Ja si provokohen shoferët shqiptarë nga mbështetësit e Vuçiçit në Beograd (VIDEO)

para 4 muajve - Aktuale

Serbët që u transportuan të premten nga kompani të Kosovës për në tubimin e Vuçiqit në Serbi, janë tallur dhe kanë provokuar shoferët shqiptarë. Në videon e siguruar nga KosovaPress serbët që mbështesin...

Video/ “Kosova është Serbi”! Shoferët shqiptarë fyhen dhe provokohen nga mbështetësit e Vuçiçit në Beograd

para 4 muajve - Top Channel

Serbët që u transportuan të premten nga kompani të Kosovës për në tubimin e Vuçiçit në Serbi, kanë fyer dhe kanë provokuar shoferët shqiptarë. Në një video të siguruar nga KosovaPress, serbët të cilët...

Video/ Ja si fyhen dhe provokohen shoferët shqiptarë nga mbështetësit e Vuçiçit në Beograd

para 4 muajve - ABC News

Serbët që u transportuan të premten nga kompani të Kosovës për në tubimin e Vuçiçit në Serbi, janë tallur dhe kanë provokuar shoferët shqiptarë. Në videon e siguruar nga KosovaPress serbët që mbështesin...

Dalin pamje tjera: Ja si fyhen dhe provokohen shoferët shqiptarë nga mbështetësit e Vuçiqit në Beograd

para 4 muajve - Bota Sot

Serbët që u transportuan të premten nga kompani të Kosovës për në tubimin e Vuçiqit në Serbi, janë tallur dhe kanë provokuar shoferët shqiptarë. Në videon e siguruar nga kp, serbët që mbështesin presidentin...

VIDEO: "Kosova tokë serbe", si fyhen dhe provokohen shoferët shqiptarë nga mbështetësit e Vuçiçit në Beograd

para 4 muajve - Gazeta Tema

Serbët që u transportuan të premten nga kompani të Kosovës për në tubimin e Vuçiqit në Serbi, janë tallur dhe kanë provokuar shoferët shqiptarë. Në videon e siguruar nga KosovaPress serbët që mbështesin...

VIDEO/ Mbështetësit e Vuçiçit fyejnë dhe provokojnë shoferët shqiptarë

para 4 muajve - Syri

Serbët, që u transportuan të premten nga kompani të Kosovës për në tubimin e Aleksandër Vuçiçit në Serbi, kanë fyer dhe kanë provokuar shoferët shqiptarë. Në një video të siguruar nga KosovaPress, serbët,...

VIDEO/ Mbështetësit e Vuçiçit fyejnë dhe provokojnë shoferët shqiptarë

para 4 muajve - Syri

Serbët, që u transportuan të premten nga kompani të Kosovës për në tubimin e Aleksandër Vuçiçit në Serbi, kanë fyer dhe kanë provokuar shoferët shqiptarë. Në një video të siguruar nga KosovaPress, serbët,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK