Grenell rrëfehet për betejën e tij me kancerin: E zhvlerësova, por çdo 3 muaj testohem për të mbijetuar

para 2 dite - Reporteri

Ish-i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi Richard Grenell, ka ndarë përjetimet e tij në betejën me kancerin, ku tregoi se ende testohet çdo tre muaj. “Është shumë sfiduese...

“Kam vënë bast për Shqipërinë”, Grenell: Ja sektori që do rrisë ekonominë tuaj

para 2 dite - Top Channel

Ish i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi Richard Grenell, i ftuar në “Top Story” me Grida Dumën tha se sipas tij Shqipëria po lulëzon dhe se një nga pikat e forta të...

Grenell thotë se Hashim Thaçi duhet të lirohet urgjentishit, akuzon europianët: Po bëjnë punë të pista

para 2 dite - Gazeta Express

Richard Grenell, ish- i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi gjatë kohës sa në shtëpinë e Bardhë ishte Donald Trump, ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të Hashim Thaçit....

“Kam vënë bast për Shqipërinë”, Grenell: Ja sektori që do rrisë ekonominë tuaj

para 2 dite - Top Channel

Ish i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi Richard Grenell, i ftuar në “Top Story” me Grida Dumën tha se sipas tij Shqipëria po lulëzon dhe se një nga pikat e forta të...

Beteja me kancerin, Grenell: E zhvlerësova, por çdo 3 muaj testohem për të mbijetuar

para 2 dite - Top Channel

Ish-i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi Richard Grenell, i ftuar në “Top Story” me Grida Dumën ndau edhe përjetimet e tij në betejën me kancerin, ku tregoi se ende...

A e mbështet Ballkanin e Hapur? Grenell: Duket si OJQ që punon për interesat e veta politike

para 2 dite - Top Channel

Ish-i dërguari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell është shprehur se në kohën kur negocionte mes dy palëve, shqiptarët nuk ishin pjesë e tryezës. Në një intervistë sonte për Top Story,...

'Thaçi të lirohet urgjentisht', Grenell: Evropianët po bëjnë një punë të pisët

para 2 dite - Syri.net Kosova

Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, në një intervistë për 'Top Story' ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të Hashim Thaçit. Për plagën që i është shtuar dhimbjeve të luftës...

Beteja me kancerin, Grenell: E zhvlerësova, por çdo 3 muaj testohem për të mbijetuar

para 2 dite - Top Channel

Ish-i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi Richard Grenell, i ftuar në “Top Story” me Grida Dumën ndau edhe përjetimet e tij në betejën me kancerin, ku tregoi se ende...

A e mbështet Ballkanin e Hapur? Grenell: Duket si OJQ që punon për interesat e veta politike

para 2 dite - Zhurnal

Uashington, 25 maj – Ish-i dërguari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell është shprehur se në kohën kur negocionte mes dy palëve, shqiptarët nuk ishin pjesë e tryezës. Në një intervistë...

A e mbështet Ballkanin e Hapur? Grenell: Duket si OJQ që punon për interesat e veta politike

para 2 dite - Medial

Uashington, 25 maj – Ish-i dërguari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell është shprehur se në kohën kur negocionte mes dy palëve, shqiptarët nuk ishin pjesë e tryezës. Në një intervistë...

“Thaçi duhet të lirohet urgjentisht”, Grenell: Europianët po bëjnë një punë të pisët

para 2 dite - Top Channel

Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, në një intervistë për Top Story ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të Hashim Thaçit. Për plagën që i është shtuar dhimbjeve të luftës...

Grenell për Trump: I shkoja në zyrë për dialogun Kosovë-Serbi, kjo nuk ndodh me Biden

para 2 dite - Top Channel

Ish-i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi Richard Grenell ka folur sonte në Top Story për Donald Trump dhe ndikimin e tij në Ballkan. Në intervistën me Grida Dumën, përfaqësuesi...

Grenell flet hapur: I binda Thaçin e Vuçiqin për ta zhbërë Gjykatën Speciale

para 2 dite - Bota Sot

Richard Grenell, ish i dërguari special i ish-presidentit Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, është rrëfyer gjerë e gjatë për jetën e tij politike, por edhe për prapaskenat e diplomacisë. Gjatë emisionit...

“Thaçi duhet të lirohet urgjentisht”, Grenell: Europianët po bëjnë një politikë të pistë

para 2 dite - GazetaBlic

Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, në një intervistë për Top Story ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të Hashim Thaçit. Për plagën që i është shtuar dhimbjeve të luftës...

Grenell për Trump: I shkoja në zyrë për dialogun Kosovë-Serbi, kjo nuk ndodh me Biden

para 2 dite - GazetaBlic

Ish-i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi Richard Grenell ka folur sonte në Top Story për Donald Trump dhe ndikimin e tij në Ballkan. Në intervistën me Grida Dumën, përfaqësuesi...

Grenell e ‘godet’ Kurtin: Ka qenë gjithmonë kundër amerikanëve

para 2 dite - GazetaBlic

Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka kritikuar përsëri kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin. Në një intervistë për Top Story të Top Channel, Grenell ka thënë Kurti kurrë...

Grenelli tregon prapaskenat: I binda Thaçin e Vuçiqin për ta zhbërë Gjykatën Speciale

para 2 dite - Zeri

Richard Grenell, ish i dërguari special i ish-presidentit Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, është rrëfyer gjerë e gjatë për jetën e tij politike, por edhe për prapaskenat e diplomacisë. Gjatë emisionit...

Richard Grenell: I binda Thaçin e Vuçiqin për ta zhbërë Gjykatën Speciale

para 2 dite - OraInfo

Grenell: I binda Thaçin e Vuçiqin për ta zhbërë Gjykatën Speciale. Richard Grenell, ish i dërguari special i ish-presidentit Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, është rrëfyer gjerë e gjatë për jetën...

Grenell: ‘Thaçi duhet të lirohet urgjentisht. Europianët po bëjnë një punë të pisët’!

para 2 dite - NOA

Tiranë- Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, në një intervistë për Top Story ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të Hashim Thaçit. Për plagën që i është shtuar dhimbjeve të...

“Thaçi duhet të lirohet urgjentisht”, Grenell: Europianët po bëjnë një punë të pisët

para 2 dite - Albeu

Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, në një intervistë për Top Story ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të Hashim Thaçit. Për plagën që i është shtuar dhimbjeve të luftës...

“Thaçi duhet të lirohet urgjentisht”/ deklarata e fortë e Grenell: Europianët po bëjnë një punë të pisët, ja çfarë po tentojnë

para 2 dite - Java News

Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, në një intervistë për Top Story ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të Hashim Thaçit. Për plagën që i është shtuar dhimbjeve të luftës...

Beteja me kancerin, Grenell: Çdo 3 muaj testohem për të mbijetuar

para 2 dite - Epoka e Re

Ish-i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi Richard Grenell, i ftuar në “Top Story” me Grida Dumën ndau edhe përjetimet e tij në betejën me kancerin, ku tregoi se ende...

Grenell: I binda Thaçin e Vuçiqin për ta zhbërë Gjykatën Speciale

para 2 dite - Epoka e Re

Richard Grenell, ish i dërguari special i ish-presidentit Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, është rrëfyer gjerë e gjatë për jetën e tij politike, por edhe për prapaskenat e diplomacisë. Gjatë emisionit...

Grenell: I binda Thaçin e Vuçiqin për ta zhbërë Gjykatën Speciale

para 2 dite - Lajmi.net

Richard Grenell, ish i dërguari special i ish-presidentit Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, është rrëfyer gjerë e gjatë për jetën e tij politike, por edhe për prapaskenat e diplomacisë. Gjatë emisionit...

“Thaçi duhet të lirohet urgjentisht”, Grenell: Europianët po bëjnë një punë të pisët

para 2 dite - Lexo

Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, në një intervistë për Top Story ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të Hashim Thaçit. Për plagën që i është shtuar dhimbjeve të luftës...

Grenell e ‘godet’ Kurtin: Ka qenë gjithmonë kundër amerikanëve

para 2 dite - Periskopi

Grenell e ‘godet’ Kurtin: Ka qenë gjithmonë kundër amerikanëve 25 May, 23:51 Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka kritikuar përsëri kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin....

Grenelli për Trumpin: I shkoja në zyrë për dialogun Kosovë-Serbi, kjo nuk ndodh me Bidenin

para 2 dite - Epoka e Re

Ish-i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka folur sonte në Top Story për Donald Trump dhe ndikimin e tij në Ballkan. Në intervistën me Grida Dumën,...

“Thaçi duhet të lirohet”, Grenelli: Europianët po bëjnë një punë të pistë

para 2 dite - Epoka e Re

Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, në një intervistë për Top Story ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të Hashim Thaçit. Për plagën që i është shtuar dhimbjeve të luftës...

Grenell rrëfehet për betejën e tij me kancerin: E zhvlerësova, por çdo 3 muaj testohem për të mbijetuar

para 2 dite - Pa censure

Ish-i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi Richard Grenell, ka ndarë përjetimet e tij në betejën me kancerin, ku tregoi se ende testohet çdo tre muaj. “Është shumë sfiduese...

“Kurti ka qenë gjithmonë kundër amerikanëve”

para 2 dite - Insajderi.org

Ish-i dërguari i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka kritikuar përsëri kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin. Në një intervistë për Top Story të Top Channel, Grenell ka thënë Kurti kurrë...

Grenell: Thaçi duhet të lirohet urgjentisht, evropianët po bëjnë një punë të pisët

para 2 dite - Insajderi.org

Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, në një intervistë për Top Story ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të Hashim Thaçit. Për plagën që i është shtuar dhimbjeve të luftës...

Grenell: Kam vënë bast për Shqipërinë, ky vend do të lulëzojë

para 2 dite - Shqip

Ish i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, tha se Shqipëria po lulëzon dhe se një nga pikat e forta të vendin është pavarësia energjitike. “Shqipëria...

Grenell: Kurti ka qenë gjithmonë kundër amerikanëve

para 2 dite - Ekonomia Online

Ish-i dërguari i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka kritikuar përsëri kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin. Në një intervistë për Top Story të Top Channel, Grenell ka thënë Kurti kurrë...

Grenell: I binda Thaçin e Vuçiqin për ta zhbërë Gjykatën Speciale

para 2 dite - Periskopi

Grenell: I binda Thaçin e Vuçiqin për ta zhbërë Gjykatën Speciale 25 May, 22:49 Richard Grenell, ish i dërguari special i ish-presidentit Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, është rrëfyer gjerë e gjatë...

Grenell tregon çfarë foli me Ramën për Thaçin, ka disa fjalë edhe për Kurtin

para 2 dite - Gazeta Metro

Ish-emisari special për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka folur për ish-presidentin, Hashim Thaçi, dhe aktakuzën e ngritur ndaj tij si i dyshuar për krime lufte nga gjykata e Hagës,Grenell për...

Grenell e ‘godet’ Kurtin: Ka qenë gjithmonë kundër amerikanëve

para 2 dite - Gazeta10

Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka kritikuar përsëri kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin. Në një intervistë për Top Story të Top Channel, Grenell ka thënë Kurti kurrë...

Grenell për Trump: I shkoja në zyrë për dialogun Kosovë-Serbi, kjo nuk ndodh me Biden

para 2 dite - Gazeta10

Ish-i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi Richard Grenell ka folur sonte në Top Story për Donald Trump dhe ndikimin e tij në Ballkan. Në intervistën me Grida Dumën, përfaqësuesi...

“Thaçi duhet të lirohet urgjentisht”, Grenell: Europianët po bëjnë një politikë të pistë

para 2 dite - Gazeta10

Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, në një intervistë për Top Story ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të Hashim Thaçit. Për plagën që i është shtuar dhimbjeve të luftës...

Rama pret Grenell: Të çlirojmë Hashim Thaçin nga 3 vitet e burgut të tij në Hagë!

para 3 dite - RTSH

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka pritur në Tiranë ish të dërguarin e presidentit amerikan për bisedimet Kosovë - Serbi zotin Richard Grenell. Sipas një statusi të zotit Grenell në Twitter në vemendje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK