Mediat raportojnë se Lukashenko është dërguar në spital në gjendje të rëndë

para 4 muajve - Koha.net

Diktatori i Bjellorusisë, Aleksandër Lukashenko është sëmurë rëndë për herë të dytë këtë muaj, kanë raportuar mediat. 68-vjeçari u tha se ishte shtruar në spital në një gjendje “kritike” pasi u rrëzua...

Lideri bjellorus përfundon me urgjencë në spital pas takimit me Putin në Moskë

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Lideri i Bjellorusisë, Aleksandër Lukashenko është sëmurë rëndë për herë të dytë këtë muaj në Moskë. Mediat e huaja shkruajnë se 68-vjeçari është shtruar në spital dhe ndodhet në gjendje kritike pas një...

Lideri bjellorus përfundon me urgjencë në spital pas takimit me Putin në Moskë

para 4 muajve - Syri

Lideri i Bjellorusisë, Aleksandër Lukashenko është sëmurë rëndë për herë të dytë këtë muaj në Moskë. Mediat e huaja shkruajnë se 68-vjeçari është shtruar në spital dhe ndodhet në gjendje kritike pas një...

Lukashenko shtrohet në spitalin e Moskës, bëhet keq menjëherë pas takimit me Putin

para 4 muajve - Java News

Presidenti i Bjellorusisë, Alexander Lukashenko raportohet se është shtruar me urgjencë në spitalin e Moskës gjatë një vizite në Rusi, pasi gjendja e tij shëndetësore është rënduar sërish. Lukashenko është...

Pasi takohet me Putin, Lukashenko shtrohet me urgjencë në spitalin e Moskës

para 4 muajve - Gazeta Tema

Presidenti i Bjellorusisë, Alexander Lukashenko raportohet se është shtruar me urgjencë në spitalin e Moskës gjatë një vizite në Rusi, pasi gjendja e tij shëndetësore është rënduar sërish. Lukashenko është...

Takimi me ‘dyer të mbyllura’ mes Putinit dhe Lukashenkos, lideri bjellorus shtrohet me urgjencë në Spitalin e Moskës në gjendje kritike

para 4 muajve - Panorama

Presidenti i Bjellorusisë, Alexander Lukashenko, mësohet se është shtruar me urgjencë në një spital në Moskë, pasi ka qenë në gjendje të rënduar shëndetësore. Ka qenë kryeopozitari i Bjellorusisë që e...

Lukashenko sëmuret rëndë pas takimit me Putin, lideri bjellorus shtrohet me...

para 4 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Bjellorusisë, Alexander Lukashenko raportohet se është shtruar me urgjencë në spitalin e Moskës gjatë një vizite në Rusi, pasi gjendja e tij shëndetësore është rënduar sërish. 68-vjeçari mësohet...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Presidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo u raportua në Tëitter nga kundërshtari Valery Tsepkalo, ish-kandidat për presidencën e vendit. “Lukashenko u dërgua me...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

para 4 muajve - Alsat-M

Presidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo u raportua në Tëitter nga kundërshtari Valery Tsepkalo, ish-kandidat për presidencën e vendit. “Lukashenko u dërgua me...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

para 4 muajve - Bota Sot

Presidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo u raportua në Tëitter nga kundërshtari Valery Tsepkalo, ish-kandidat për presidencën e vendit. “Lukashenko u dërgua me...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

para 4 muajve - Syri

Presidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo u raportua në Tëitter nga kundërshtari Valery Tsepkalo, ish-kandidat për presidencën e vendit. “Lukashenko u dërgua me...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

para 4 muajve - ABC News

Presidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo u raportua në Tëitter nga kundërshtari Valery Tsepkalo, ish-kandidat për presidencën e vendit. “Lukashenko u dërgua me...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

para 4 muajve - Desk.al

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFP Presidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo u raportua në Tëitter nga kundërshtari Valery Tsepkalo,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK