Kursi i këmbimit për ditën e sotme, ja çfarë po ndodh me euron dhe dollarin

para 4 muajve - Bota Sot

Sot, më 28 maj 2023, dollari amerikan blihet me 102.7 lekë dhe shitet me 103.5 lekë. Euro blihet me 110.3 lekë dhe shitet 111 lekë. Paundi britanik sot blihet me 126.5 lekë dhe shitet me 127.6 lekë. Franga...

Luhatja e monedhave të huaja në tregun vendas, ja sa shiten dhe blihen sot euro dhe dollari amerikan

para 4 muajve - Bota Sot

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.7 lekë dhe do të shitet me 103.6 lekë. Sot monedha evropiane do të blihet me 110.4 lekë dhe do të shitet me 111. Franga zvicerane...

Euro në pikiatë, monedha europiane arrin sërish në nivelet e minimumit historik

para 4 muajve - Gazeta Express

Euro po humbet sërish pikë me ritme të qëndrueshme në kursin e këmbimit me Lekun. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane u këmbye të premten me 110.62 lekë, në rënie...

Bankat rrisin kredinë për ekonominë në valutë, ulin investimet jashtë vendit

para 4 muajve - Zhurnal

Bankat kanë frenuar investimin në asete jashtë vendit në 12 muajt e fundit. Sipas të dhënave të Bankës së Shqipërisë, në fund të tremujorit të parë të këtij viti totali i aktiveve në valutë të sektorit...

Euro sërish “në pikiatë”, monedha në nivelet e minimumit historik

para 4 muajve - Gazeta Tema

Euro po humbet sërish pikë me ritme të qëndrueshme në kursin e këmbimit me Lekun. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane u këmbye të premten me 110.62 lekë, në rënie...

Euro sërish “në pikiatë”, monedha në nivelet e minimumit historik

para 4 muajve - ABC News

Euro po humbet sërish pikë me ritme të qëndrueshme në kursin e këmbimit me Lekun. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane u këmbye të premten me 110.62 lekë, në rënie...

Çfarë po ndodh sot me euron dhe dollarin?

para 4 muajve - Ora news

Sot më 26 maj 2023, dollari amerikan blihet me 102.7 lekë dhe shitet me 103.6 lekë. Euro blihet me 110.3 lekë dhe shitet 111 lekë. Paundi britanik sot blihet me 126.5 lekë dhe shitet me 127.6 lekë. Franga...

BE ka sekuestruar mbi 200 miliardë euro të Rusisë që nga fillimi i luftës në Ukrainë

para 4 muajve - Syri

Bashkimi Europian ka sekuestruar më shumë se 200 miliardë euro që i përkasin Bankës Qendrore të Rusisë që nga shpërthimi i luftës në Ukrainë. Ky numër bazohet në raportet e vendeve anëtare të Bashkimit...

Euro bie sërish, monedha europiane arrin në nivelet e minimumit historik

para 4 muajve - Lexo

Euro po humbet sërish pikë me ritme të qëndrueshme në kursin e këmbimit me Lekun. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane u këmbye të premten me 110.62 lekë, në rënie...

Euro bie sërish, monedha europiane arrin në nivelet e minimumit historik

para 4 muajve - Java News

Euro po humbet sërish pikë me ritme të qëndrueshme në kursin e këmbimit me Lekun. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane u këmbye të premten me 110.62 lekë, në rënie...

Këmbimi valutor 27 maj/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

para 4 muajve - Panorama

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.7 lekë dhe do të shitet me 103.6 lekë. Sot monedha evropiane do të blihet me 110.4 lekë dhe do të shitet me 111. Franga zvicerane...

Bankat rrisin kredinë për ekonominë në valutë, ulin investimet jashtë vendit

para 4 muajve - FaxWeb

Bankat kanë frenuar investimin në asete jashtë vendit në 12 muajt e fundit. Sipas të dhënave të Bankës së Shqipërisë, në fund të tremujorit të parë të këtij viti totali i aktiveve në valutë të sektorit...

Euro bie sërish, monedha europiane arrin në nivelet e minimumit historik

para 4 muajve - ACTV

Euro po humbet sërish pikë me ritme të qëndrueshme në kursin e këmbimit me Lekun. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane u këmbye të premten me 110.62 lekë, në rënie...

Luhatja e monedhave të huaja në treg, ja sa shiten dhe blihen sot euro dhe dollari amerikan

para 4 muajve - FaxWeb

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.7 lekë dhe do të shitet me 103.6 lekë.Sot monedha evropiane do të blihet me 110.4 lekë dhe do të shitet me 111. Franga zvicerane...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK