Burri 57-vjeçar nga Prishtina kërcënon gruan me të cilën bashkëjetoi për disa vite, ajo e denoncon në Polici

para 4 muajve - Bota Sot

Dhuna në familje vazhdon të mbetet një nga damkat më të mëdha të shoqërisë kosovare. Çdo ditë në Polici raportohen raste të grave që përjetojnë dhunë në forma të ndryshme nga personat të cilët i kanë zgjedhur...

Babai rrah vajzën në Rahovec, arrestohet

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Një burrë është arrestuar në Rahovec, pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rastin e ka paraqitur vajza e tij. “Viktima femër kosovare,...

Arrestohet një person pasi dyshohet se dhunoi një vajzë

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Një burrë është arrestuar në Suharekë pasi dyshohet se e ka dhunuar një grua të premten. Në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje Njoftimi i policisë: DHUNIM...

Babai rrah vajzën në Rahovec, arrestohet

para 4 muajve - Reporteri

Fotografi ilustruese nga arkivi. Një burrë është arrestuar në Rahovec, pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rastin e ka paraqitur...

Babai rrah vajzën në Rahovec, arrestohet

para 4 muajve - RTV 21

Një burrë është arrestuar në Rahovec, pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rastin e ka paraqitur vajza e tij. “Viktima femër kosovare,...

Arrestohet i dyshuari për dhunimin e një gruaje

para 4 muajve - RTV 21

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një të dyshuar për dhunimin e një gruaje në Suharekë. Rasti i dhunimit dyshohet se ka ndodhur në orët e vonë të së premtes. “Është arrestuar i dyshuari...

Suharekë: Arrestohet një person pasi dyshohet se dhunoi një vajzë

para 4 muajve - Reporteri

Një burrë është arrestuar në Suharekë pasi dyshohet se e ka dhunuar një grua të premten. Në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje Njoftimi i policisë: DHUNIM...

Arrestohet i dyshuari për dhunimin e një gruaje në Suharekë

para 4 muajve - Koha.net

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një të dyshuar për dhunimin e një gruaje në Suharekë. Rasti i dhunimit dyshohet se ka ndodhur në orët e vonë të së premtes. I dyshuari është dërguar në...

Sulmohet fizikisht një person në kafene në Leposaviq

para 4 muajve - Klan Kosova

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës, se përderisa ishte duke qëndruar në një kafene në Leposaviq është sulmuar fizikisht nga një i dyshuar i panjohur. Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe...

Suharekë, arrestohet një person për dhunim

para 4 muajve - Kallxo

Një person është arrestuar në Suharekë, nën dyshimet se i njëjti ka kryer veprën penale të dhunimit. Policia nuk ka dhënë detaje në lidhje me rastin por arrestimi ka ndodhur dy natë më parë. Në lidhje...

Babai rrah vajzën në Rahovec, arrestohet

para 4 muajve - Klan Kosova

Një burrë është arrestuar në Rahovec, pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rastin e ka paraqitur vajza e tij, transmeton Klankosova.tv....

Arresohet suharekasi, dyshohet për dhunimin e një gruaje

para 4 muajve - Klan Kosova

Një burrë është arrestuar në Suharekë pasi dyshohet se e ka dhunuar një grua të premten. Në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, transmeton Klankosova.tv....

Leposaviq: Sulmohet fizikisht një person në kafene

para 4 muajve - OraInfo

Sulmohet fizikisht një person në kafene në Leposaviq. Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës, se përderisa ishte duke qëndruar në një kafene në Leposaviq është sulmuar fizikisht nga një i dyshuar...

Sulmohet fizikisht një person në kafene në Leposaviq

para 4 muajve - GazetaBlic

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës, se përderisa ishte duke qëndruar në një kafene në Leposaviq është sulmuar fizikisht nga një i dyshuar i panjohur. Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe...

Babai rrah vajzën në Rahovec, arrestohet

para 4 muajve - Bota Sot

Një burrë është arrestuar në Rahovec, pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rastin e ka paraqitur vajza e tij. “Viktima femër kosovare,...

Babai rrah vajzën në Rahovec, arrestohet

para 4 muajve - Indeks online

Një burrë është arrestuar në Rahovec, pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rastin e ka paraqitur vajza e tij. “Viktima femër kosovare,...

Sulmohet fizikisht një person në një kafene në Leposaviq

para 4 muajve - Zeri

Një person është sulmuar derisa ishte duke qëndruar në një kafene në Leposaviq. Siç ka raportuar viktima në Polici, ai është sulmuar nga një i dyshuar i pa njohur. “Viktima ka pranuar tretman mjekësor...

Suharekë: Arresohet një burrë, dyshohet për dhunimin e një gruaje

para 4 muajve - OraInfo

Arresohet suharekasi, dyshohet për dhunimin e një gruaje. Një burrë është arrestuar në Suharekë. Dyshohet se e ka dhunuar një grua të premten. Në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit i...

Babai rrah vajzën në Rahovec, arrestohet

para 4 muajve - GazetaBlic

Një burrë është arrestuar në Rahovec, pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rastin e ka paraqitur vajza e tij. “Viktima femër kosovare,...

Arresohet suharekasi, dyshohet për dhunimin e një gruaje

para 4 muajve - GazetaBlic

Një burrë është arrestuar në Suharekë pasi dyshohet se e ka dhunuar një grua të premten. Në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Dhunohet një vajzë në Suharekë

para 4 muajve - Indeks online

Një person i dyshuar është arrestuar, pasi që dyshohet se ka dhunuar një vajzë të premtën, në Suharekë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. ‘’ Suharekë 26.05.2023-22:00. Është...

Arrestohet i dyshuari për dhunimin e një femre në Suharekë

para 4 muajve - Zeri

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi dyshohet se ka dhunuar një femër. Kjo është bërë e ditur përmes raportit 24-orësh të Policisë. Në raport thuhet gjithashtu se me vendim të prokurorit i dyshuari...

Prishtinasi rrah motrën e tij, arrestohet

para 4 muajve - Zeri

Policia ka arrestuar të shtunën një person për dhunë në familje. Viktima femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj. “Viktima ka pranuar tretman mjekësor,...

Leposaviq, burri raportoi se u sulmua nga një person në një kafeteri

para 4 muajve - Kallxo

Mbrëmë në Leposaviq, policia ka pranuar një raportim nga një shtetas kosovar se është sulmuar deri sa ishte në një kafeteri. Në raportin ditor policor thuhet se burri u sulmua nga një person i panjohur....

Sulmohet fizikisht një person në një kafene në Leposaviq

para 4 muajve - ATV Live

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se dje derisa ishte duke qëndruar në një kafiteri në Leposaviq, është sulmuar fizikisht nga një i dyshuar i panjohur. Lidhur me këtë rast, Policia thotë se...

Sulmohet fizikisht një person në kafene në Leposaviq

para 4 muajve - Infokusi

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës, se përderisa ishte duke qëndruar në një kafene në Leposaviq është sulmuar fizikisht nga një i dyshuar i panjohur. Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe...

Arrestohet një person në Suharekë, dyshohet se dhunoi një vajzë

para 4 muajve - Infokusi

Një burrë është arrestuar në Suharekë pasi dyshohet se e ka dhunuar një grua të premten, shkruan Gazeta Infokus. Siç raportohet në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit i dyshuari është...

Babai rrah vajzën në Rahovec, arrestohet

para 4 muajve - Infokusi

Një burrë është arrestuar në Rahovec, pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rastin e ka paraqitur vajza e tij, transmeton Klankosova.tv....

Sulmohet fizikisht një person në një kafene në Leposaviq

para 4 muajve - Ekonomia Online

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se dje derisa ishte duke qëndruar në një kafiteri në Leposaviq, është sulmuar fizikisht nga një i dyshuar i panjohur. Lidhur me këtë rast, Policia thotë se...

Mitrovicasi sulmon gruan dhe i kërkon të largohet nga shtëpia bashkë me fëmijët

para 4 muajve - Bota Sot

Numri i rasteve të dhunës në familje ka marrë përmasa shqetësuese në vendin tonë, pasi çdo ditë raportohen dhjetëra të tilla, ku zakonisht viktima janë gratë të cilat dhunohen në forma të ndryshme nga...

Pesë raste të dhunës në familje për 24 orë në Kosovë

para 4 muajve - Periskopi

Pesë raste të dhunës në familje për 24 orë në Kosovë 28 May, 13:15 Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 5 raste të dhunës në familje. Sipas raportit 24 orësh të policisë,...

Babai rrah vajzën në Rahovec, arrestohet

para 4 muajve - Pa censure

Një burrë është arrestuar në Rahovec, pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rastin e ka paraqitur vajza e tij. “Viktima femër kosovare,...

Mitrovicasi sulmon gruan dhe i kërkon të largohet nga shtëpia bashkë me fëmijët, ajo kërkon ndihmën e Policisë

para 4 muajve - Bota Sot

Numri i rasteve të dhunës në familje ka marrë përmasa shqetësuese në vendin tonë, pasi çdo ditë raportohen dhjetëra të tilla, ku zakonisht viktima janë gratë të cilat dhunohen në forma të ndryshme nga...

Sulmohet në një lokal 55-vjeçari në veri, dërgohet në Emergjencë - intervenon edhe Policia

para 4 muajve - Bota Sot

Mosmarrëveshjet mes qytetarëve shpeshherë përcillen me ofendime e kërcënime ndaj njëri-tjetrit. Madje nuk janë të rralla rastet kur ato shpërthejnë në dhunë, duke u përleshur fizikisht mes vete, incidente...

Dhunohet një vajzë në Suharekë

para 4 muajve - Fakti Ditor

Një person i dyshuar është arrestuar, pasi që dyshohet se ka dhunuar një vajzë të premtën, në Suharekë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. ‘’ Suharekë 26.05.2023-22:00. Është...

Dhunohet një grua në Suharekë, arrestohet i dyshuari

para 4 muajve - Gazeta Metro

Në qytetin e Suharekës organet e rendit janë njoftuar se një vajzë është dhunuar, shkruan Gazeta Metro. Dhe për këtë rast, është arrestuar i dyshuari për këtë vepër, dhe është dërguar në mbajtje. “DHUNIM/Suharekë...

Prishtinë: Vëllai rrahë motren e tij

para 4 muajve - Gazeta Metro

Në qytetin e Prishtinës vëllai ka rrahë fizikisht motren tij, paraprakisht ata kishin një mosmarrëveshje verbale, dhe kjo çoi deri në sulm nga i dyshuari, shkruan Gazeta Metro. Viktima ka pranuar tretman...

Në Leposaviq sulmohet fizikisht një kosovar i cili po qëndronte në një kafiteri

para 4 muajve - Gazeta Metro

Në qytetin e Leposaviqit deri sa po qëndronte i ulur në kafiteri, është sulmuar fizikisht një kosovar nga një i panjohur, shkruan Gazeta Metro. Viktima ka pranuar tretmanin e nevojshëm mjeksorë, dhe është...

Rahovec, vajza raporton në Polici se babai i saj po ushtron dhunë fizike

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur ditën e shtunë në Rahovec. Siç njofton Policia, në vajzë ka raportuar se babai i saj po ushtron dhunë fizike ndaj saj. “Viktima...

Dyshohet për dhunimin e një gruaje, arrestohet suharekasi

para 4 muajve - Insajderi.org

Një burrë është arrestuar në Suharekë pasi dyshohet se e ka dhunuar një grua të premten. Në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Dhunë në familje: Burri rrah brutalisht gruan dhe vajzën e tij 32-vjeçare

para 4 muajve - Bota Sot

Numri i rasteve të dhunës në familje në vendin tonë ka marrë përmasa shqetësuese. Çdo ditë raportohen raste ku viktima zakonisht janë gratë dhe vajzat që përjetojnë dhune psikike e fizike nga bashkëshortët...

Sulmohet fizikisht një person në kafene në Leposaviq

para 4 muajve - Lajm

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës, se përderisa ishte duke qëndruar në një kafene në Leposaviq është sulmuar fizikisht nga një i dyshuar i panjohur. Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe...

Dhunohet një vajzë në Suharekë, arrestohet i dyshuari

para 4 muajve - Periskopi

Dhunohet një vajzë në Suharekë, arrestohet i dyshuari 28 May, 12:12 Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi që ka dhunuar një vajzë në Suharekë. Në raportin 24 orësh thuhet se rasti ka ndodhur të...

Dhunohet një vajzë në Suharekë

para 4 muajve - Bota Press

Një person i dyshuar është arrestuar, pasi që dyshohet se ka dhunuar një vajzë të premtën, në Suharekë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. ‘’ Suharekë 26.05.2023-22:00. Është...

Dyshohet për dhunimin e një gruaje, arrestohet suharekasi

para 4 muajve - Zyrtare

Një burrë është arrestuar në Suharekë pasi dyshohet se e ka dhunuar një grua të premten. Në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Dhuna në familje nuk ka të ndalur

para 4 muajve - Shqip

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës raportohet për dy raste të dhunës në familje. Rasti i parë është paraqitur në Prishtinë dhe i dyti në Lipjan. “ Prishtinë 27.05.2023-11:30. Viktima femër kosovare,...

Ushtroi dhunë fizike e psikike ndaj saj, gruaja në Lipjan e denoncon burrin në Polici dhe kërkon t’ia jap edhe një shans

para 4 muajve - Ekonomia Online

Dhuna në familje vazhdon të mbetet një nga damkat më të mëdha të shoqërisë kosovare. Çdo ditë në Polici raportohen raste të grave që përjetojnë dhunë në forma të ndryshme nga personat të cilët i kanë zgjedhur...

Burri në Kaçanik ‘merr hakun’ e të birit, sulmon 13-vjeçarin që ia rrahu djalin

para 4 muajve - Bota Sot

Në zënkat mes fëmijëve, në shumë raste përfshihen edhe të rriturit. Janë prindërit ata që në situata të caktuara ‘marrin drejtësinë’ në dorë dhe kërkojnë të qërojnë hesapet në mënyra të dhunshme. Një rast...

Dhunë në Xërxe të Rahovecit: Burri rrah brutalisht gruan dhe vajzën e tij 32-vjeçare

para 4 muajve - Bota Press

Numri i rasteve të dhunës në familje në vendin tonë ka marrë përmasa shqetësuese. Çdo ditë raportohen raste ku viktima zakonisht janë gratë dhe vajzat që përjetojnë dhune psikike e fizike nga bashkëshortët...

Ushtroi dhunë psikike ndaj gruas dhe vajzës së tij, arrestohet deçanasi

para 4 muajve - Zhurnal

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur ditën e premte në Deçan. Siç njofton Policia, një person ka ushtruar dhunë psikike ndaj gruas dhe vajzës së tij. “Është arrestuar...

Ushtroi dhunë psikike ndaj gruas dhe vajzës së tij, arrestohet deçanasi

para 4 muajve - Reporteri

Komuna e Deçanit Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur ditën e premte në Deçan. Siç njofton Policia, një person ka ushtruar dhunë psikike ndaj gruas dhe vajzës së...

Arrestohet një person në Fushë Kosovë, kanosi një tjetër për arsye të një kontesti pronësor

para 4 muajve - Indeks online

Arrestohet një person në Fushë Kosovë, pas dyshohet se ka kanosur një tjetër për arsye të një kontesti pronësor. Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. “Është...

Fushë Kosovë: Arrestohet një person, kanosi një tjetër për arsye të një kontesti pronësor

para 4 muajve - OraInfo

Arrestohet një person në Fushë Kosovë, kanosi një tjetër për arsye të një kontesti pronësor. Arrestohet një person në Fushë Kosovë, pas dyshohet se ka kanosur një tjetër për arsye të një kontesti pronësor....

Arrestohet një burrë në Deçan, dyshohet se ushtroi dhunë fizike ndaj gruas dhe vajzës

para 4 muajve - Klan Kosova

Një burrë është arrestuar në Deçan pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij. Sipas njoftimit të Policisë, viktimat kanë pranuar tretman mjekësor....

Arrestohet një person në Fushë Kosovë, kanosi një tjetër për arsye të një kontesti pronësor

para 4 muajve - Klan Kosova

Arrestohet një person në Fushë Kosovë, pas dyshohet se ka kanosur një tjetër për arsye të një kontesti pronësor. Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, përcjell...

Rrahu gruan dhe vajzën e tij, arrestohet deçanasi

para 4 muajve - Zeri

Një person është arrestuar në Deçan pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij. Sipas njoftimit të Policisë, thuhet se ngjarka ka ndodhur të premten...

Deçan: Arrestohet një burrë, dyshohet se ushtroi dhunë fizike ndaj gruas dhe vajzës

para 4 muajve - OraInfo

Arrestohet një burrë në Deçan, dyshohet se ushtroi dhunë fizike ndaj gruas dhe vajzës. Një burrë është arrestuar në Deçan pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj bashkëshortes...

Arrestohet një person në Fushë Kosovë, kanosi një tjetër për arsye të një kontesti pronësor

para 4 muajve - Bota Sot

Arrestohet një person në Fushë Kosovë, pas dyshohet se ka kanosur një tjetër për arsye të një kontesti pronësor. Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. “Është...

Arrestohet një burrë në Deçan, dyshohet se ushtroi dhunë fizike ndaj gruas dhe vajzës

para 4 muajve - Bota Sot

Një burrë është arrestuar në Deçan. Dyshohet se ai ka ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij. Sipas njoftimit të Policisë, viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. I dyshuari...

Arrestohet një burrë në Deçan, dyshohet se ushtroi dhunë fizike ndaj gruas dhe vajzës

para 4 muajve - Infokusi

Një burrë është arrestuar në Deçan pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij. Sipas njoftimit të Policisë, viktimat kanë pranuar tretman mjekësor....

Ushtroi dhunë psikike ndaj gruas dhe vajzës së tij, arrestohet deçanasi

para 4 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur ditën e premte në Deçan. Siç njofton Policia, një person ka ushtruar dhunë psikike ndaj gruas dhe vajzës së tij. “Është arrestuar...

Deçan: Arrestohet një burrë, dyshohet se ushtroi dhunë fizike ndaj gruas dhe vajzës

para 4 muajve - Redaksia

Arrestohet një burrë në Deçan, dyshohet se ushtroi dhunë fizike ndaj gruas dhe vajzës. Një burrë është arrestuar në Deçan pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj bashkëshortes...

Arrestohet një burrë në Deçan, dyshohet se ushtroi dhunë fizike ndaj gruas dhe vajzës

para 4 muajve - Almakos

Një burrë është arrestuar në Deçan. Dyshohet se ai ka ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij. Sipas njoftimit të Policisë, viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. I dyshuari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK