RMV, nesër pritet të nënshruhet udhëzimi, përkatësia etnike do të figurojë në dokumentet e identifikimit

para 4 muajve - Portalb

Nga Ministria e Drejtësisë bëjnë të ditur se nesër do të nënshkruhet udhëzimi me çka do të vendoset përkatësia etnike në certifikatën lindjes, certifikatën e kurorëzimit dhe certifikatën e vdekjes, transmeton...

MD: Nesër nënshkruhet udhëzimi për figurimin e etnisë në certifikatën e lindjes

para 4 muajve - Koha.mk

Nga Ministria e Drejtësisë bëjnë të ditur se nesër do të nënshkruhet udhëzimi me çka do të vendoset përkatësia etnike në certifikatën lindjes, certifikatën e kurorëzimit dhe certifikatën e vdekjes. Nga...

Përkatësia etnike edhe në certifikatat e lindjes

para 4 muajve - Sharri

Me udhëzues të ri për ndryshim të certifikatave të lindjes, certifikatave të kurorëzimit dhe certifikatave të vdekjes, Ministria e Drejtësisë synon të zgjidhë problemin me vetëdeklarimet e rrejshme të...

Përkatësia etnike edhe në certifikatat e lindjes

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 28 maj – Me udhëzues të ri për ndryshim të certifikatave të lindjes, certifikatave të kurorëzimit dhe certifikatave të vdekjes, Ministria e Drejtësisë synon të zgjidhë problemin me vetëdeklarimet...

Nesër nënshkruhet udhëzimi! Përkatësia etnike do të figurojë në certifikatën e lindjes, kurorëzimit dhe në certifikatën e vdekjes

para 4 muajve - Aktuale

Nga Ministria e Drejtësisë për TV21 bëjnë të ditur se nesër do të nënshkruhet udhëzimi me çka do të vendoset përkatësia etnike në certifikatën lindjes, certifikatën e kurorëzimit dhe certifikatën e vdekjes,...

Nesër nënshkruhet udhëzimi! Përkatësia etnike do të figurojë në certifikatën e lindjes, kurorëzimit dhe në certifikatën e vdekjes

para 4 muajve - TV21

Nga Ministria e Drejtësisë për TV21 bëjnë të ditur se nesër do të nënshkruhet udhëzimi me çka do të vendoset përkatësia etnike në certifikatën lindjes, certifikatën e kurorëzimit dhe certifikatën e vdekjes,...

Përkatësia etnike edhe në certifikatat e lindjes

para 4 muajve - Lideri

Me udhëzues të ri për ndryshim të certifikatave të lindjes, certifikatave të kurorëzimit dhe certifikatave të vdekjes, Ministria e Drejtësisë synon të zgjidhë problemin me vetëdeklarimet e rrejshme të...

Përkatësia etnike edhe në certifikatat e lindjes

para 4 muajve - Alsat-M

Gazetare: Fatlume Dervishi Me udhëzues të ri për ndryshim të certifikatave të lindjes, certifikatave të kurorëzimit dhe certifikatave të vdekjes, Ministria e Drejtësisë synon të zgjidhë problemin me vetëdeklarimet...

S’ka më mallverëzime me punësimet, përkatësia etnike edhe në certifikatat e lindjes!

para 4 muajve - Flaka

Me udhëzues të ri për ndryshim të certifikatave të lindjes, certifikatave të kurorëzimit dhe certifikatave të vdekjes, Ministria e Drejtësisë synon të zgjidhë problemin me vetëdeklarimet e rrejshme të...

Ministria e Drejtësisë: Nesër nënshkruhet udhëzimi ku përkatësia etnike do të figurojë në certifikatën e lindjes

para 4 muajve - Bota Sot

Nga Ministria e Drejtësisë bëjnë të ditur se nesër do të nënshkruhet udhëzimi me çka do të vendoset përkatësia etnike në certifikatën lindjes, certifikatën e kurorëzimit dhe certifikatën e vdekjes. Nga...

Nesër nënshkruhet udhëzimi! Përkatësia etnike do të figurojë në certifikatën e lindjes, kurorëzimit dhe në certifikatën e vdekjes

para 4 muajve - InfoShqip

Nga Ministria e Drejtësisë bëjnë të ditur se nesër do të nënshkruhet udhëzimi me çka do të vendoset përkatësia etnike në certifikatën lindjes, certifikatën e kurorëzimit dhe certifikatën e vdekjes, transmeton...

Përkatësia etnike edhe në certifikatat e lindjes

para 4 muajve - Fakti Ditor

Me udhëzues të ri për ndryshim të certifikatave të lindjes, certifikatave të kurorëzimit dhe certifikatave të vdekjes, Ministria e Drejtësisë synon të zgjidhë problemin me vetëdeklarimet e rrejshme të...

Ministria e Drejtësisë: Nesër nënshkruhet udhëzimi ku përkatësia etnike do të figurojë në certifikatën e lindjes

para 4 muajve - Tetova Sot

Nga Ministria e Drejtësisë bëjnë të ditur se nesër do të nënshkruhet udhëzimi me çka do të vendoset përkatësia etnike në certifikatën lindjes, certifikatën e kurorëzimit dhe certifikatën e vdekjes. Nga...

Ministria e Drejtësisë: Nesër nënshkruhet udhëzimi ku përkatësia etnike do të figurojë në certifikatën e lindjes

para 4 muajve - Almakos

Nga Ministria e Drejtësisë bëjnë të ditur se nesër do të nënshkruhet udhëzimi me çka do të vendoset përkatësia etnike në certifikatën lindjes, certifikatën e kurorëzimit dhe certifikatën e vdekjes. Nga...

Ministria e Drejtësisë: Nesër nënshkruhet udhëzimi ku përkatësia etnike do të figurojë në certifikatën e lindjes

para 4 muajve - Lajm

Nga Ministria e Drejtësisë bëjnë të ditur se nesër do të nënshkruhet udhëzimi me çka do të vendoset përkatësia etnike në certifikatën lindjes, certifikatën e kurorëzimit dhe certifikatën e vdekjes. Nga...

Përkatësia etnike edhe në certifikatat e lindjes

para 4 muajve - Nistori

Me udhëzues të ri për ndryshim të certifikatave të lindjes, certifikatave të kurorëzimit dhe certifikatave të vdekjes, Ministria e Drejtësisë synon të zgjidhë problemin me vetëdeklarimet e rrejshme të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK