Diplomati që shënon një shekull

para 4 muajve - Gazeta Tema

Nga Ditmir Bushati Sot Henry Kissinger mbush 100 vjeç. Rrugëtimi i tij është i pazakontë. Nga një fëmijë hebre në Gjermaninë naziste, ai arriti të bëhej këshilltar për sigurinë kombëtare i Presidentit...

Diplomati që shënon një shekull

para 4 muajve - Lexo

Nga Ditmir Bushati/ Sot Henry Kissinger mbush 100 vjeç. Rrugëtimi i tij është i pazakontë. Nga një fëmijë hebre në Gjermaninë naziste, ai arriti të bëhej këshilltar për sigurinë kombëtare i Presidentit...

Shekulli i një mendjeje të bukur, Henry Kissinger mbush 100 vjeç

para 4 muajve - GazetaBlic

Henry Kissinger, një prej politikanëve amerikanë dhe studiuesve më me ndikim në botën moderne, feston me 27 maj, 100-vjetorin. Ai, jo vetëm që ka mbijetuar ndryshe nga shumë bashkëmoshatarë të tij, kundërshtarët...

Shekulli i një mendjeje të bukur, Henry Kissinger mbush 100 vjeç

para 4 muajve - ABC News

Henry Kissinger, një prej politikanëve amerikanë dhe studiuesve më me ndikim në botën moderne, feston me 27 maj, 100-vjetorin. Ai, jo vetëm që ka mbijetuar ndryshe nga shumë bashkëmoshatarë të tij, kundërshtarët...

Diplomati që shënon një shekull

para 4 muajve - Gazeta Express

Ditmir Bushati Sot Henry Kissinger mbush 100 vjeç. Rrugëtimi i tij është i pazakontë. Nga një fëmijë hebre në Gjermaninë naziste, ai arriti të bëhej këshilltar për sigurinë kombëtare i Presidentit të SHBA-ve...

Diplomati që shënon një shekull

para 4 muajve - BalkanWeb

Sot Henry Kissinger mbush 100 vjeç. Rrugëtimi i tij është i pazakontë. Nga një fëmijë hebre në Gjermaninë naziste, ai arriti të bëhej këshilltar për sigurinë kombëtare i Presidentit të SHBA-ve dhe më pas...

Diplomati që shënon një shekull

para 4 muajve - Lajm

Shkruan: Ditmir Bushati Sot Henry Kissinger mbush 100 vjeç. Rrugëtimi i tij është i pazakontë. Nga një fëmijë hebre në Gjermaninë naziste, ai arriti të bëhej këshilltar për sigurinë kombëtare i Presidentit...

Diplomati që shënon një shekull

para 4 muajve - Java News

Nga Ditmir Bushati Sot Henry Kissinger mbush 100 vjeç. Rrugëtimi i tij është i pazakontë. Nga një fëmijë hebre në Gjermaninë naziste, ai arriti të bëhej këshilltar për sigurinë kombëtare i Presidentit...

Diplomati që shënon një shekull

para 4 muajve - Panorama

Ditmir Bushati Sot Henry Kissinger mbush 100 vjeç. Rrugëtimi i tij është i pazakont… Nga një fëmijë hebre në Gjermaninë naziste, ai arriti të bëhej këshilltar për sigurinë kombëtare i Presidentit të SHBA-ve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK