Taravari: Ka mundësi që “Besa”, BDI dhe Aleanca të shkojnë bashkë në zgjedhje

më 5.2023 - TV21

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka qenë mysafir në ClickPlus. Ai duke folur për zgjedhjet parlamentare, ka shprehur qëndrimin se kjo parti është e gatshme që të shkojë me një listë me...

Taravari: Ka mundësi që “Besa”, BDI dhe Aleanca të shkojnë bashkë në zgjedhje

më 5.2023 - Zyrtare

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka qenë mysafir në ClickPlus. Ai duke folur për zgjedhjet parlamentare, ka shprehur qëndrimin se kjo parti është e gatshme që të shkojë me një listë me...

Taravari: Korridori 8 është një projekt madhor, nuk e kuptoj pse kontrata mbahet ende e fshehtë

më 5.2023 - TV21

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, i ftuar sonte në emisionin Click Plus foli edhe për Korridorin 8. Ai tha se ky është një projekt madhor për vendin dhe se duhet të realizohet brenda...

Taravari: Ka mundësi që “Besa”, BDI dhe Aleanca të shkojnë bashkë në zgjedhje

më 5.2023 - Aktuale

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka qenë mysafir në ClickPlus. Ai duke folur për zgjedhjet parlamentare, ka shprehur qëndrimin se kjo parti është e gatshme që të shkojë me një listë me...

Ka mundësi që “Besa”, BDI dhe Aleanca të shkojnë bashkë në zgjedhje. Ja kush e thotë!

më 5.2023 - Flaka

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka qenë mysafir në ClickPlus. Ai duke folur për zgjedhjet parlamentare, ka shprehur qëndrimin se kjo parti është e gatshme që të shkojë me një listë me...

Taravari: Ka mundësi që “Besa”, BDI dhe Aleanca të shkojnë bashkë në zgjedhje

më 5.2023 - Tetova Sot

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka qenë mysafir në ClickPlus. Ai duke folur për zgjedhjet parlamentare, ka shprehur qëndrimin se kjo parti është e gatshme që të shkojë me një listë me...

Taravari: Korridori 8 është një projekt madhor, nuk e kuptoj pse kontrata mbahet ende e fshehtë

më 5.2023 - Tetova Sot

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, i ftuar sonte në emisionin Click Plus foli edhe për Korridorin 8. Ai tha se ky është një projekt madhor për vendin dhe se duhet të realizohet brenda...

Taravari: Korridori 8 është një projekt madhor, nuk e kuptoj pse kontrata mbahet ende e fshehtë

më 5.2023 - Tetova Sot

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, i ftuar sonte në emisionin Click Plus foli edhe për Korridorin 8. Ai tha se ky është një projekt madhor për vendin dhe se duhet të realizohet brenda...

Taravari: Ka mundësi që “Besa”, BDI dhe Aleanca të shkojnë bashkë në zgjedhje

më 5.2023 - Lajm

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka qenë mysafir në ClickPlus. Ai duke folur për zgjedhjet parlamentare, ka shprehur qëndrimin se kjo parti është e gatshme që të shkojë me një listë me...

Taravari: Ka mundësi që “Besa”, BDI dhe Aleanca të shkojnë bashkë në zgjedhje

më 5.2023 - Lideri

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka qenë mysafir në ClickPlus. Ai duke folur për zgjedhjet parlamentare, ka shprehur qëndrimin se kjo parti është e gatshme që të shkojë me një listë me...

ravari: Ka mundësi që “Besa”, BDI dhe Aleanca të shkojnë bashkë në zgjedhje

më 5.2023 - Lajm

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka qenë mysafir në ClickPlus. Ai duke folur për zgjedhjet parlamentare, ka shprehur qëndrimin se kjo parti është e gatshme që të shkojë me një listë me...

Taravari: Korridori 8 është një projekt madhor, nuk e kuptoj pse kontrata mbahet ende e fshehtë

më 5.2023 - Almakos

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, i ftuar sonte në emisionin Click Plus foli edhe për Korridorin 8. Ai tha se ky është një projekt madhor për vendin dhe se duhet të realizohet brenda...

Taravari: Korridori 8 është një projekt madhor, nuk e kuptoj pse kontrata mbahet ende e fshehtë

më 5.2023 - Lajm

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, i ftuar sonte në emisionin Click Plus foli edhe për Korridorin 8. Ai tha se ky është një projekt madhor për vendin dhe se duhet të realizohet brenda...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK