Kurora e rëndë e dollarit

para 4 muajve - Ora news

Fuqia dhe kufijtë e Dollarit Amerikan. Monedha e gjelbër ende mbretëron. Por ata që duan ta shmangin, po gjejnë mënyra për ta bërë këtë Shpeshherë rritet dëshira për të pasur një monedhë rezervë alternative...

Kurora e rëndë e dollarit

para 4 muajve - FaxWeb

Fuqia dhe kufijtë e Dollarit Amerikan. Monedha e gjelbër ende mbretëron. Por ata që duan ta shmangin, po gjejnë mënyra për ta bërë këtë Shpeshherë rritet dëshira për të pasur një monedhë rezervë alternative...

BRICS, aleanca që po sfidon hegjemoninë e SHBA-ve

para 4 muajve - Gazeta Tema

Në emisionin Money, u pasyrua lufta në Ukrainë dhe pasojat e saj në ekonomi. Rruga tjetër për t’i shpëtuar drynit të firmave më të mëdha perëndimore është aktivizimi i aleatëve të rinj. Kjo, për të treguar...

BRICS, aleanca që po sfidon hegjemoninë e SHBA-ve

para 4 muajve - Euronews

Në emisionin Money në Euronews Albania, u pasyrua lufta në Ukrainë dhe pasojat e saj në ekonomi. Rruga tjetër për t’i shpëtuar drynit të firmave më të mëdha perëndimore është aktivizimi i aleatëve të rinj....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK