Ukraina paralajmëron Iranin pasi u godit nga Rusia me dronë iranianë

para 4 muajve - Koha.net

Një zyrtar i lartë i qeverisë ukrainase ka paralajmëruar Iranin se do të ketë pasoja pasi kryeqyteti i Kievit u shënjestrua me dronët iranianë Shahed gjatë natës. “Teherani është bërë një aleat kyç i Moskës...

Sulmi me dronë iranianë në Kiev/ Zyrtari ukrainas paralajmëron Iranin: Do të përballeni me pasoja

para 4 muajve - Vizion Plus

Zyrtari i lartë ukrainas ka paralajmëruar pasoja për Iranin pas sulmet me dronë në Kiev. Kryeqyteti ukrainas u godit nga Rusia me dronë iranian gjatë natës. “Teherani është bërë një aleat kyç i Moskës...

Sulmi me dronë iranianë në Kiev/ Zyrtari ukrainas paralajmëron Iranin: Do të përballeni me pasoja

para 4 muajve - Debat

Zyrtari i lartë ukrainas ka paralajmëruar pasoja për Iranin pas sulmet me dronë në Kiev. Kryeqyteti ukrainas u godit nga Rusia me dronë iranian gjatë natës. “Teherani është bërë një aleat kyç i Moskës...

Sulmi me dronë iranianë në Kiev/ Zyrtari ukrainas paralajmëron Iranin: Do të përballeni me pasoja

para 4 muajve - TvNews

Zyrtari i lartë ukrainas ka paralajmëruar pasoja për Iranin pas sulmet me dronë në Kiev. Kryeqyteti ukrainas u godit nga Rusia me dronë iranian gjatë natës. “Teherani është bërë një aleat kyç i Moskës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK