Ajvazi mohon akuzat e Ibrahimit: Nuk ka kërcënime! Ali Ahmeti është dashur të na ftojë, që mos të vijë deri te më e keqja

para 11 muajve - Shqipmedia

Akuzat të cilat i dërgoi kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, i ka demantuar vet personi që po akuzohet, Brahim Ajvazi. Ai në një deklaratë për TV21 thotë që toka nuk është uzurpuar por është...

Kryetari u kërcënua me jetë, komuna e Haraçinës në RMV ndërpret punën për aryse sigurie

para 11 muajve - Shqipmedia

Pasi ditën e djeshme kryetari i Komunes së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibraimiu, u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar, komuna ka dalë me këtë njoftim zyrtar ku komunikon se ka ndërprerë punën...

Kryetari u kërcënua me jetë, komuna e Haraçinës në RMV ndërpret punën për aryse sigurie

para 11 muajve - InfoShqip

Pasi ditën e djeshme kryetari i Komunes së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibraimiu, u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar, komuna ka dalë me këtë njoftim zyrtar ku komunikon se ka ndërprerë punën...

Komuna e Haraçinës mbyll dyert/ Për shkaqe sigurie nuk do të punojë të paktën një javë

para 11 muajve - TV21

Tanimë dy ditë komuna e Haraçinës është e mbyllur për qytetarët. Në punë nuk shkon as kryetari i komunës por as punonjësit e administratës. Arsyeja për këtë siç njofton kryetari i komunës, Ridvan Ibrahimi,...

Spasovski: Palët në Haraçinë le t’i zgjidhin vetë konfliktet

para 11 muajve - Koha.mk

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasiovski tha se Prokuroria Publike do të ngre kallëzime kundër atyre që kanë kërcënuar kryetarin dhe administratën e Komunës së Haraçinës. Sipas Spasovskit ajo që...

Ajvazi mohon akuzat e Ibrahimit: Nuk ka kërcënime! Ali Ahmeti është dashur të na ftojë, që mos të vijë deri te më e keqja

para 11 muajve - TV21

Akuzat të cilat i dërgoi kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, i ka demantuar vet personi që po akuzohet, Brahim Ajvazi. Ai në një deklaratë për TV21 thotë që toka nuk është uzurpuar por është...

“Në Haracinë vet le t’i zgjidhin konfliktet”, thotë Spasovski

para 11 muajve - Open-TV

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasiovski tha se Prokuroria Publike do të ngre kallëzime kundër atyre që kanë kërcënuar kryetarin dhe administratën e Komunës së Haraçinës. Sipas Spasovskit ajo që...

Spasovski thotë se palët në Haraçinë le t’i zgjedhin vetë konfliktet

para 11 muajve - Pa censure

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasiovski tha se Prokuroria Publike do të ngre kallëzime kundër atyre që kanë kërcënuar kryetarin dhe administratën e Komunës së Haraçinës. Sipas Spasovskit ajo që...

Spasovski thotë se palët në Haraçinë le t’i zgjedhin vetë konfliktet

para 11 muajve - Almakos

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasiovski tha se Prokuroria Publike do të ngre kallëzime kundër atyre që kanë kërcënuar kryetarin dhe administratën e Komunës së Haraçinës. Sipas Spasovskit ajo që...

Komuna e Haraçinës mbyll dyert shkaku i kërcënimeve

para 11 muajve - Aktuale

Persona të armatosur kanë hyrë në komunë të Haraçinës dhe kanë kërcënuar kryetarin e komunës. Kjo ngjarje është bërë shkak që komuna e Haraçinës të mbyll dyert deri në një afat të pacaktuar për shkaqe...

Komuna e Haraçinës mbylli dyert për qytetarët, kryetari dhe administrata nuk ndihen të sigurt

para 11 muajve - Alsat-M

Gazetar: Mefail Ismaili Komunës së Haraçinës iu vendos çelësi, për shkak se kryetari dhe administrata nuk ndjehen të sigurt për shkak të kërcënimeve. Kryetari i Komunës, Ridvan Ibraimi, njoftoi se nga...

Palët në Haraçinë le t’i zgjedhin vetë konfliktet, apelon Spasovski

para 11 muajve - Flaka

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasiovski tha se Prokuroria Publike do të ngre kallëzime kundër atyre që kanë kërcënuar kryetarin dhe administratën e Komunës së Haraçinës. Sipas Spasovskit ajo që...

Mbyllet komuna e Haraçinës: Kryetari – jemi të kërcënuar!

para 11 muajve - Klan Macedonia

IBRAHIMI: DISA PERSONA NË FJALË JANË FUTUR DHUNSHËM NË OBJEKTIN E KOMUNËS Avdil Rushiti nga Haraçina kishte ardhur nga Gjermania për të vulosur disa dokumente që i nevojiteshin për punë atje por dyert...

Ajvazi mohon akuzat e Ibrahimit: Nuk ka kërcënime!

para 11 muajve - Flaka

Akuzat të cilat i dërgoi kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, i ka demantuar vet personi që po akuzohet, Brahim Ajvazi. Ai në një deklaratë për TV21 thotë që toka nuk është uzurpuar por është...

Ajvazi mohon akuzat e Ibrahimit: Nuk ka kërcënime! Ali Ahmeti është dashur të na ftojë, që mos të vijë deri te më e keqja

para 11 muajve - InfoShqip

Akuzat të cilat i dërgoi kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, i ka demantuar vet personi që po akuzohet, Brahim Ajvazi. Ai në një deklaratë për TV21 thotë që toka nuk është uzurpuar por është...

Spasovski komenton ngjarjet e fundit në komunën e Haraçinës

para 11 muajve - Klan Macedonia

Oliver Spasovski i ka komentuar ngjarjet e fundit në komunën e Haraçinës ku mes tjerash tha se janë punë që duhet t’i sqarojnë mes vete dhe se do të parashtrohen kallzimë penale. “Tashmë po merren masa...

Spasovski: Punët që po ndodhin në Haraçinë, duhet t’i sqarojnë palët mes vete! Do të ketë kallëzime

para 11 muajve - Opinion.mk

-Mua më vjen keq që komuna sërish kthehet në një kohë kur nuk kishte asnjë funksionalitet dhe nuk zgjidheshin asnjë nga problemet , këtë e tha mes tjerash sot ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski...

Spasovski: Punët që po ndodhin në Haraçinë, duhet t’i sqarojnë palët mes vete! Do të ketë kallëzime

para 11 muajve - TV21

-Mua më vjen keq që komuna sërish kthehet në një kohë kur nuk kishte asnjë funksionalitet dhe nuk zgjidheshin asnjë nga problemet , këtë e tha mes tjerash sot ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski...

Spasovski thotë se palët në Haraçinë le t’i zgjedhin vetë konfliktet

para 11 muajve - Shenja

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasiovski tha se Prokuroria Publike do të ngre kallëzime kundër atyre që kanë kërcënuar kryetarin dhe administratën e Komunës së Haraçinës. Sipas Spasovskit ajo që...

(VIDEO) Mbyllet komuna e Haraçinës, kërcënohet më jetë kryetari

para 11 muajve - Shenja

Është mbyllur komuna e Haraçinës si rezultatet i kërcënimeve të marra nga individë të caktuar, ka deklaruar kryetari i komunës së Haraçinës Ridvan Ibrahimi. Ai njoftoi se kërcënimet përveç tij si kryetar...

Spasovski: Punët që po ndodhin në Haraçinë, duhet t’i sqarojnë palët mes vete! Do të ketë kallëzime

para 11 muajve - Shqipmedia

-Mua më vjen keq që komuna sërish kthehet në një kohë kur nuk kishte asnjë funksionalitet dhe nuk zgjidheshin asnjë nga problemet, këtë e tha mes tjerash sot ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski...

Komuna e Haraçinës do të jetë e mbyllur! Ibrahimi: Unë dhe punonjësit e komunës jemi të kërcënuar me jetë

para 11 muajve - TV21

Kreu i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi ka bërë të ditur se për shkaqe sigurie, komuna nuk do të punojë, përcjell TV21. Ibrahimi tha se vazhdimisht kanë marrë kërcënime me jetë për shkak të projektit...

Ridvan Ibrahimi: Për shkaqe sigurie deri javën e ardhëshme administrata komunale e Haraçinës nuk do të punojë (VIDEO)

para 11 muajve - Opinion.mk

Pas mbylljes së komunës së Haraçinës nga kërcënimet e mara ndaj kryetarit dhe administratës. Kryetari Ibrahimi përmes një konference për media ka sqaruar opinionin se pas incidentit ditën e martë komuna...

Spasovski thotë se palët në Haraçinë le t’i zgjedhin vetë konfliktet

para 11 muajve - Lideri

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasiovski tha se Prokuroria Publike do të ngre kallëzime kundër atyre që kanë kërcënuar kryetarin dhe administratën e Komunës së Haraçinës. Sipas Spasovskit ajo që...

Komuna e Haraçinës ndërpreu punën për shkak të kërcënimeve, kryetari kërkoi që institucionet kompetente të ndërmarrin masa

para 11 muajve - Portalb

Administrata e Komunës së Haraçinës nga sot nuk do të punojë deri në një njoftim të ri. Ky vendim ka ardhur pasi dje kryetari i Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar...

Ajvazi mohon akuzat e Ibrahimit: Nuk ka kërcënime! Ali Ahmeti është dashur të na ftojë, që mos të vijë deri te më e keqja

para 11 muajve - Tetova Sot

Akuzat të cilat i dërgoi kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, i ka demantuar vet personi që po akuzohet, Brahim Ajvazi. Ai në një deklaratë për TV21 thotë që toka nuk është uzurpuar por është...

Mbyllet komuna e Haraçinës, Kryetari: Jemi të kërcënuar

para 11 muajve - InfoShqip

Avdil Rushiti nga Haraçina kishte ardhur nga Gjermania për të vulosur disa dokumente që i nevojiteshin për punë atje por dyert e Komunës së Haraçinës sot ishin të mbyllura për të kryer shërbimet e qytetarëve....

Ajvazi mohon akuzat e Ibrahimit: Nuk ka kërcënime! Ali Ahmeti është dashur të na ftojë, që mos të vijë deri te më e keqja

para 11 muajve - Fakti Ditor

Akuzat të cilat i dërgoi kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, i ka demantuar vet personi që po akuzohet, Brahim Ajvazi. Ai në një deklaratë për TV21 thotë që toka nuk është uzurpuar por është...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën, kjo është arsyeja

para 11 muajve - Alsat-M

Komuna e Haraçinës njofton opinionin se administrata komunale nga sot nuk do të punojë deri te një njoftim të ri. Njoftimi vjen pasi dje kryetari i Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi u kërcënua me jetë...

Spasovski thotë se palët në Haraçinë le t’i zgjedhin vetë konfliktet

para 11 muajve - Almakos

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasiovski tha se Prokuroria Publike do të ngre kallëzime kundër atyre që kanë kërcënuar kryetarin dhe administratën e Komunës së Haraçinës. Sipas Spasovskit ajo që...

Kryetari u kërcënua me jetë, komuna e Haraçinës në RMV ndërpret punën për aryse ekonomike

para 11 muajve - Albeu

Pasi ditën e djeshme kryetari i Komunes së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibraimiu, u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar, komuna ka dalë me këtë njoftim zyrtar ku komunikon se ka ndërprerë punën...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën, nuk ndjehen të sigurt pas kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 maj – Komuna e Haraçinës njofton opinionin se administrata komunale nga sot nuk do të punojë deri te një njoftim të ri. Njoftimi vjen pasi dje kryetari i Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi...

Ajvazi mohon akuzat e Ibrahimit: Nuk ka kërcënime! Ali Ahmeti është dashur të na ftojë, që mos të vijë deri te më e keqja

para 11 muajve - Almakos

Akuzat të cilat i dërgoi kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, i ka demantuar vet personi që po akuzohet, Brahim Ajvazi. Ai në një deklaratë për TV21 thotë që toka nuk është uzurpuar por është...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën, nuk ndjehen të sigurtë pas kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit

para 11 muajve - Sharri

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar dhe disa raste më parë ku ka pasur kërcënime, komuna ka dalë me këtë njoftim: “Të nderuar qytetarë të Komunës...

Pas kërcënimit të fundit Komuna e Haraçinës ndërpret punën për shkaqe sigurie

para 11 muajve - Gazeta Express

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar, komuna ka dalë me këtë njoftim: “N J O F T I M: Lexo Edhe: Të nderuar qytetarë të Komunës së Haraçinës. Ju...

Ridvan Ibrahimi: Për shkaqe sigurie deri javën e ardhëshme administrata komunale e Haraçinës nuk do të punojë (VIDEO)

para 11 muajve - Klan Macedonia

Pas mbylljes së komunës së Haraçinës nga kërcënimet e mara ndaj kryetarit dhe administratës. Kryetari Ibrahimi përmes një konference për media ka sqaruar opinionin se pas incidentit ditën e martë komuna...

Pas kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit, Komuna e Haraçinës ndërpret punën

para 11 muajve - Koha.mk

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës, Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar dhe disa raste më parë ku ka pasur kërcënime, Komuna e Haraçinës, në faqen saj zyrtare në facebook ka njoftuar...

Pas kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit, Komuna e Haraçinës ndërpret punën

para 11 muajve - Aktuale

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës, Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar dhe disa raste më parë ku ka pasur kërcënime, Komuna e Haraçinës, në faqen saj zyrtare në facebook ka njoftuar...

Dyert e mbyllura në komunën e Haraçinës, administrata nuk ndjehet e sigurtë pas kërcënimeve (FOTO)

para 11 muajve - Klan Macedonia

Nga Komuna e Haraçinës kanë dalur me një njoftim se për shkaqe sigurie komuna do të mbyllet përkohësisht sepse pas kërcënimeve ndaj kryetarit Ridvan Ibrahimi, administrata dhe të punësuarit nuk ndjehen...

Kryetari i Haraçinës: Policia i dinë kërcënuesit!

para 11 muajve - Tetova Sot

Kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Bajrami, në konferencë për media, ka shpjeguar arsyen e vendimit që administrate komunale të jetë e mbyllur për një javë. Ai ka thënë se ky vendimi është marrë pas...

Ajvazi mohon akuzat e Ibrahimit: Nuk ka kërcënime! Ali Ahmeti është dashur të na ftojë, që mos të vijë deri te më e keqja

para 11 muajve - Pa censure

Akuzat të cilat i dërgoi kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, i ka demantuar vet personi që po akuzohet, Brahim Ajvazi. Ai në një deklaratë për TV21 thotë që toka nuk është uzurpuar por është...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën, nuk ndjehen të sigurtë pas kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit

para 11 muajve - Klan Macedonia

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar dhe disa raste më parë ku ka pasur kërcënime, komuna ka dalë me këtë njoftim: “Të nderuar qytetarë të Komunës...

Spasovski: Punët që po ndodhin në Haraçinë, duhet t’i sqarojnë palët mes vete! Do të ketë kallëzime

para 11 muajve - InfoShqip

-Mua më vjen keq që komuna sërish kthehet në një kohë kur nuk kishte asnjë funksionalitet dhe nuk zgjidheshin asnjë nga problemet, këtë e tha mes tjerash sot ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski...

Spasovski: Punët që po ndodhin në Haraçinë, duhet t’i sqarojnë palët mes vete! Do të ketë kallëzime

para 11 muajve - Tetova Sot

-Mua më vjen keq që komuna sërish kthehet në një kohë kur nuk kishte asnjë funksionalitet dhe nuk zgjidheshin asnjë nga problemet, këtë e tha mes tjerash sot ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski...

“Kërcënimet” / Komuna e Haraçinës jashtë funksionimit deri të martën!

para 11 muajve - Populli

Komunës së Haraçinës iu vendos çelësi, për shkak se kryetari dhe administrata nuk ndjehen të sigurt për shkak të kërcënimeve. Kryetari i Komunës, Ridvan Ibraimi, njoftoi se nga dita e martë kur ndodhi...

Kryetari i Haraçinës: Policia i dinë kërcënuesit!

para 11 muajve - Info7

Kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Bajrami, në konferencë për media, ka shpjeguar arsyen e vendimit që administrate komunale të jetë e mbyllur për një javë. Ai ka thënë se ky vendimi është marrë pas...

Spasovski: Punët që po ndodhin në Haraçinë, duhet t’i sqarojnë palët mes vete! Do të ketë kallëzime

para 11 muajve - Revista

-Mua më vjen keq që komuna sërish kthehet në një kohë kur nuk kishte asnjë funksionalitet dhe nuk zgjidheshin asnjë nga problemet , këtë e tha mes tjerash sot ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski...

Kryetari i Haraçinës: Nuk jemi të sigurt, policia i dinë kërcënuesit!

para 11 muajve - Shenja

Kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, në konferencë për media, ka shpjeguar arsyen e vendimit që administrate komunale të jetë e mbyllur për një javë. Ai ka thënë se ky vendimi është marrë...

Kryetari i Haraçinës: Nuk jemi të sigurt, policia i dinë kërcënuesit!

para 11 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, në konferencë për media, ka shpjeguar arsyen e vendimit që administrate komunale të jetë e mbyllur për një javë. Ai ka thënë se ky vendimi është marrë...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën, nuk ndjehen të sigurt pas kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit

para 11 muajve - Tetova1

Komuna e Haraçinës njofton opinionin se administrata komunale nga sot nuk do të punojë deri te një njoftim të ri. Njoftimi vjen pasi dje kryetari i Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi u kërcënua me jetë...

Ridvan Ibrahimi: Për shkaqe sigurie deri javën e ardhëshme administrata komunale e Haraçinës nuk do të punojë (VIDEO)

para 11 muajve - Revista

Pas mbylljes së komunës së Haraçinës nga kërcënimet e mara ndaj kryetarit dhe administratës. Kryetari Ibrahimi përmes një konference për media ka sqaruar opinionin se pas incidentit ditën e martë komuna...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën, nuk ndjehen të sigurt pas kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit

para 11 muajve - Shenja

Komuna e Haraçinës njofton opinionin se administrata komunale nga sot nuk do të punojë deri te një njoftim të ri. Njoftimi vjen pasi dje kryetari i Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi u kërcënua me jetë...

Spasovski: Punët që po ndodhin në Haraçinë, duhet t’i sqarojnë palët mes vete! Do të ketë kallëzime

para 11 muajve - Almakos

-Mua më vjen keq që komuna sërish kthehet në një kohë kur nuk kishte asnjë funksionalitet dhe nuk zgjidheshin asnjë nga problemet, këtë e tha mes tjerash sot ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski...

Ridvan Ibrahimi: Nuk do të punojë administrata e komunës, derisa të ndjehen të sigurtë nga kërcënimet

para 11 muajve - Tetova Sot

Pas mbylljes së komunës së Haraçinës nga kërcënimet e mara ndaj kryetarit dhe administratës. Kryetari Ibrahimi përmes një konference për media ka sqaruar opinionin se pas incidentit ditën e martë komuna...

Spasovski: Punët që po ndodhin në Haraçinë, duhet t’i sqarojnë palët mes vete! Do të ketë kallëzime

para 11 muajve - Fakti Ditor

Mua më vjen keq që komuna sërish kthehet në një kohë kur nuk kishte asnjë funksionalitet dhe nuk zgjidheshin asnjë nga problemet, këtë e tha mes tjerash sot ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski...

Spasovski: Punët që po ndodhin në Haraçinë, duhet t’i sqarojnë palët mes vete! Do të ketë kallëzime

para 11 muajve - Lajm

-Mua më vjen keq që komuna sërish kthehet në një kohë kur nuk kishte asnjë funksionalitet dhe nuk zgjidheshin asnjë nga problemet, këtë e tha mes tjerash sot ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën për shkaqe sigurie. Ibraimiu u kërcënua me jetë

para 11 muajve - Flaka

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar dhe disa raste më parë ku ka pasur kërcënime, komuna ka dalë me këtë njoftim: “Të nderuar qytetarë të Komunës...

Kryetari i Haraçinës: Nuk jemitë sigurt, policia i dinë kërcënuesit!

para 11 muajve - Almakos

Kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Bajrami, në konferencë për media, ka shpjeguar arsyen e vendimit që administrate komunale të jetë e mbyllur për një javë. Ai ka thënë se ky vendimi është marrë pas...

Kryetari i Haraçinës: Policia i dinë kërcënuesit!

para 11 muajve - Lajm

Kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Bajrami, në konferencë për media, ka shpjeguar arsyen e vendimit që administrate komunale të jetë e mbyllur për një javë. Ai ka thënë se ky vendimi është marrë pas...

Ridvan Ibrahimi: Nuk do të punojë administrata e komunës, derisa të ndjehen të sigurtë nga kërcënimet

para 11 muajve - Zyrtare

Pas mbylljes së komunës së Haraçinës nga kërcënimet e mara ndaj kryetarit dhe administratës. Kryetari Ibrahimi përmes një konference për media ka sqaruar opinionin se pas incidentit ditën e martë komuna...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën, nuk ndjehen të sigurtë pas kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit

para 11 muajve - Zyrtare

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar dhe disa raste më parë ku ka pasur kërcënime, komuna ka dalë me këtë njoftim: “Të nderuar qytetarë të Komunës...

Kryetari i Haraçinës: Policia i dinë kërcënuesit!

para 11 muajve - Zyrtare

Kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Bajrami, në konferencë për media, ka shpjeguar arsyen e vendimit që administrate komunale të jetë e mbyllur për një javë. Ai ka thënë se ky vendimi është marrë pas...

Kryetari i Haraçinës: Policia i dinë kërcënuesit!

para 11 muajve - Pa censure

Kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Bajrami, në konferencë për media, ka shpjeguar arsyen e vendimit që administrate komunale të jetë e mbyllur për një javë. Ai ka thënë se ky vendimi është marrë pas...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën, nuk ndjehen të sigurt pas kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit

para 11 muajve - Almakos

Komuna e Haraçinës njofton opinionin se administrata komunale nga sot nuk do të punojë deri te një njoftim të ri. Njoftimi vjen pasi dje kryetari i Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi u kërcënua me jetë...

Kërcënimet me vdekje ndaj kryetarit, shkak që Komuna e Haraçinës të ndërpret punën

para 11 muajve - Nistori

Për shkaqe sigurie, Komuna e Haraçinës ka ndërprerë aktivitetet dhe nuk do të jetë në gjendje t’u shërbejë qytetarëve deri në vendimin e ri, përcjell Nistori. “Ju kërkojmë ndjesë që nuk do të mund të kryejmë...

“Për shkaqe sigurie deri javën e ardhëshme administrata komunale e Haraçinës nuk do të punojë”, reagon kryetari Ibrahimi

para 11 muajve - Open-TV

Pas mbylljes së komunës së Haraçinës nga kërcënimet e mara ndaj kryetarit dhe administratës. Kryetari Ibrahimi përmes një konference për media ka sqaruar opinionin se pas incidentit ditën e martë komuna...

Ridvan Ibrahimi: Nuk do të punojë administrata e komunës, derisa të ndjehen të sigurtë nga kërcënimet

para 11 muajve - Lideri

Pas mbylljes së komunës së Haraçinës nga kërcënimet e mara ndaj kryetarit dhe administratës. Kryetari Ibrahimi përmes një konference për media ka sqaruar opinionin se pas incidentit ditën e martë komuna...

Pas kërcënimit të fundit Komuna e Haraçinës ndërpret punën për shkaqe sigurie

para 11 muajve - Tetova Sot

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar, komuna ka dalë me këtë njoftim: N J O F T I M Të nderuar qytetarë të Komunës së Haraçinës. Ju njoftojmë se...

Ridvan Ibrahimi: Nuk do të punojë administrata e komunës, derisa të ndjehen të sigurtë nga kërcënimet

para 11 muajve - Lajm

Pas mbylljes së komunës së Haraçinës nga kërcënimet e mara ndaj kryetarit dhe administratës. Kryetari Ibrahimi përmes një konference për media ka sqaruar opinionin se pas incidentit ditën e martë komuna...

Ridvan Ibrahimi: Nuk do të punojë administrata e komunës, derisa të ndjehen të sigurtë nga kërcënimet

para 11 muajve - Pa censure

Pas mbylljes së komunës së Haraçinës nga kërcënimet e mara ndaj kryetarit dhe administratës. Kryetari Ibrahimi përmes një konference për media ka sqaruar opinionin se pas incidentit ditën e martë komuna...

Ridvan Ibrahimi: Për shkaqe sigurie deri javën e ardhëshme administrata komunale e Haraçinës nuk do të punojë (VIDEO)

para 11 muajve - Top24

Pas mbylljes së komunës së Haraçinës nga kërcënimet e mara ndaj kryetarit dhe administratës. Kryetari Ibrahimi përmes një konference për media ka sqaruar opinionin se pas incidentit ditën e martë komuna...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën, nuk ndjehen të sigurtë pas kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit

para 11 muajve - Almakos

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar dhe disa raste më parë ku ka pasur kërcënime, komuna ka dalë me këtë njoftim: “Të nderuar qytetarë të Komunës...

Pas kërcënimit të fundit Komuna e Haraçinës ndërpret punën për shkaqe sigurie

para 11 muajve - Info7

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar, komuna ka dalë me këtë njoftim: N J O F T I M Të nderuar qytetarë të Komunës së Haraçinës. Ju njoftojmë se...

Kërcënohet me jetë kryetari i Haraçinës, komuna ndërpret punën!

para 11 muajve - Populli

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar dhe disa raste më parë ku ka pasur kërcënime, komuna ka dalë me këtë njoftim: “Të nderuar qytetarë të Komunës...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën, nuk ndjehen të sigurtë pas kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit

para 11 muajve - Lideri

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar dhe disa raste më parë ku ka pasur kërcënime, komuna ka dalë me këtë njoftim: “Të nderuar qytetarë të Komunës...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën, nuk ndjehen të sigurtë pas kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit

para 11 muajve - Lajm

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar dhe disa raste më parë ku ka pasur kërcënime, komuna ka dalë me këtë njoftim: “Të nderuar qytetarë të Komunës...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën, nuk ndjehen të sigurtë pas kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit

para 11 muajve - TvNews

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar dhe disa raste më parë ku ka pasur kërcënime, komuna ka dalë me këtë njoftim: “Të nderuar qytetarë të Komunës...

Komuna e Haraçinës ndërpret punën për shkaqe sigurie!

para 11 muajve - Open-TV

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar, komuna ka dalë me këtë njoftim: N J O F T I M Të nderuar qytetarë të Komunës së Haraçinës. Ju njoftojmë se...

Pas kërcënimit të fundit Komuna e Haraçinës ndërpret punën për shkaqe sigurie

para 11 muajve - Fakti Ditor

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar, komuna ka dalë me këtë njoftim: N J O F T I M Të nderuar qytetarë të Komunës së Haraçinës. Ju njoftojmë se...

Pas kërcënimit të fundit Komuna e Haraçinës ndërpret punën për shkaqe sigurie

para 11 muajve - Pa censure

Pasi dje kryetari i Komunes së Haraçinës Ridvan Ibraimiu u kërcënua me jetë nga një 69-vjeçar, komuna ka dalë me këtë njoftim: N J O F T I M Të nderuar qytetarë të Komunës së Haraçinës. Ju njoftojmë se...

U arrestua një person për sulmin fizik ndaj kryetarit të komunës së Haraçinës

para 11 muajve - Portalb

Policia e Maqedonisë së Veriut ka arrestuar një qytetar të dyshuar në lidhje me sulmin ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi. Ndaj të dyshuarit do të paraqitet kallëzim penal për rrezikimin...

Komuna e Haraçinës hesht për kërcënimin

para 11 muajve - Flaka

Policia thotë se po merr masa për zbardhjen e kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit të komunë së Haraçinës. Ishte vet Ridvan Ibrahimi, i cili një ditë më parë bëri denoncimin në polici se dikush e ka kërcënuar...

Komuna e Haraçinës hesht për kërcënimin

para 11 muajve - Alsat-M

Gazetar: Adnan Qaili Policia thotë se po merr masa për zbardhjen e kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit të komunë së Haraçinës. Ishte vet Ridvan Ibrahimi, i cili një ditë më parë bëri denoncimin në polici...

Komuna e Haraçinës hesht për kërcënimin

para 11 muajve - Lideri

Policia thotë se po merr masa për zbardhjen e kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit të komunë së Haraçinës. Ishte vet Ridvan Ibrahimi, i cili një ditë më parë bëri denoncimin në polici se dikush e ka kërcënuar...

Tentim për sulm ndaj kryetarit të Haraçinës / Komuna hesht për kërcënimin

para 11 muajve - Nistori

Policia thotë se po merr masa për zbardhjen e kërcënimeve me vdekje ndaj kryetarit të komunë së Haraçinës. Ishte vet Ridvan Ibrahimi, i cili një ditë më parë bëri denoncimin në polici se dikush e ka kërcënuar...

Komuna e Haraçinës hesht për kërcënimin

para 11 muajve - Fakti Ditor

Policia thotë se po merr masa për zbardhjen e kërcënimeve me jetë ndaj kryetarit të komunë së Haraçinës. Ishte vet Ridvan Ibrahimi, i cili një ditë më parë bëri denoncimin në polici se dikush e ka kërcënuar...

Kryetari i Komunës së Haraçinës kërcënohet me jetë, rastin e paraqet në polici

para 11 muajve - Pa censure

Policia dje pas kallëzimit nga kryetari i komunës së Haraçinës Ridvan Ibraimi ka arrestuar një 69-vjeçar nga fshati Haraçinë i Shkupit. Kryetari i Komunës së Haraçinës ka raportuar në polici se përderisa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK