Malaga, qyteti i mrekullueshëm spanjoll ku vizitorët gjejnë gjurmët e Picassos kudo

para 4 muajve - Top Channel

Në qytetin e mrekullueshëm spanjoll të Malagës mund të gjesh sot gjithkund gjurmët e piktorit të famshëm botëror, Pablo Picasso. Në shtëpinë e tij të lindjes, Casa Natal, vizitorët mund të shikojnë, këpucët...

Malaga, qyteti i mrekullueshëm spanjoll ku vizitorët gjejnë gjurmët e Picassos kudo

para 4 muajve - Koha.mk

Në qytetin e mrekullueshëm spanjoll të Malagës mund të gjesh sot gjithkund gjurmët e piktorit të famshëm botëror, Pablo Picasso. Në shtëpinë e tij të lindjes, Casa Natal, vizitorët mund të shikojnë, këpucët...

Malaga: Gjithkund vizitorët gjejnë gjurmët e Picassos

para 4 muajve - RTK

Në qytetin e mrekullueshëm spanjoll të Malagës mund të gjesh sot gjithkund gjurmët e piktorit të famshëm botëror, Pablo Picasso. Në shtëpinë e tij të lindjes - Casa Natal - vizitorët mund të shikojnë,...

Malaga, qyteti i mrekullueshëm spanjoll ku vizitorët gjejnë gjurmët e Picassos kudo

para 4 muajve - Alsat-M

Në qytetin e mrekullueshëm spanjoll të Malagës mund të gjesh sot gjithkund gjurmët e piktorit të famshëm botëror, Pablo Picasso. Në shtëpinë e tij të lindjes, Casa Natal, vizitorët mund të shikojnë, këpucët...

Malaga: Vizitorët gjejnë kudo gjurmët e Picassos

para 4 muajve - Klan Macedonia

Në qytetin e mrekullueshëm spanjoll të Malagës mund të gjesh sot gjithkund gjurmët e piktorit të famshëm botëror, Pablo Picasso. Në shtëpinë e tij të lindjes – Casa Natal – vizitorët mund të shikojnë,...

Malaga: Vizitorët gjejnë kudo gjurmët e Picassos

para 4 muajve - Klan

Malaga: Vizitorët gjejnë kudo gjurmët e Picassos Në qytetin e mrekullueshëm spanjoll të Malagës mund të gjesh sot gjithkund gjurmët e piktorit të famshëm botëror, Pablo Picasso. Në shtëpinë e tij të lindjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK