Tërmet në Bosnje dhe Hercegovinë

para 4 muajve - Reporteri

Një tërmet është regjistruar sot në Bosnje dhe Hercegovinë. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane e Mesdheut, epiqendra thuhet të jetë afër Mostarit. Derisa ende nuk është bërë e ditur shkalla e lëkundjes.

Dridhet toka në Bosnjë dhe Hercegovinë

para 4 muajve - Zhurnal

Dridhje toke janë regjistruar të dielën në Bosnjë dhe Hercegovinë, bëri të ditur Qendra Sizmologjike Evropiane e Mesdheut (EMSC). Shkalla e dridhjeve ende s’është bërë e ditur nga EMSC-ja, teksa u tha...

Tërmet në Bosnje dhe Hercegovinë

para 4 muajve - Klan Macedonia

Një tërmet është regjistruar sot në Bosnje dhe Hercegovinë. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane e Mesdheut, epiqendra thuhet të jetë afër Mostarit. Derisa ende nuk është bërë e ditur shkalla e lëkundjes.

Tërmet në Bosnje dhe Hercegovinë

para 4 muajve - GazetaBlic

Një tërmet është regjistruar sot në Bosnje dhe Hercegovinë. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane e Mesdheut, epiqendra thuhet të jetë afër Mostarit. Derisa ende nuk është bërë e ditur shkalla e lëkundjes.

Dridhet toka në Bosnjë-Hercegovinë

para 4 muajve - Koha.net

Dridhje toke janë regjistruar të dielën në Bosnjë-Hercegovinë, njoftoi Qendra Sizmologjike Evropiane e Mesdheut (EMSC) në Twitter. Shkalla e dridhjeve ende s'është bërë e ditur, derisa u tha se dridhjet...

Tërmet në Bosnje dhe Hercegovinë

para 4 muajve - Infokusi

Një tërmet është regjistruar sot në Bosnje dhe Hercegovinë. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane e Mesdheut, epiqendra thuhet të jetë afër Mostarit. Derisa ende nuk është bërë e ditur shkalla e lëkundjes.

Tërmet në Bosnjë-Hercegovinë

para 4 muajve - Flaka

Një termet është regjistruar të dielën në Bosnjë-Hercegovinë. Kështu ka bërë të ditur Qendra Sizmologjike Evropiane e Mesdheut (EMSC), në rrjetin social Twitter. Ndërsa, nuk është bërë e ditur ende shkalla...

Dridhet toka në Bosnjë dhe Hercegovinë

para 4 muajve - Zyrtare

Dridhje toke janë regjistruar të dielën në Bosnjë dhe Hercegovinë, bëri të ditur Qendra Sizmologjike Evropiane e Mesdheut (EMSC). Shkalla e dridhjeve ende s’është bërë e ditur nga EMSC-ja, teksa u tha...

Tërmet në Bosnje dhe Hercegovinë

para 4 muajve - Epoka e Re

Një tërmet është regjistruar sot në Bosnje dhe Hercegovinë. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane e Mesdheut, epiqendra thuhet të jetë afër Mostarit. Derisa ende nuk është bërë e ditur shkalla e lëkundjes.

Dridhet toka në Bosnjë dhe Hercegovinë

para 4 muajve - Insajderi.org

Dridhje toke janë regjistruar të dielën në Bosnjë dhe Hercegovinë, bëri të ditur Qendra Sizmologjike Evropiane e Mesdheut (EMSC). Shkalla e dridhjeve ende s’është bërë e ditur nga EMSC-ja, teksa u tha...

Dridhet toka në Bosnjë-Hercegovinë

para 4 muajve - Insajderi.org

Dridhje toke janë regjistruar të dielën në Bosnjë dhe Hercegovinë, bëri të ditur Qendra Sizmologjike Evropiane e Mesdheut (EMSC). Shkalla e dridhjeve ende s’është bërë e ditur nga EMSC-ja, teksa u tha...

Nuk ka qetësi për Greqinë, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm

para 4 muajve - Bota Sot

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është regjistruar në ishullin e Kretës në Heraklion të Greqisë. Sipas Institutit Gjeodinamik,...

Tërmeti zgjon Greqinë, ku ishte epiqendra

para 4 muajve - Albeu

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është regjistruar në ishullin e Kretës në Heraklion të Greqisë. Sipas Institutit Gjeodinamik,...

Tërmet në Greqi

para 4 muajve - Epoka e Re

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur Greqinë rreth orës pesë të mëngjesit. Epiqendra e tërmetit është regjistruar në ishullin e Kretës në Heraklion të Greqisë. Sipas Institutit Gjeodinamik, lëkundjet...

Regjistrohen lëkundje tërmeti pranë Tiranës, ku ishte epiqendra

para 4 muajve - Gazeta Express

Dy lëkundje tërmeti janë regjistruar mbrëmjen e djeshme në Shqipëri. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, dy lëkundje të lehta janë ndjerë në zonën e Thumanës, vetëm pak kilometra në veri-perëndim të kryeqytetit...

Dy lëkundje tërmeti pranë Tiranës, ku ishte epiqendra

para 4 muajve - Albeu

Pas disa ditës “pushim”, lëkundjet e tërmetit janë rikthyer gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri. Siç bën me dije Instituti i Gjeoshkencave, dy lëkundje të lehta janë ndjerë mbrëmjen e ndjeshme në zonën...

Dy lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

para 4 muajve - Zyrtare

Pas disa ditës “pushim”, lëkundjet e tërmetit janë rikthyer gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri. Siç bën me dije Instituti i Gjeoshkencave, dy lëkundje të lehta janë ndjerë mbrëmjen e ndjeshme në zonën...

Tërmet i fuqishëm në kufirin mes Panamasë dhe Kolumbisë, alarm për tsunami

para 4 muajve - Indeks online

Një tërmet me magnitudë 6.6 Rihter është regjistruar pak më parë në kufirin mes Panamasë dhe Kolumbisë. Lëkundja sizmike ka qenë tepër e fortë dhe ka shkaktuar panik te banorët e zonës, një pjesë e të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK