EMRAT/ Asgjesohen 3510 bimë kanabis në Kurbin, arrestohet 1 person, në kërkim një tjetër

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Gjatë megaoperacionit në fshatin Skuraj, Kurbin, janë gjetur dhe shkatërruar 31 sera të vogla, brenda të cilave ishin të kultivuar 3510 bimë narkotikë cannabis sativa, si dhe është arrestuar një person...

Shkatërrohen 31 sera kanabisi në Kurbin, asgjësohen 3510 bimë narkotike

para 4 muajve - Top Channel

Lezhë/Kontrolle intensive, nga toka dhe ajri, në bashkëpunim me GDF-në. Gjithashtu, hetime proaktive dhe operacione të njëpasnjëshme, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e tentativave për kultivim...

Zbulohen 31 sera me kanabis në Kurbin, arrestohet një 44-vjeçar, në kërkim një tjetër

para 4 muajve - Gazeta Express

Vazhdojnë kontrollet intensive për kultivimin e bimëve narkotike. Mësohet se në Lezhë janë shkatërruar 31 sera të vogla, brenda të cilave ishin të kultivuar 3510 bimë narkotikë kanabis. Si pasojë, është...

Sekuestrohen 3510 bimë kanabisi në Kurbin, arrestohet një nga pronarët e 31 serave

para 4 muajve - Indeks online

Një aksion i policisë së Kurbinit, i zhvilluar nga toka dhe ajri në bashkëpunim me GDF-në italiane, ka çuar në sekuestrimin e 3510 bimëve kanabisi, që ishin kultivuar në terrenin malor të fshatit Skuraj....

Zbulohen 31 serra me kanabis në Kurbin/ Arrestohet një person, shpallet në kërkim një tjetër

para 4 muajve - Vizion Plus

Policia ka zbuluar 31 sera me kanabis me një numër prej 3510 rrënjësh të kultivuara, në Lezhë. Sera ndodhej në një zone të pyllëzuar në fshatin Skuraj në Kurbin. Blutë kanë  arrestuar Dritan Margjonin,...

Operacioni “Imazhi”/ Zbulohen mbi 3500 bimë kanabis në Kurbin, ...

para 4 muajve - BalkanWeb

Kontrolle intensive, nga toka dhe ajri, në bashkëpunim me Guardia di Finanza në qarkun e Lezhës. Finalizohet faza e gjashtë e megaoperacionit policor antikanabis të koduar “Imazhi”, shkatërrohen 31 sera...

Operacion antidrogë në Kurbin, zbulohen 31 sera me kanabis, një në pranga, tjetri në kërkim

para 4 muajve - Ora news

Një operacion antidrogë në Kurbin ka çuar në zbulimin e 31 serave me kanabis. Gjatë kësaj faze të megaoperacionit, në një terren të vështirë malor, në fshatin Skuraj, Kurbin, janë gjetur dhe shkatërruar...

Zbulohen 31 sera kanabisi në zonat malore të Kurbinit, një i arrestuar, një tjetër në kërkim

para 4 muajve - RTSH

31 sera me kanabis janë zbuluar në zonat malore të Kurbinit. Gjatë kontrolleve nga toka dhe ajri, polica ka zbuluar 3510 bimë kanabis të mbjellë në një terren të vështirë malor në fshatin Skuraj. Gjatë...

EMRAT/ Asgjesohen 3510 bimë kanabis në Kurbin, arrestohet 1 person, në kërkim një tjetër

para 4 muajve - Syri

Gjatë megaoperacionit në fshatin Skuraj, Kurbin, janë gjetur dhe shkatërruar 31 sera të vogla, brenda të cilave ishin të kultivuar 3510 bimë narkotikë cannabis sativa, si dhe është arrestuar një person...

100 policë, FNSH dhe dronë në aksion në Krujë

para 4 muajve - NOA

Krujë- Finalizohet faza e tetë e megaoperacionit policor antikanabis të koduar “Territor i pastër” në Krujë. Si rezultat janë asgjësuar në fshatrat Kuçaj, Zezë dhe Verjon, 685 fidanë cannabis sativa të...

Megaoperacion antikanabis në Krujë! Angazhohen 100 efektivë dhe 6 grupe të FNSH, asgjësohen 685 fidanë

para 4 muajve - Top Channel

Krujë/Vijon kontrolli masiv i territorit, për parandalimin e tentativave për kultivim të bimëve narkotike. Finalizohet faza e tetë e megaoperacionit policor antikanabis të koduar “Territor i pastër”. Në...

Zbulohen 31 sera me kanabis në Kurbin

para 4 muajve - Albeu

31 sera të vogla me kanabis janë zbuluar nga policia në fshatin Skuraj, Kurbin. Njoftimi policisë Qarku Lezhë/Kontrolle intensive, nga toka dhe ajri, në bashkëpunim me GDF-në. Gjithashtu, hetime proaktive...

Policia dhe Guardia di Finanza kontrolle nga toka dhe ajri, shkatërrohen 31 sera me 3510 bimë narkotike

para 4 muajve - Panorama

Policia Shqiptare në bashkëpunim me Guardia di Finanza kanë zhvilluar kontrolle nga toka dhe ajri në zonën e Lezhës. Në finalizimin e 6 të megaoperacionit policor antikanabis të koduar “Imazhi” janë shkatërruar...

Kontrolle intensive, nga toka dhe ajri/ Shkatërrohen 31 sera me 3510 bimë kanabis në Lezhë

para 4 muajve - ABC News

Kontrolle intensive, nga toka dhe ajri, në bashkëpunim me GDF-në. Gjithashtu, hetime proaktive dhe operacione të njëpasnjëshme, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e tentativave për kultivim të...

VIDEO/ Asgjesohen 3510 bimë kanabis në Kurbin, arrestohet 1 person, në kërkim një tjetër

para 4 muajve - Syri

Gjatë megaoperacionit në fshatin Skuraj, Kurbin, janë gjetur dhe shkatërruar 31 sera të vogla, brenda të cilave ishin të kultivuar 3510 bimë narkotikë cannabis sativa, si dhe është arrestuar një person...

Asgjësohen 685 fidanë kanabis në Krujë, shpallet në kërkim 53-vjeçari

para 4 muajve - Klan

Asgjësohen 685 fidanë kanabis në Krujë, shpallet në kërkim 53-vjeçari Faza e tetë e megaoperacionit policor antikanabis të koduar “Territori i pastër” është finalizuar me asgjësimin e 685 fidanëve kanabis...

Zbulohen 3 parcela me lëndë narkotike në Krujë, sekuestrohen 685 rrënjë kanabis, shpallet në kërkim një 53-vjeçar

para 4 muajve - Gazeta Tema

Vijon kontrolli masiv i territorit për parandalimin e tentativave për kultivim të bimëve narkotike. Mësohet se 100 punonjës policie janë angazhuar në operacion, ku kanë zbuluar 3 parcela me kanabis në...

Policia asgjësohen mbi 600 bimë kanabisi në zonën malore të Krujës

para 4 muajve - Indeks online

Mbi 600 fidanë kanabisi të kultivuara më tokë janë asgjësuar në zonën malore të Krujës. Aksioni ku morën pjesë edhe forcat e FNSH-së u shtri në fshatrat Kuçaj, Zezë dhe Verjon që bëjnë pjesë në njësinë...

Policia dhe FNSH aksion antidrogë në Nikël, asgjësohen 685 fidanë kanabis, ...

para 4 muajve - BalkanWeb

Finalizohet faza e tetë e megaoperacionit policor antikanabis të koduar “Territor i pastër”. Si rezultat janë asgjësuar në fshatrat Kuçaj, Zezë dhe Verjon, 685 fidanë cannabis sativa të kultivuar në tokë....

Megaoperacioni “Territor i pastër”/ Zbulohen 3 parcela me kanabis në Krujë, asgjësohen 685 fidanë

para 4 muajve - RTSH

Në kuadër të megaoperacionit “Territor i pastër” janë zbuluar edhe 3 parcela me kanabis në fshatrat e Krujës. Në kuadër të vijimit të kontrollit të territorit, në fshatrat Kuçaj, Zezë dhe Verjon u zbuluan...

Megaoperacioni kundër kultivimit të drogës, të angazhuar 100 policë - asgjësohen qindra fidanë kanabis sativa

para 4 muajve - Bota Sot

Policia ka finalizuar fazën e tetë të megaoperacionit antikanabis të koduar “Territor i pastër”. 100 punonjës policie të Komisariatit të Krujë dhe të Forcës së Posaçme Operacionale Durrës, 6 grupe të FNSH...

VIDEO/ Aksion antidrogë në Krujë, zbulohen 3 parcela me kanabis

para 4 muajve - Albeu

Tri parcela me 685 fidanë kanabis në total janë zbuluar nga policia në fshatrat Kuçaj, Zezë dhe Verjon të Krujës. Zbulimi i parcelave është bërë në kuadër të megaoperacionit antidrogë të koduar “Territor...

Asgjesohen 685 fidanë kanabisi/ Policia vijon operacionin “territori i pastër”

para 4 muajve - Vizion Plus

685 fidanë kanabis u asgjësuan nga Policia e Krujës pas kontrolleve nga ajri me drone. Ndërkohë në terren u angazhuan 100 efektivë policie. Fidanët e kanabisit  u gjetë në parcela të ndryshme në fshatrat...

EMRI/ "E ndarë në tre parcela", asgjësohen 685 fidanë kanabis në Krujë, autori në arrati

para 4 muajve - Ora news

Në Krujë vijon kontrolli masiv i territorit, për parandalimin e tentativave për kultivim të bimëve narkotike. Policia njofton se është finalizuar faza e tetë e megaoperacionit policor antikanabis të koduar...

Megaoperacioni kundër kultivimit të drogës, të angazhuar 100 policë. Asgjësohen qindra fidanë kanabis sativa

para 4 muajve - Panorama

Policia ka finalizuar fazën e tetë të megaoperacionit antikanabis të koduar “Territor i pastër”. 100 punonjës policie të Komisariatit të Krujë dhe të Forcës së Posaçme Operacionale Durrës, 6 grupe të FNSH...

Asgjësohen 685 fidanë kanabis në Nikël, shpallet në kërkim një 53-vjeçar

para 4 muajve - Syri

Policia ka asgjësuar në fshatrat Kuçaj, Zezë dhe Verjon, 685 fidanë kanabis të kultivuar në tokë. Sipas njoftimit të policisë, janë identifikuar dhe shpallur në kërkim një nga autorët e dyshuar të këtij...

Aksion antidrogë në Nikël, zbulohen 3 parcela me kanabis, shpallet në kërkim një 53-vjeçar

para 4 muajve - Albeu

Finalizohet faza e tetë e megaoperacionit policor antikanabis të koduar “Territor i pastër”. Si rezultat janë asgjësuar në fshatrat Kuçaj, Zezë dhe Verjon, 685 fidanë cannabis sativa të kultivuar në tokë....

Zbulohen 3 parcela me kanabis në Krujë, shpallet në kërkim kultivuesi

para 4 muajve - ABC News

Krujë/Vijon kontrolli masiv i territorit, për parandalimin e tentativave për kultivim të bimëve narkotike. Finalizohet faza e tetë e megaoperacionit policor antikanabis të koduar “Territor i pastër” Në...

Sekuestrohen 3510 bimë kanabisi në Kurbin, arrestohet një nga pronarët e 31 serave

para 4 muajve - Java News

Një aksion i policisë së Kurbinit, i zhvilluar nga toka dhe ajri në bashkëpunim me GDF-në italiane, ka çuar në sekuestrimin e 3510 bimëve kanabisi, që ishin kultivuar në terrenin malor të fshatit Skuraj....

Kapen 3510 bimë kanabisi në Kurbin, arrestohet një nga pronarët e 31 serave

para 4 muajve - Gazeta Metro

Një aksion i policisë së Kurbinit, i zhvilluar nga toka dhe ajri në bashkëpunim me GDF-në italiane, ka çuar në sekuestrimin e 3510 bimëve kanabisi, që ishin kultivuar në terrenin malor të fshatit Skuraj....

Zbulohen 31 sera me kanabis në Kurbin, arrestohet një 44-vjeçar, në kërkim një tjetër

para 4 muajve - Epoka e Re

Në Shqipëri janë duke vazhduar kontrollet intensive për kultivimin e bimëve narkotike. Policia ka bërë me dije se në Lezhë janë shkatërruar 31 sera të vogla, brenda të cilave ishin të kultivuar 3510 bimë...

Asgjësohen 685 fidanë kanabis në Krujë, shpallet në kërkim 53-vjeçari

para 4 muajve - Java News

Faza e tetë e megaoperacionit policor antikanabis të koduar “Territori i pastër” është finalizuar me asgjësimin e 685 fidanëve kanabis në fshatrat Kuçaj, Zezë dhe Verjon të Krujës. Fidanët dhe bimët e...

Shkatërrohen 31 sera kanabisi në Kurbin, një i arrestuar, tjetri ia mbath policisë (EMRAT)

para 4 muajve - FaxWeb

Policia e Lezhës ka lokalizuar dhe shkatërruar ditën e sotme 31 sera të vogla kanabisi në Skuraj të Kurbinit. Gjatë kësaj faze të megaoperacionit ‘Imazhi’, në terrenin e vështirë malor të fshatit Skuraj,...

LAJM I FUNDIT/ Shkatërrohen 31 sera kanabis në Kurbin, një i arrestuar, tjetri ia mbath policisë (EMRAT)

para 4 muajve - FaxWeb

Arrestuar Dritan Margjoni, në kërkim Fation Margjoni Lezhë/Kontrolle intensive, nga toka dhe ajri, në bashkëpunim me GDF-në. Gjithashtu, hetime proaktive dhe operacione të njëpasnjëshme, për parandalimin,...

E ndarë në tre parcela/ Asgjësohen 685 fidanë kanabis në Krujë, autori në arrati (EMRI)

para 4 muajve - FaxWeb

Jan zbuluar mëngjesin e ditës së sotme 3 parcela me kanabis në disa fshatra të Krujës, ndërsa janë sekuestruar 685 rrënjë kanabis. Policia ka shpallur në kërkim Aekez Dibrani, i cili kultivoi 250 rrënjë...

Gjenden dhe asgjësohen 685 fidanë kanabis në Krujë, shpallet në kërkim një 53-vjeçar

para 4 muajve - Euronews

685 fidanë dhe bimë të dyshuara narkotike cannabis sativa janë zbuluar nga policia në vijim të operacionit “Territor i pastër”. policia ka shpallur në kërkim A. D., 53 vjeç, banues në fshatin Zezë, autor...

VIDEO/ Shqipëria plot kanabis: Gjenden 3 mijë fidanë, nuk dihen pronarët

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Shqipëria është e mbushur me kanabis dhe kultivimi i bimës narkotike u lejua edhe për shkak të situatës zgjedhore. Ndërkohë, operacionet policore po zbulojnë përmasat e vërteta të kësaj situate kriminale....

Megaoperacion antikanabis në Lezhë/ Asgjësohen 3 mijë fidanë kanabis të mbjellë në kubikë, ‘pronarët’ në arrati

para 4 muajve - Top Channel

Tre mijë fidanë kanabis sativa, të gatshme për t’u kultivuar në tokë janë zbuluar në fshatin Ungrej të Lezhës. Në kuadër të megaoperacionit policor të koduar “Imazhi”, kontrollet në terren dhe me dronë...

Megaoperacion anti-drogë, asgjësohen 3000 fidanë kanabis në Lezhë

para 4 muajve - Gazeta Express

Policia e Lezhës ka finalizuar fazën e pestë të megaoperacionit të koduar “Imazhi”. Në fshatin Ungrej të Lezhës, shërbimet e policisë kanë asgjësuar me anë të djegies, 3000 fidanë kabanis të gatshëm për...

Megaoperacion anti-drogë në Lezhë, asgjësohen 3000 fidanë kanabis

para 4 muajve - Bota Sot

Policia e Lezhës ka finalizuar fazën e pestë të megaoperacionit të koduar “Imazhi". Si rezultat i kontrolleve në terren me skuadra të posaçme policore dhe me disa dronë. Në fshatin Ungrej të Lezhës, u...

Dronët zbulojnë ‘serën’ me kanabis në mes të pyllit në Lezhë, d...

para 4 muajve - BalkanWeb

Zbulohet një ‘serë’ me kubikë me kanabis në Ungrej të Lezhës, ndërsa në pranga kanë rënë 2 persona. Burime zyrtare nga policia e Lëzhës bënë me dije se u sekuestruan 3000 fidanë kanabis, të gatshëm për...

Zbulohet sera me kanabis në mes të pyllit në Lezhë, dy persona në pranga

para 4 muajve - Gazeta Express

Finalizohet faza e pestë e këtij megaoperacioni, si rezultat i kontrolleve në terren me skuadra të posaçme policore dhe me disa dronë. Gjenden në kubikë, në fshatin Ungrej, Lezhë dhe asgjësohen me anë...

Asgjesohen rreth 3 mijë fidanë kanabis në Lezhë

para 4 muajve - Klan

Asgjesohen rreth 3 mijë fidanë kanabis në Lezhë Finalizohet faza e pestë e këtij megaoperacioni, si rezultat i kontrolleve në terren me skuadra të posaçme policore dhe me disa dronë. Gjenden në kubikë,...

VIDEO/ Shqipëria plot kanabis: Gjenden 3 mijë fidanë pa ... pronarë

para 4 muajve - Syri

Shqipëria është e mbushur me kanabis dhe kultivimi i bimës narkotike u lejua edhe për shkak të situatës zgjedhore. Ndërkohë, operacionet policore po zbulojnë përmasat e vërteta të kësaj situate kriminale....

Megaoperacion anti-drogë në Lezhë, asgjesohen 3000 fidanë kanabis

para 4 muajve - ABC News

Policia e Lezhës ka finalizuar fazën e pestë të megaoperacionit të koduar “Imazhi”, si rezultat i kontrolleve në terren me skuadra të posaçme policore dhe me disa dronë. Në fshatin Ungrej të Lezhës, u...

VIDEO/ Shqipëria plot kanabis: Gjenden 3 mijë fidanë, nuk dihen pronarët

para 4 muajve - Syri

Shqipëria është e mbushur me kanabis dhe kultivimi i bimës narkotike u lejua edhe për shkak të situatës zgjedhore. Ndërkohë, operacionet policore po zbulojnë përmasat e vërteta të kësaj situate kriminale....

VIDEO/ Megaoperacioni “Imazhi”, asgjësohen rreth 3 mijë fidanë kanabis në Lezhë

para 4 muajve - Java News

Finalizohet faza e pestë e këtij megaoperacioni, si rezultat i kontrolleve në terren me skuadra të posaçme policore dhe me disa dronë. Gjenden në kubikë, në fshatin Ungrej, Lezhë dhe asgjësohen me anë...

Asgjësohen 3000 fidanë kanabis në Lezhë, pjesë e një megaoperacioni policor me dy të arrestuar

para 4 muajve - FaxWeb

Lezhë/Vijon megaoperacioni policor antikanabis i koduar “Imazhi”. Finalizohet faza e pestë e këtij megaoperacioni, si rezultat i kontrolleve në terren me skuadra të posaçme policore dhe me disa dronë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK