Junçaj: Nik Gjeloshaj është shembull i menaxhimit të shkëlqyer të Vetqeverisjes lokale

para 4 muajve - Zhurnal

Pikërisht aty ku e lamë. Pas fitores së madhe në zgjedhjet lokale në Tuz, sipas të gjitha sondazheve relevante të opinionit publik, mentaliteti fitues i Forumit shqiptar do të pasqyrohet edhe në zgjedhjet...

Nik Gjeloshaj, shembull i menaxhimit të shkëlqyer të vetëqeverisjes lokale

para 4 muajve - Epoka e Re

Shkruan: Vilson Junçaj Pikërisht aty ku e lamë. Pas fitores së madhe në zgjedhjet lokale në Tuz, sipas të gjitha sondazheve relevante të opinionit publik, mentaliteti fitues i Forumit shqiptar do të pasqyrohet...

Junçaj: Nik Gjeloshaj është shembull i menaxhimit të shkëlqyer të vetëqeverisjes lokale

para 4 muajve - ACTV

Pikërisht aty ku e lamë. Pas fitores së madhe në zgjedhjet lokale në Tuz, sipas të gjitha sondazheve relevante të opinionit publik, mentaliteti fitues i Forumit shqiptar do të pasqyrohet edhe në zgjedhjet...

Nik Gjeloshaj:Jemi listë e vetme autentike shqiptare, prioriteti ynë integrimi sa më i madh i shqiptarëve në istitucione

para 4 muajve - ACTV

Bartësi i listës Forumi shqiptar – Nik Gjeloshaj “BESA për Zhvillim Evropian”, z. Nik Gjeloshaj mori pjesë në debatën zgjedhore në Radio Televizionin e Malit të Zi. Z. Gjeloshaj në fillim përmblodhi rezultatet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK