Emiratet Arabe, çerdhe e arit të Rusisë së sanksionuar

para 2 dite - Koha.net

Emiratet e Bashkuara Arabe janë kthyer në çerdhe kryesore tregtare për arin rus pas vënies së sanksioneve perëndimore Rusisë si ndëshkim për pushtimin e Ukrainës. Të dhënat e doganave ruse tregojnë se...

Emiratet e Bashkuara Arabe, qendër kryesore tregtare për arin rus

para 3 dite - TV21

Emiratet e Bashkuara Arabe janë bërë një qendër kryesore tregtare për arin rus, që në nisje të saksioneve ndaj Rusisë. Të dhënat e doganave ruse, raporton Reuters , të cilat përmbajnë detaje të gati 1...

Emiratet Arabe kalojnë Kinën dhe Turqinë, cilat janë 3 shtetet kryesore të përfitimit të arit rus në botë

para 3 dite - Alsat-M

Emiratet e Bashkuara Arabe janë kthyer në një pikë kryesore tregtare për arin rus. Nga implementimi i sanksioneve për luftën në Ukrainë pjesa më e madhe e rrugëve tregtare të Rusisë janë bllokuar për shkak...

Emiratet e Bashkuara Arabe kalojnë Kinën dhe Turqinë, cilat janë 3 shtetet kryesore të përfitimit të arit rus në botë

para 3 dite - Albeu

Emiratet e Bashkuara Arabe janë kthyer në një pikë kryesore tregtare për arin rus. Nga implementimi i sanksioneve për luftën në Ukrainë pjesa më e madhe e rrugëve tregtare të Rusisë janë bllokuar për shkak...

Emiratet Arabe kalojnë Kinën dhe Turqinë, cilat janë 3 shtetet kryesore të përfitimit të arit rus në botë

para 3 dite - Tetova Sot

Emiratet e Bashkuara Arabe janë kthyer në një pikë kryesore tregtare për arin rus. Nga implementimi i sanksioneve për luftën në Ukrainë pjesa më e madhe e rrugëve tregtare të Rusisë janë bllokuar për shkak...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK