Plazhet e Ohrit iu “rikthyen” koncesionarëve të vjetër

para 4 muajve - Bota Sot

Plazhet më tërheqëse të Ohrit bëhen me pronarë të ri pas një ankandi publik të mbajtur disa ditë më parë. Kjo vjen pasi dy vite askush nuk i ka mbajtur pas skadimit të kontratave. Për dallim prej më herët,...

Plazhet e Ohrit iu “rikthyen” koncesionarëve të vjetër

para 4 muajve - Alsat-M

Gazetar: Miki Trajkovski Plazhet më tërheqëse të Ohrit bëhen me pronarë të ri pas një ankandi publik të mbajtur disa ditë më parë. Kjo vjen pasi dy vite askush nuk i ka mbajtur pas skadimit të kontratave....

Plazhet e Ohrit iu “rikthyen” koncesionarëve të vjetër

para 4 muajve - Zhurnal

Ohër, 28 maj – Plazhet më tërheqëse të Ohrit bëhen me pronarë të ri pas një ankandi publik të mbajtur disa ditë më parë. Kjo vjen pasi dy vite askush nuk i ka mbajtur pas skadimit të kontratave. Për dallim...

Plazhet e Ohrit iu “rikthyen” koncesionarëve të vjetër

para 4 muajve - Nistori

Plazhet më tërheqëse të Ohrit bëhen me pronarë të ri pas një ankandi publik të mbajtur disa ditë më parë. Kjo vjen pasi dy vite askush nuk i ka mbajtur pas skadimit të kontratave. Për dallim prej më herët,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK