Policia bën namin me gjoba në Shkup

para 4 muajve - Gazeta Express

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

Në Shkup janë shqiptuar gjoba për 211 shoferë, 70 për vozitje të shpejtë

para 4 muajve - Portalb

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) informoi se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsej 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej të cilave 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

211 gjoba në Shkup, 70 për tejkalim të shpejtësisë

para 4 muajve - TvNews

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

Policia me “dorë të hekurt”, bën namin me gjoba në Shkup

para 4 muajve - News33

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

Gjoba për 211 shoferë – 70 për vozitje të shpejtë

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 28 maj – Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 70 për tejkalim...

211 gjoba në Shkup, 70 për tejkalim të shpejtësisë

para 4 muajve - Aktuale

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

211 gjoba në Shkup, 70 për tejkalim të shpejtësisës

para 4 muajve - Shenja

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

211 gjoba në Shkup, 70 për tejkalim të shpejtësisë

para 4 muajve - Bota Sot

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejt 211 shkelje të rregullave të trafikut. Prej tyre: 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

Shkup, gjoba për 211 shoferë – 70 për vozitje të shpejtë

para 4 muajve - Klan Macedonia

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

211 gjoba në Shkup, 70 për tejkalim të shpejtësisë

para 4 muajve - Koha.mk

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

MPB njofton: 211 gjoba në Shkup, 70 për tejkalim të shpejtësisë

para 4 muajve - Nistori

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

Të dehur, pa patentë shoferi, me telefona në dorë. Realiteti i hidhur në trafikun e Shkupit!

para 4 muajve - Flaka

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

MPB njofton: 211 gjoba në Shkup, 70 për tejkalim të shpejtësisë

para 4 muajve - Alsat-M

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

211 gjoba në Shkup, 70 për tejkalim të shpejtësisë

para 4 muajve - Lajm

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

16 shkupjanë u kapën pa patentë shoferi, 21 të dehur

para 4 muajve - Lideri

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 211 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 70 për tejkalim të shpejtësisë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK