Ukraina: Të paktën 400 ushtarë rusë u vranë ditën e djeshme

para 4 muajve - Top Channel

Të paktën 206,600 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i luftës përfshirë 400 të “eliminuar” ditën e djeshme, sipas Ukrainës. Në përditësimin e përditshëm të humbjeve ruse, ministria e mbrojtjes e Ukrainës...

Të paktën 400 ushtarë rusë u vranë dje, pretendon Ukraina

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Të paktën 206,600 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i luftës, me 400 të “eliminuar” dje, ka pohuar Ukraina. Në përditësimin e fundit të humbjeve ruse, Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës tha se ka shkatërruar...

Të paktën 400 ushtarë rusë u vranë dje, pretendon Ukraina

para 4 muajve - Syri

Të paktën 206,600 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i luftës, me 400 të “eliminuar” dje, ka pohuar Ukraina. Në përditësimin e fundit të humbjeve ruse, Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës tha se ka shkatërruar...

Të paktën 400 ushtarë rusë u vranë dje, pretendon Ukraina

para 4 muajve - Klan Kosova

Të paktën 206,600 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i luftës, me 400 të “eliminuar” dje, ka pohuar Ukraina. Në përditësimin e fundit të humbjeve ruse, Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës tha se ka shkatërruar...

Të paktën 400 ushtarë rusë u vranë dje, pretendon Ukraina

para 4 muajve - Tetova Sot

Të paktën 206,600 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i luftës, me 400 të “eliminuar” dje, ka pohuar Ukraina. Në përditësimin e fundit të humbjeve ruse, Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës tha se ka shkatërruar...

Të paktën 400 ushtarë rusë u vranë, pretendon Ukraina

para 4 muajve - Shenja

Të paktën 206,600 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i luftës, me 400 të “eliminuar” dje, ka pohuar Ukraina. Në përditësimin e fundit të humbjeve ruse, Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës tha se ka shkatërruar...

Ukraina pretendon se të paktën 400 ushtarë rusë u vranë dje

para 4 muajve - Lajmi.net

Të paktën 206,600 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i luftës, me 400 të “eliminuar” dje, ka pohuar Ukraina. Në përditësimin e fundit të humbjeve ruse, Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës tha se ka shkatërruar...

Të paktën 400 ushtarë rusë u vranë dje, pretendon Ukraina

para 4 muajve - Bota Press

Të paktën 206,600 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i luftës, me 400 të “eliminuar” dje, ka pohuar Ukraina. Në përditësimin e fundit të humbjeve ruse, Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës tha se ka shkatërruar...

Ukraina pretendon se të paktën 400 ushtarë rusë u vranë dje

para 4 muajve - Epoka e Re

Të paktën 206,600 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i luftës, me 400 të “eliminuar” dje, ka pohuar Ukraina. Në përditësimin e fundit të humbjeve ruse, Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës tha se ka shkatërruar...

Të paktën 400 ushtarë rusë u vranë dje, pretendon Ukraina

para 4 muajve - Epoka e Re

Të paktën 206,600 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i luftës, me 400 të “eliminuar” dje, ka pohuar Ukraina. Në përditësimin e fundit të humbjeve ruse, Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës tha se ka shkatërruar...

Të paktën 400 ushtarë rusë u vranë, pretendon Ukraina

para 4 muajve - Ekonomia Online

Të paktën 206,600 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i luftës, me 400 të “eliminuar” dje, ka pohuar Ukraina. Në përditësimin e fundit të humbjeve ruse, Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës tha se ka shkatërruar...

Gati kundërsulmi ukrainas – Klan Macedonia

para 4 muajve - Revista

Danilov: Moment historik për të zmbrapsur rusët Ushtria ukrainase është gati për të nisur një kundërofensivë të gjerë për të zmbrapsur rusët nga vendi. Këtë e konfirmoi sekretari i Këshillit të Mbrojtjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK