident mes disa automjeteve në Prishtinë, ka të lënduar

më 5.2023 - Kallxo

Disa vetura janë përfshirë në një aksident trafiku në lagjen ‘Dardania’ në kryeqytet. Në disa pamje të siguruara nga Kallxo.com shihet se ekipi i mjekëve janë në vendin e ngjarjes pasi dyshohet për persona...

Aksident mes tri veturave në magjistralen Prishtinë-Pejë (VIDEO)

më 5.2023 - Klan Kosova

Të mërkurën ka ndodhur një aksident trafiku mes tri veturave në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht në afërsi të fshatit Miradi e Ulët. Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar në këtë aksident,...

Aksident zingjiror në Vragoli, përfshihen tri vetura

më 5.2023 - Bota Sot

Një aksident zingjiror ka ndodhur më herët në Vragoli. Në këtë aksident janë përfshirë tri vetura. Në pamjet e siguruara nga "Bota sot" shihet se veturat kanë pësuar dëme të konsiderueshme materiale. Pamje...

Aksident zingjiror në Vragoli, përfshihen tri vetura

më 5.2023 - Indeks online

Një aksident zingjiror ka ndodhur më herët në Vragoli. Në këtë aksident janë përfshirë tri vetura. Në pamjet e siguruara nga Indeksonline shihet se veturat kanë pësuar dëme të konsiderueshme materiale....

Aksident në magjistrale Prishtinë – Pejë

më 5.2023 - Epoka e Re

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën magjistrale Prishtinë-Pejë. Aksidenti ka ndodhur mes tri veturave në afërsi të fshatit Miradi e Ulët, derisa përveç dëmeve materiale ende nuk dihet se a ka të lënduar nga ky aksident.

Aksident në në rrugën Vragoli – Fushë Kosovë, përfshihen disa vetura

më 5.2023 - Periskopi

Aksident në në rrugën Vragoli – Fushë Kosovë, përfshihen disa vetura 24 May, 8:41 Sot gjatë mëngjesit ka ndodhur një aksident trafiku në Fushë Kosovë, përkatëisht në fshatin Miradi e Poshtme. Nga informacionet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK