SYRI TV/ Drogë, skenar, ‘spiunë’ dhe përgjime. Detaje nga dosja e kultivuesve të Krujës

para 4 muajve - Syri

Detaje të reja zbardhen nga operacioni i Prokurorisë së Posaçme për shkatërrimin e disa grupeve kriminale të kultivimit dhe trafikimit të bimëve narkotike në Krujë dhe rrethina. Në dosjen hetimore, zbardhen...

“Si kanë gdhirë bimët sot, ishalla nuk na i prejnë or burrë”, zbardhen përg...

para 4 muajve - BalkanWeb

Tetë persona u arrestuan dhe pesë të tjerë janë në kërkim pas një hetimi tre vjeçar ndaj një grupi që merrej me kultivimin e kanabisit në zonën malore të Krujës. Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për...

Klodiana Lala zbardh përgjimet e trafikantëve të drogës në Krujë

para 4 muajve - Bota Sot

Tetë persona u arrestuan dhe pesë të tjerë janë në kërkim pas një hetimi tre vjeçar ndaj një grupi që merrej me kultivimin e kanabisit në zonën malore të Krujës. Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për...

“Mos fol me telefon se ju ha dreqi”, përgjimet që fundosën kultivuesit e drogës në Krujë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Gjakata e Posaçme ka dhënë ditën e sotme masat e sigurisë për 8 të arrestuarit dy ditë më parë në kuadër të operacionit “Radio-ndërlidhja” ku u goditën dy grupe kriminale që kultivonin bimë narkotike në...

“I kan pre a jo…”, zbardhen përgjimet, si komunikonin trafikantët në Krujë dhe kush i mbronte mos kapeshin nga policia

para 4 muajve - Albeu

Gjykata e Posaçme ka dhënë ditën e sotme masat e sigurisë për 8 të arrestuarit dy ditë më parë në kuadër të operacionit “Radio-ndërlidhja” ku u goditën dy grupe kriminale që kultivonin bimë narkotike në...

Dosja/ Përgjimet që fundosën kultivuesit e drogës në Krujë: Mos fol me telefon se ju ha dreqi…!

para 4 muajve - Java News

Gjykata e Posaçme ka dhënë ditën e sotme masat e sigurisë për 8 të arrestuarit dy ditë më parë në kuadër të operacionit “Radio-ndërlidhja” ku u goditën dy grupe kriminale që kultivonin bimë narkotike në...

SYRI TV/ Jepen masat për operacionin ‘Radio-ndërlidhja’, zbardhen përgjimet mes dajës dhe nipit

para 4 muajve - Syri

Janë lënë në qeli të arrestuarit për kultivim dhe shitje të narkotikëve në Krujë. Arrest në burg ka caktuar Gjykata e Posaçme për 7 persona, ndërsa një prej tyre është lënë në arrest shtëpie për shkak...

“Po s’na erdhën nesër mbrëma, i bie që s’kanë kapur gjë”, zbardhen përgjime...

para 4 muajve - BalkanWeb

Zbardhen të tjera detaje nga dosja hetimore e grupit të drogës që merrej me kultivimin e kanabisit në zonën malore të Krujës, ndërkohë që 8 persona u arrestuan. Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për...

PËRGJIMI/ “Ishalla i mbron Allahu”, zbardhen bisedat mes anëtarëve të grupit kriminal që operonte në Krujë: Më ka bërë be burri i huaj, do luftoj me jetën

para 4 muajve - Panorama

Të tjera detaje kanë dalë nga dosja hetimore e grupit që merrej me kultivimin e kanabisit në zonat malore të Krujës, ku u arrestuan 8 persona. Balkanëeb ka zbardhur dosjen hetimore, ku trafikantët luten...

Kultivuan drogë, Gjykata jep masën e sigurisë për 8 të arrestuarit (EMRAT)

para 4 muajve - Gazeta Express

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka dhënë masën e sigurisë për personat e arrestuar gjatë një operacioni antidrogë më 25 maj në disa qytete me urdhër të SPAK. Kontrollet u zhvilluan...

“Ishalla i mbron Allahu”/ Përgjimet, momenti kur kultivuesit e drogës në Krujë mësojnë për aksionin e policisë

para 4 muajve - ABC News

ABC News siguron dosjen hetimore të kultivuesve të drogës në Krujë, ku falë operacionit të SPAK u arrestuan 8 persona, ndërsa 5 të tjerë u shpallën në kërkim. Në bisedën e mëposhtme, del në pah fakti se...

“Mos fol me telefon se ju ha dreqi”/ Përgjimet që fundosën kultivuesit e drogës në Krujë, komunikonin me ‘Walky-Talky’

para 4 muajve - ABC News

ABC News siguron dosjen hetimore të kultivuesve të drogës në Krujë, ku falë operacionit të SPAK u arrestuan 8 persona, ndërsa 5 të tjerë u shpallën në kërkim. Referuar dosjes, kultivuesit komunikonin me...

Operacioni anti-drogë në disa qytete me urdhër të SPAK, jepet masa e sigurisë për 8-të të arrestuarit

para 4 muajve - Bota Sot

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka dhënë masën e sigurisë për personat e arrestuar gjatë një operacioni antidrogë më 25 maj në disa qytete me urdhër të SPAK. Togat e zeza caktuan masën...

Operacioni anti-drogë në disa qytete me urdhër të SPAK, jepet masa e sigurisë për 8-të të arrestuarit

para 4 muajve - Panorama

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka dhënë masën e sigurisë për personat e arrestuar gjatë një operacioni antidrogë më 25 maj në disa qytete me urdhër të SPAK. Togat e zeza caktuan masën...

Operacioni i drogës në 3 qytete, zbardhen përgjimet e trafikantëve, flisnin me radio ‘Walky-Talky’

para 4 muajve - Gazeta Express

Zbardhet dosja hetimore që çoi në pranga një grup të kultivimit të drogës, konkretisht 8 persona nga 13 të shpallur në kërkim në operacionin e SPAK të zhvilluar në Tiranë, Fushë Krujë dhe Durrës. Trafikantët...

'Në vend të parë shkurret'/ Zbardhen përgjimet e bandës së kanabisit

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Zbardhen përgjimet e dosjes hetimore që çoi në pranga një grup të kultivimit të drogës. 8 persona u arrestuan nga 13 persona, ndërsa 5 janë shpallur në kërkim në operacionin e SPAK të zhvilluar në Tiranë,...

Zbardhen përgjimet e bandës së drogës në Krujë: Është ngritur avioni, ndoshta ishalla si ka kap

para 4 muajve - Java News

Zbardhen të tjera detaje nga dosja hetimore e grupit të drogës që merrej me kultivimin e kanabisit në zonën malore të Krujës, ndërkohë që 8 persona u arrestuan. Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për...

Kultivonin drogë në fshatrat e Krujës, trafikantët flisnin me radio ‘Walky-Talky’ dhe përmes aplikacioneve

para 4 muajve - Shekulli

Publikuar më 27.05.2023 nga shekulli_admin Zbardhet dosja hetimore që çoi pas hekurave një grup të kultivimit të drogës 8 nga 13 persona në kuadër të një operacionit të SPAK të zhvilluar në Tiranë, Fushë...

Zbardhet dosja/ Kultivonin drogë në fshatrat e Krujës, trafikantët i druhes...

para 4 muajve - BalkanWeb

Zbardhet dosja hetimore që çoi pas hekurave një grup të kultivimit të drogës prej 13 personash në kuadër të një operacionit të SPAK të zhvilluar në Tiranë, Fushë Krujë dhe Durrës. Gazetarja Klodiana Lala...

'Në vend të parë shkurret'/ Zbardhen përgjimet e bandës së kanabisit

para 4 muajve - Syri

Zbardhen përgjimet e dosjes hetimore që çoi në pranga një grup të kultivimit të drogës. 8 persona u arrestuan nga 13 persona, ndërsa 5 janë shpallur në kërkim në operacionin e SPAK të zhvilluar në Tiranë,...

Kultivimi i kanabisit në fshatrat e Krujës/ Zbardhet dosja: Trafikantët i druheshin përgjimeve, flisnin me radio Walkie-Talkie

para 4 muajve - Java News

Zbardhet dosja hetimore që çoi pas hekurave një grup të kultivimit të drogës 8 nga 13 persona në kuadër të një operacionit të SPAK të zhvilluar në Tiranë, Fushë Krujë dhe Durrës. Gazetarja Klodiana Lala...

EMRAT/ Operacioni anti-drogë i SPAK, GJKKO lë në burg 7 prej të arrestuarve

para 4 muajve - FaxWeb

Gjykata e Posaçme caktoi masat e sigurisë për 8 personat e arrestuar dy ditë më parë nga SPAK për kultivim të bimëve narkotike. Për 7 prej tyre u lanë në fuqi masa e arrest me burg. Ndërsa për 73 vjecarin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK