Halimi: Dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri

para 4 muajve - Klan Kosova

Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi, ka thënë se dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri. Ajo ka përmendur vrasjen ne gruas nga një burrë kosovar në Gjermani dhe atë në Zvicër....

Sibel Halimi: Dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri

para 4 muajve - Reporteri

Sibel Halimi, zëdhënëse e LDK-së Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi, ka thënë se dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri. Ky reagim i saj vjen pas dy rasteve tragjike që ndodhën...

Halimi (LDK): Dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri

para 4 muajve - Bota Sot

Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi, ka thënë se dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri. Ajo ka përmendur vrasjen ne gruas nga një burrë kosovar në Gjermani dhe atë në Zvicër....

LDK: Dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri

para 4 muajve - Indeks online

Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi, ka thënë se dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri. Ajo ka përmendur vrasjen ne gruas nga një burrë kosovar në Gjermani dhe atë në Zvicër....

Halimi: Dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri

para 4 muajve - OraInfo

Sibel Halimi: Dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri. Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi, ka thënë se dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri. Ajo ka...

Halimi (LDK): Dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri

para 4 muajve - Klan Kosova

Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi, ka thënë se dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri. Ajo ka përmendur vrasjen ne gruas nga një burrë kosovar në Gjermani dhe atë në Zvicër....

Halimi: Vrasja e grave, gjendje emergjence në shoqërinë tonë, presidentja të veprojë me urgjencë

para 4 muajve - ATV Live

Zëdhënësja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sibel Halimi ka alarmuar se po normalizohet krimi mbi gratë. Duke marrë shkas nga vrasja e dy grave kosovare në Gjermani dhe Zvicër ditët e fundit, Halimi ka...

Halimi: Vrasja e grave, gjendje emergjence në shoqërinë tonë, presidentja të veprojë me urgjencë

para 4 muajve - Gazeta Express

Zëdhënësja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sibel Halimi ka alarmuar se po normalizohet krimi mbi gratë. Duke marrë shkas nga vrasja e dy grave kosovare në Gjermani dhe Zvicër ditët e fundit, Halimi ka...

Halimi: Dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri

para 4 muajve - Lajmi.net

Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi, ka thënë se dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri. Ky reagim i saj vjen pas dy rasteve tragjike që ndodhën në Gjermani dhe në Zvicër. ‘’Dhuna...

Halimi: Dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri

para 4 muajve - Redaksia

Sibel Halimi: Dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri. Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi, ka thënë se dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri. Ajo ka...

Halimi: Presidentja të krijojë grup për mbrojtjen e lirive dhe jetës së grave në mërgatë

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi ka reaguar pas rastit ku një burrë nga Kosova vrau bashkëshorten e tij në Zvicër. Përmes një postimi në Facebook, Halimi ka thënë dhe dhuna dhe vrasja e grave po shndërrohet...

Halimi, LDK: Presidentja të krijojë një grup që të avokojë për mbrojtjen e lirive dhe jetës së grave në mërgatë

para 4 muajve - Reporteri

Zëdhënësja e LDK'së, Sibel Halimi Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi ka reaguar pas rastit ku një burrë nga Kosova vrau bashkëshorten e tij në Zvicër, shkruan Reporteri.net. Përmes një postimi në Facebook,...

Halimi e LDK-së: Dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri

para 4 muajve - Epoka e Re

Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi, ka thënë se dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri. Ajo ka përmendur vrasjen ne gruas nga një burrë kosovar në Gjermani dhe atë në Zvicër....

Halimi: Presidentja të krijojë një grup që të avokojë për mbrojtjen e lirive dhe jetës së grave në mërgatë

para 4 muajve - GazetaBlic

Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi ka reaguar pas rastit ku një burrë nga Kosova vrau bashkëshorten e tij në Gjermani. Përmes një postimi në Facebook, Halimi ka thënë dhe dhuna dhe vrasja e grave po shndërrohet...

Halimi: Dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri

para 4 muajve - Arbresh

Zëdhënësja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sibel Halimi, ka reaguar pas vrasjes së një gruaje në Gjermani dhe një gruaje tjetër në Zvicër nga burrat kosovarë, duke thënë se dhuna ndaj grave dhe vrasja...

Halimi: Presidentja të krijojë një grup që të avokojë për mbrojtjen e lirive dhe jetës së grave në mërgatë

para 4 muajve - GazetaBlic

Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi ka reaguar pas rastit ku një burrë nga Kosova vrau bashkëshorten e tij në Gjermani. Përmes një postimi në Facebook, Halimi ka thënë dhe dhuna dhe vrasja e grave po shndërrohet...

Halimi: Dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri

para 4 muajve - Gazeta Metro

Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi, ka thënë se dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre po shndërrohet në përditshmëri. Ajo ka përmendur vrasjen ne gruas nga një burrë kosovar në Gjermani dhe atë në Zvicër....

Halimi: Gratë po vriten, asnjë shqetësim nga kabineti qeveritar

para 4 muajve - Shqip

Zëdhënësja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sibel Halimi, ka alarmuar se po normalizohet krimi mbi gratë. Duke marrë shkas nga vrasja e dy grave kosovare në Gjermani dhe Zvicër ditët e fundit, Halimi...

Halimi: Vrasja e grave, gjendje emergjence në shoqërinë tonë, presidentja të veprojë me urgjencë

para 4 muajve - Periskopi

Halimi: Vrasja e grave, gjendje emergjence në shoqërinë tonë, presidentja të veprojë me urgjencë 28 May, 15:21 Zëdhënësja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sibel Halimi ka alarmuar se po normalizohet krimi...

Halimi: Vrasja e grave, gjendje emergjence në shoqërinë tonë, presidentja të veprojë me urgjencë

para 4 muajve - Ekonomia Online

Zëdhënësja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sibel Halimi ka alarmuar se po normalizohet krimi mbi gratë. Duke marrë shkas nga vrasja e dy grave kosovare në Gjermani dhe Zvicër ditët e fundit, Halimi ka...

Halimi, LDK: Presidentja të krijojë një grup që të avokojë për mbrojtjen e lirive dhe jetës së grave në mërgatë

para 4 muajve - Infokusi

Zëdhënësja e LDK-së, Sibel Halimi ka reaguar pas rastit ku një burrë nga Kosova vrau bashkëshorten e tij në Zvicër. Përmes një postimi në Facebook, Halimi ka thënë dhe dhuna dhe vrasja e grave po shndërrohet...

Halimi e LDK-së reagon pas rasteve tragjike: Gratë po vriten, Qeveria e Kosovës nuk po shqetësohet

para 4 muajve - Bota Press

Zëdhënësja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sibel Halimi ka reaguar pas ngjarjeve tronditëse në Gjermani dhe Zvicër, ku dy gra kosovare dyshohet se u vranë nga bashkëshortët e tyre. Halimi tha se mosreagimi...

Halimi e LDK’së reagon pas rasteve tragjike: Gratë po vriten, Qeveria e Kosovës nuk po shqetësohet

para 4 muajve - Zyrtare

Zëdhënësja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sibel Halimi ka reaguar pas ngjarjeve tronditëse në Gjermani dhe Zvicër, ku dy gra kosovare dyshohet se u vranë nga bashkëshortët e tyre. Halimi tha se mosreagimi...

Halimi e LDK’së reagon pas rasteve tragjike: Gratë po vriten, Qeveria e Kosovës nuk po shqetësohet

para 4 muajve - Insajderi.org

Zëdhënësja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sibel Halimi ka reaguar pas ngjarjeve tronditëse në Gjermani dhe Zvicër, ku dy gra kosovare dyshohet se u vranë nga bashkëshortët e tyre. Halimi tha se mosreagimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK