SYRI TV/ SPAK i dorëzon Ministrisë së Drejtësisë, dosjen e Laert Haxhiut

para 4 muajve - Syri

Pavarësisht insistimit të Laert Haxhiut për të mos u ekstraduar në Shqipëri me argumentin se i rrezikohet jeta, autoritetet shqiptare janë vënë në lëvizje. Ministrisë së Drejtësisë i ka mbërritur dosja...

Dërgohet në burgun e Korydallos, Laert Haxhiu, i arratisuri që u arrestua në Janinë

para 4 muajve - Syri

Mediat greke njoftojnë po mbahet në burgjet e Korydallos 31-vjeçari Laert Haxhiu, i cili u arrestua pas një ndjekjeje policore në Janinë dhe konsiderohet si kreu i masakrës së Lushnjës në vitin 2017. Ndaj...

Laert Haxhiu mohon të jetë atentatori i masakrës së Lushnjës, refuzon ekstradimin drejt Shqipërisë: Më rrezikohet jeta nga Aldo Bare

para 4 muajve - FaxWeb

Pas caktimit të masës së sigurisë “arrest me burg”, 40 ditë, ndaj Laert Haxhiut, autoritetet kanë nisur procedurat për ekstradimin e tij. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar,...

“Më rrezikohet jeta nga Aldo Bare”, Laert Haxhiu mohon të jetë atentatori i masakrës së Lushnjës, refuzon ekstradimin drejt Shqipërisë

para 4 muajve - FaxWeb

Pas caktimit të masës së sigurisë “arrest me burg”, 40 ditë, ndaj Laert Haxhiut, autoritetet kanë nisur procedurat për ekstradimin e tij. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar,...

“Më rrezikohet jeta nga Aldo Bare”, Laert Haxhiu refuzon të ekstradohet drejt Shqipërisë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Laert Haxhiu i cili u arrestua pak ditë më parë në Janinë, ka mohuar që të jetë autor i masakrës së Lushnjës me dy të vrarë. Ai ka dalë para gjykatës ditën e djeshme ku është njohur me akuzat e ngritura...

Akuzohet për masakrën e Lushnjes, Laert Haxhiu refuzon ekstradimin në Shqipëri: Më rrezikohet jeta nga Aldo Bare

para 4 muajve - Albeu

Laert Haxhiu ka mohuar të jetë autor masakrës së Lushnjës, me dy të vrarë, pasi u arrestua nga autoritetet greke. Ai u njoh me akuzat ditën e djeshme në gjykatë si dhe me urdhër-arrestin e lëshuar nga...

Laert Haxhiu refuzon ekstradimin: Më rrezikohet jeta nga banda e Aldo Bares

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Laert Haxhiu, i riu nga Lushnja që u arrestua në Greqi, ka mohuar të jetë autor i masakrës së Lushnjës me dy të vrarë. Ai ka dalë para gjykatës ditën e djeshme ku është njohur me akuzat ndaj tij si dhe...

Laert Haxhiu refuzon ekstradimin: Më rrezikohet jeta nga banda e Aldo Bares

para 4 muajve - Syri

Laert Haxhiu, i riu nga Lushnja që u arrestua në Greqi, ka mohuar të jetë autor i masakrës së Lushnjës me dy të vrarë. Ai ka dalë para gjykatës ditën e djeshme ku është njohur me akuzat ndaj tij si dhe...

“Më rrezikohet jeta nga Aldo Bare”, Laert Haxhiu refuzon ekstradimin drejt ...

para 4 muajve - BalkanWeb

Laert Haxhiu, i riu nga Lushnja që u arrestua në Greqi, ka mohuar të jetë autor i masakrës së Lushnjës me dy të vrarë. Ai ka dalë para gjykatës ditën e djeshme ku është njohur me akuzat ndaj tij si dhe...

“Më rrezikohet jeta nga Aldo Bare”, Laert Haxhiu u kërkon autoriteteve greke të mos e esktradojnë

para 4 muajve - Java News

Laert Haxhiu, i riu nga Lushnja që u arrestua në Greqi, ka mohuar të jetë autor i masakrës së Lushnjës me dy të vrarë. Ai ka dalë para gjykatës ditën e djeshme ku është njohur me akuzat ndaj tij si dhe...

“S’dua të ekstradohem, më rrezikohet jeta nga Aldo Bare”- U dënua me 18 vite burg për masakrën e Lushnjës, Laert Haxhiu mohon të jetë atentatori! Dërgohet në burg të...

para 4 muajve - Panorama

Laert Haxhiu, i riu nga Lushnja që u arrestua në Greqi, ka mohuar të jetë autor i masakrës së Lushnjës me dy të vrarë. Ai ka dalë para gjykatës ditën e djeshme ku është njohur me akuzat ndaj tij si dhe...

Laert Haxhiu kundër ekstradimit: Më rrezikohet jeta nga banda e Bares, motra e nëna morën azil politik në Gjermani

para 4 muajve - Gazeta Express

Laert Haxhiu, personi i kërkuar nga SPAK për vrasjen e dyfishtë të Jurgen Hoxhës dhe Zamir Latifit në Lushnjë, ka refuzuar ekstradimin e tij në Shqipëri, duke synuar shmangien e përballjes me akuzat në...

Gjykata e Janinës lë 40 ditë në burg Laert Haxhiun

para 4 muajve - Klan

Gjykata e Janinës lë 40 ditë në burg Laert Haxhiun Në qeli për procedurat e ekstradimit. Avokati: Do e kundërshtojmë Gjykata e Janinës la 40 ditë në burg Laert Haxhiun, në pritje të procedurave të ekstradimit...

Akuzohet për masakrën e Lushnjës, Laert Haxhiu dërgohet në burgun e Koridhalos, kërkon azil në Greqi

para 4 muajve - Albeu

Laert Haxhiu do të dërgohet dërguar sot në burgun e sigurisë së lartë në Koridhalos. Mediet greke raportojnë se Laerti ka kërkuar të mos e ekstradojnë drejt Shqipërisë, ndërsa pritet të kërkojë azil në...

Gjykata e Janinës lë në burg Laert Haxhiun: Dërgohet në burgun e Korydallos, kundërshton ekstradimin

para 4 muajve - Gazeta Tema

Gjykata e Janinës ka lënë në burg Laert Haxhiun, i cili po dërgohet në burgun e Korydallos deri në paraqitjen e kërkesës zyrtare për ekstradimin e tij, Sipas avokatit të tij, ai nuk i pranon akuzat për...

Deklarata në Gjykatë/ Laert Haxhiu kundër ekstradimit: Më rrezikohet jeta nga banda e Bares, motra e nëna morën azil politik në Gjermani…

para 4 muajve - Ora news

Laert Haxhiu, personi i kërkuar nga SPAK për vrasjen e dyfishtë të Jurgen Hoxhës dhe Zamir Latifit në Lushnjë, ka refuzuar ekstradimin e tij në Shqipëri, duke synuar shmangien e përballjes me akuzat në...

Lajme Tv Klan 26 Maj 2023, ora 23:00

para 4 muajve - Klan

Lajme Tv Klan 26 Maj 2023, ora 23:00 #Lajme, #edicioniinformativ ora 23:00 data 26 Maj 2023 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Redi Prifti Headlines 26 Maj 2023 Tensionohet situata në veri të Kosovës. Serbët bllokojnë...

Lajme Tv Klan 26 Maj 2023, ora 19:30

para 4 muajve - Klan

Lajme Tv Klan 26 Maj 2023, ora 19:30 #Lajme, #edicioniinformativ ora 19:30 data 26 Maj 2023 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Reis Çiço Headlines 26 Maj 2023 Tensionohet situata në veri të Kosovës. Serbët bllokojnë...

Laert Haxhiu transferohet në Koridhalo, refuzon ekstradimin e mohon akuzat në gjyq

para 4 muajve - Euronews

Është mbajtur këtë të premte në gjykatën e Janinës seanca gjyqësore për dhënien e masës së sigurisë për Laert Haxhiun. Mediat greke bëjnë me dije se i shumëkërkuari nga drejtësia shqiptare, do të dërgohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK