Një fshat spanjoll theu një rekord të pazakontë, votoi në më pak se 30 sekonda

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Një fshat i tërë spanjoll votoi në më pak se 30 sekonda në zgjedhjet lokale të kësaj fundjave. Shtatë votuesit e regjistruar të Villaroya, një fshat i vogël në provincën La Rioja, mposhtën rekordin e tyre...

Një fshat spanjoll theu një rekord të pazakontë, votoi në më pak se 30 sekonda

para 4 muajve - Top Channel

Një fshat i tërë spanjoll votoi në më pak se 30 sekonda në zgjedhjet lokale të kësaj fundjave. Shtatë votuesit e regjistruar të Villaroya, një fshat i vogël në provincën La Rioja, mposhtën rekordin e tyre...

Një fshat spanjoll theu një rekord të pazakontë, votoi në më pak se 30 sekonda

para 4 muajve - Zhurnal

Një fshat i tërë spanjoll votoi në më pak se 30 sekonda në zgjedhjet lokale të kësaj fundjave. Shtatë votuesit e regjistruar të Villaroya, një fshat i vogël në provincën La Rioja, mposhtën rekordin e tyre...

U thye një rekord ipazakontë, fshati spanjoll votoi në më pak se 30 sekonda

para 4 muajve - Gazeta Express

Një fshat i tërë spanjoll votoi në më pak se 30 sekonda në zgjedhjet lokale të kësaj fundjave. Shtatë votuesit e regjistruar të Villaroya, një fshat i vogël në provincën La Rioja, mposhtën rekordin e tyre...

Një fshat spanjoll theu një rekord të pazakontë, votoi në më pak se 30 sekonda

para 4 muajve - Aktuale

Një fshat i tërë spanjoll votoi në më pak se 30 sekonda në zgjedhjet lokale të kësaj fundjave. Marketing Shtatë votuesit e regjistruar të Villaroya, një fshat i vogël në provincën La Rioja, mposhtën rekordin...

Një fshat spanjoll theu një rekord të pazakontë, votoi në më pak se 30 sekonda

para 4 muajve - Syri

Një fshat i tërë spanjoll votoi në më pak se 30 sekonda në zgjedhjet lokale të kësaj fundjave. Shtatë votuesit e regjistruar të Villaroya, një fshat i vogël në provincën La Rioja, mposhtën rekordin e tyre...

U thye një rekord ipazakontë, fshati spanjoll votoi në më pak se 30 sekonda

para 4 muajve - Infokusi

Një fshat i tërë spanjoll votoi në më pak se 30 sekonda në zgjedhjet lokale të kësaj fundjave. Shtatë votuesit e regjistruar të Villaroya, një fshat i vogël në provincën La Rioja, mposhtën rekordin e tyre...

U thye një rekord i pazakontë, fshati spanjoll votoi në më pak se 30 sekonda

para 4 muajve - Gazeta Metro

Një fshat i tërë spanjoll votoi në më pak se 30 sekonda në zgjedhjet lokale të kësaj fundjave. Shtatë votuesit e regjistruar të Villaroya, një fshat i vogël në provincën La Rioja, mposhtën rekordin e tyre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK