Berisha: Do nis dialogun me shqiptarët, Ramës do t'i japim përgjigjen e merituar!

më 5.2023 - Syri.net Kosova

Kryetari i PD, Sali Berisha deklaron se do të nisë një tur dialogu me shqiptarët. Në Çim Peka Live, Berisha tha se shqiptarët do të informohen me krimin elektoral të Edi Ramës në 14 maj. "Do ndërmarr një...

Krimi elektoral, Berisha: Do nis dialogun me shqiptarët, Ramës do t'i japim përgjigjen e merituar!

më 5.2023 - Syri.net Kosova

Kryetari i PD, Sali Berisha deklaron se do të nisë një tur dialogu me shqiptarët. Në Çim Peka Live, Berisha tha se shqiptarët do të informohen me krimin elektoral të Edi Ramës në 14 maj. "Do ndërmarr një...

Berisha: Mediat e shitura mbyllën sytë ndaj shitblerjes së votave nga pushteti

më 5.2023 - Syri.net Kosova

Shefi demokrat i ftuar në emisionin Çim Peka Live në Syri TV është shprehur se Basha në 2021 pasi e ka cilësuar procesin zgjedhor një maskaradë ka shkuar në parlament dhe e ka votëbesuar Ramën. Po ashtu...

Berisha: Mediat e shituar mbyllën sytë ndaj shitblerjes së votave nga pushteti

më 5.2023 - Syri.net Kosova

Shefi demokrat i ftuar në emisionin Çim Peka Live në Syri TV është shprehur se Basha në 2021 pasi e ka cilësuar procesin zgjedhor një maskaradë ka shkuar në parlament dhe e ka votëbesuar Ramën. Po ashtu...

“U dhunuan qytetarët, jo opozita”, Bumçi për zgjedhjet lokale: U ndërtua një klime për të demotivuar votuesin

më 5.2023 - Bota Sot

Në emisionin “Open” në News24 me gazetaren Eni Vasili, po diskutohet në lidhje me ngjarjet e fundit politike në vend. I ftuar në studio, Alo Bumçi ka renditur arsyet se përse sipas tij opozita u përball...

'Agresion ndaj qytetarëve dhe votës', Berisha rendit arsyet: Zgjedhje si të 14 Majit s'janë zhvilluar kurrë në histori!

më 5.2023 - Syri.net Kosova

Kryetari i PD, Sali Berisha renditi në Çim Peka Live arsyet pse zgjedhjet e 14 Majit nuk janë parë kurrë në këto 32 vite. Lideri i opozitës tha se qeveria dhunoi Kodin Zgjedhor, shantazhoi qytetarët në...

“U dhunuan qytetarët, jo opozita”, Bumçi për zgjedhjet lokale: U ndërtua nj...

më 5.2023 - BalkanWeb

Në emisionin “Open” në News24 me gazetaren Eni Vasili, po diskutohet në lidhje me ngjarjet e fundit politike në vend. I ftuar në studio, Alo Bumçi ka renditur arsyet se përse sipas tij opozita u përball...

Berisha: Mediat e shituara mbyllën sytë ndaj shitblerjes së votave nga pushteti

më 5.2023 - Syri

Shefi demokrat i ftuar në emisionin Çim Peka Live në Syri TV është shprehur se Basha në 2021 pasi e ka cilësuar procesin zgjedhor një maskaradë ka shkuar në parlament dhe e ka votëbesuar Ramën. Po ashtu...

Krimi elektoral, Berisha: Do nis dialogun me shqiptarët, Ramës do t'i japim përgjigjen e merituar!

më 5.2023 - Syri

Kryetari i PD, Sali Berisha deklaron se do të nisë një tur dialogu me shqiptarët. Në Çim Peka Live, Berisha tha se shqiptarët do të informohen me krimin elektoral të Edi Ramës në 14 maj. "Do ndërmarr një...

Berisha: Zgjdhjet u blenë, administrata u shëndërrua në makineri terrorizuese

më 5.2023 - NOA

TIRANË-Kryetari i PD, Sali Berisha tha se opozita u luftua me të gjitha mënyrat deri te komisionerët, blerja e votës apo dhe përdorimi i aseteve të shtetit në fushatën elektorale. Në një intervistë në...

Berisha: Mediat e shituar mbyllën sytë ndaj shitblerjes së votave nga pushteti

më 5.2023 - Syri

Shefi demokrat i ftuar në emisionin Çim Peka Live në Syri TV është shprehur se Basha në 2021 pasi e ka cilësuar procesin zgjedhor një maskaradë ka shkuar në parlament dhe e ka votëbesuar Ramën. Po ashtu...

“Të bëj copë, o votën o kokën”, Berisha del me akuzat e rënda për 14 majin: Hajde në ring të ndeshemi

më 5.2023 - Bota Sot

Kryetari i PD, Sali Berisha tha se opozita u luftua me të gjitha mënyrat deri te komisionerët, blerja e votës apo dhe përdorimi i aseteve të shtetit në fushatën elektorale. Në një intervistë në "Çim Peka...

'Agresion ndaj qytetarëve dhe votës', Berisha rendit arsyet: Zgjedhje si të 14 Majit s'janë zhvilluar kurrë në histori!

më 5.2023 - Syri

Kryetari i PD, Sali Berisha renditi në Çim Peka Live arsyet pse zgjedhjet e 14 Majit nuk janë parë kurrë në këto 32 vite. Lideri i opozitës tha se qeveria dhunoi Kodin Zgjedhor, shantazhoi qytetarët në...

Fitorja humbëse e Edi Ramës!

më 5.2023 - Syri

Gjithkush mund të ndihet i habitur, ndërsa vëren qartazi dhe pa kurrfarë vështirësie, se Edi Rama po vijon fushatën e tij, ndonëse procesi i votimit dhe ai i numërimit të votave për pushtetin vendor ka...

Zgjedhjet lokale, Zëri i Amerikës: Vëzhguesit ndërkombëtarë kritikuan qeverinë për shfrytëzim të burimeve shtetërore

më 5.2023 - Albeu

Kuvendi në Tiranë u përfshi sot nga polemikat mbi zgjedhjet vendore dhe ekonominë. Opozita akuzoi qeverinë socialiste se bashkëpunoi në fushatë me persona të inkriminuar, të cilët kërcënuan votuesit dhe...

Zhjedhjet lokale, Zëri i Amerikës: Vëzhguesit ndërkombëtarë kritikuan qeverinë për shfrytëzim të burimeve shtetërore

më 5.2023 - Albeu

Kuvendi në Tiranë u përfshi sot nga polemikat mbi zgjedhjet vendore dhe ekonominë. Opozita akuzoi qeverinë socialiste se bashkëpunoi në fushatë me persona të inkriminuar, të cilët kërcënuan votuesit dhe...

“Opozita ngre akuza për bashkëpunim me persona të inkriminuar”-VOA: Vëzhguesit ndërkombëtarë kritikuan qeverinë për shfrytëzim të burimeve shtetërore në zgjedhje

më 5.2023 - Panorama

Kuvendi në Tiranë u përfshi sot nga polemikat mbi zgjedhjet vendore dhe ekonominë. Opozita akuzoi qeverinë socialiste se bashkëpunoi në fushatë me persona të inkriminuar, të cilët kërcënuan votuesit dhe...

Shqipëri, polemika në Kuvend për zgjedhjet vendore dhe ekonominë

më 5.2023 - Zëri i Amerikës

Kuvendi në Tiranë u përfshi sot nga polemikat mbi zgjedhjet vendore dhe ekonominë. Opozita akuzoi qeverinë socialiste se bashkëpunoi në fushatë me persona të inkriminuar, të cilët kërcënuan votuesit dhe...

A është ky verdikti i popullit? Strazimiri vë në dyshim rezultatin e zgjedhjeve: Berisha nuk ka humbur…!

më 5.2023 - Java News

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri komentoi në një intervistë për Euronews Albania rezultatin e zgjedhjeve lokale të 14 majit. Sipas tij rezultati është i çuditshëm dhe zgjedhjet janë...

“14 maji”, Rama-opozitës: Fitorja e thellë se njerëzit ju refuzuan! Berisha: Vodhe votat me Doshin e Dakon

më 5.2023 - Gazeta Express

Sot është mbajtur në Kuvend seanca e parë plenare pas zgjedhjeve të 14 maji, rezultatete e të cilave nuk kaluan pa u diskutuar. Kryeministri Rama gjatë fjalës së tij tha se në fitoren e thellë të Partisë...

A do ta vijojnë Basha dhe Rama misionin për shkatërrimin e opozitës

më 5.2023 - Syri.net Kosova

Përgjigja e prerë dhe e shkurtër e kësaj pyetje është PO. Lulzim Basha asnjëherë nuk ka mundur të dalë jashtë kontureve që i janë caktuar. Asnjëherë nuk ka mundur të dalë jashtë misionit të ngarkuar dhe...

A është ky verdikti i popullit? Strazimiri vë në dyshim rezultatin e zgjedhjeve

më 5.2023 - Euronews

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri komentoi në një intervistë për Euronews Albania rezultatin e zgjedhjeve lokale të 14 majit. Sipas tij rezultati është i çuditshëm dhe zgjedhjet janë...

PD do votojë pr.ligjin për pagat/ Bardhi-Ramës: Bletë votat në Shkodër e Durrës

më 5.2023 - RTSH

Kreu i grupit parlamentar demokrat, Gazment Bardhi, shprehu votën pro ndaj pr.ligjit për rritjen e pagave, ndërsa e konsideroi si vendim të vonuar dhe të pastudjuar. “V ota e grupit parlamentar të PD do...

A do ta vijojnë Basha dhe Rama misionin për shkatërrimin e opozitës

më 5.2023 - Syri

Përgjigja e prerë dhe e shkurtër e kësaj pyetje është PO. Lulzim Basha asnjëherë nuk ka mundur të dalë jashtë kontureve që i janë caktuar. Asnjëherë nuk ka mundur të dalë jashtë misionit të ngarkuar dhe...

Bardhi: Kryeministri Rama në vend të japë llogari për masakrën që bëri më 14 majti, merret me opozitën

më 5.2023 - Java News

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi është shprehur se Rama në vend që të merret me opozitën do i duhet të shpjegojë shqiptarëve se pse nuk flet për non gratën e Tom Doshit falë të cilit mori...

“Pushtetin ta dhanë Dako dhe Doshi”, Bardhi i kthehet Ramës në Kuvend: Po të marrim me kë shoqërohesh ti, i bie të jesh llumi i shoqërisë

më 5.2023 - FaxWeb

Bardhi: Nuk na shpjegove pak rezultatin e aleatit tënd non grata Tom Doshi. Se rezultati i 14 majit është i Tom Doshit. Një këmbë të pushtetit e ka garantuar Vangjush Dako në Durrës, i cili është non grata,...

Bardhi i kërkon llogari Ramës: Na shpjego rezultatin e Tom Doshit në zgjedhje

më 5.2023 - Euronews

Kreu i zgjedhur i Grupit Parlamentar të PD-së Gazment Bardhi i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama për zgjedhjet e 14 majit. Në fjalën e tij në Kuvend, ai i kërkoi të shpjegonte se si mori Tom Doshi,...

BERISHA: NUK E PRANOJMË REZULTATIN, ANALIZA E ZGJEDHJEVE DO BËHET ME DY FAZA

më 5.2023 - KDPolitik

Partia Demokratike nuk do ta njohë dhe do ta kontestojë rezultatin e zgjedhjeve në ato bashki, për të cilat thotë se ka të dhëna që në qendrat e votimit u vendosën komisionerë në kundështim me ligjin....

Merruni me kasapin më së pari

më 5.2023 - BalkanWeb

Në prag të zgjedhjeve kam thënë se, sikur të rritej opozita, do të kërkoja me gëzim ndjesë publike për pesimizmin e thellë që kam treguar kur kam folur e shkruar se grushti gradual institucional i shtetit...

Merruni me kasapin më së pari

më 5.2023 - Syri

Në prag të zgjedhjeve kam thënë se, sikur të rritej opozita, do të kërkoja me gëzim ndjesë publike për pesimizmin e thellë që kam treguar kur kam folur e shkruar se grushti gradual institucional i shtetit...

Merruni me kasapin më së pari

më 5.2023 - Nistori

FATOS LUBONJA Në prag të zgjedhjeve kam thënë se, sikur të rritej opozita, do të kërkoja me gëzim ndjesë publike për pesimizmin e thellë që kam treguar kur kam folur e shkruar se grushti gradual institucional...

Ç’MUND TË BËJË RAMA PËR PUSHTET

më 5.2023 - KDPolitik

Në prag të zgjedhjeve kam thënë se, sikur të rritej opozita, do të kërkoja me gëzim ndjesë publike për pesimizmin e thellë që kam treguar kur kam folur e shkruar se grushti gradual institucional i shtetit...

Merruni me kasapin më së pari

më 5.2023 - Panorama

FATOS LUBONJA Në prag të zgjedhjeve kam thënë se, sikur të rritej opozita, do të kërkoja me gëzim ndjesë publike për pesimizmin e thellë që kam treguar kur kam folur e shkruar se grushti gradual institucional...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK