Në prag të ushtrimit “Përgjigje e shpejtë 23”, në Kavadar prezantohen pajisjet ushtarake

para 4 muajve - Bota Sot

Ministra e Mbrojtjes, Sllavjanka Petrovska dhe ambasadorja e SHBA-ve, në R. e Maqedonisë së Veriut, Angella Ageller, sot së bashku me qytetarët morën pjesë në ditën e hapur në Kavadar, që organizohet në...

Në prag të ushtrimit “Përgjigje e shpejtë 23”, në Kavadar prezantohen pajisjet ushtarake

para 4 muajve - Zhurnal

Kavadar, 28 maj – Ministrja e Mbrojtjes, Sllavjanka Petrovska dhe ambasadorja e SHBA-ve, në R. e Maqedonisë së Veriut, Angella Ageller, sot së bashku me qytetarët morën pjesë në ditën e hapur në Kavadar,...

Në prag të ushtrimit “Përgjigje e shpejtë 23”, në Kavadar prezantohen pajisjet ushtarake

para 4 muajve - TV21

Ministra e Mbrojtjes, Sllavjanka Petrovska dhe ambasadorja e SHBA-ve, në R. e Maqedonisë së Veriut, Angella Ageller, sot së bashku me qytetarët morën pjesë në ditën e hapur në Kavadar, që organizohet në...

Në prag të ushtrimit “Përgjigje e shpejtë 23”, në Kavadar prezantohen pajisjet ushtarake

para 4 muajve - Almakos

Ministra e Mbrojtjes, Sllavjanka Petrovska dhe ambasadorja e SHBA-ve, në R. e Maqedonisë së Veriut, Angella Ageller, sot së bashku me qytetarët morën pjesë në ditën e hapur në Kavadar, që organizohet në...

Në prag të ushtrimit “Përgjigje e shpejtë 23”, në Kavadar prezantohen pajisjet ushtarake

para 4 muajve - Zyrtare

Ministra e Mbrojtjes, Sllavjanka Petrovska dhe ambasadorja e SHBA-ve, në R. e Maqedonisë së Veriut, Angella Ageller, sot së bashku me qytetarët morën pjesë në ditën e hapur në Kavadar, që organizohet në...

Në prag të ushtrimit “Përgjigje e shpejtë 23”, në Kavadar prezantohen pajisjet ushtarake

para 4 muajve - Lajm

Ministra e Mbrojtjes, Sllavjanka Petrovska dhe ambasadorja e SHBA-ve, në R. e Maqedonisë së Veriut, Angella Ageller, sot së bashku me qytetarët morën pjesë në ditën e hapur në Kavadar, që organizohet në...

Prezantim i automjeteve dhe pajisjeve ushtarake, pjesë e stërvitjes “Përgjigje e shpejtë”

para 4 muajve - Gazeta Express

Ditë e hapur e organizuar në kuadër të stërvitjes “Përgjigje e shpejtë 23”, sot nga ora 11 deri në 14 do të mbahet në sheshin e qytetit në Kavadar ku do të shfaqen një pjesë e automjteve, armatimit dhe...

Prezantim i automjeteve dhe pajisjeve ushtarake, pjesë e stërvitjes “Përgjigje e shpejtë”

para 4 muajve - Koha.mk

Ditë e hapur e organizuar në kuadër të stërvitjes “Përgjigje e shpejtë 23”, sot nga ora 11 deri në 14 do të mbahet në sheshin e qytetit në Kavadar ku do të shfaqen një pjesë e automjteve, armatimit dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK