“There’s is a new sherif in town!”, Peci i shkon për perhajr dy kryetarëve të rinj në veri

para 4 muajve - RTV 21

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci së bashku me zëvendësministrin e Brendshëm Blerim Gashanin kanë shkuar ta vizitojnë në zyren e tky kryetarin e Komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemin, e po ashtu edhe atë...

Ministri i Bujqësisë pas takimit në Leposaviq, viziton edhe kryetarin e Mitrovicës së Veriut

para 4 muajve - Kallxo

Më shumë se një javë pasi dha betimin për kryetar të Komunës së Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq sot në zyrën e tij priti ministrin e Bujqësisë, Faton Peci. Ky i fundit, gjatë ditës vizitoi edhe kolegun...

Peci e Gashani vizitojnë edhe Atiqin, i ofrojnë mbështetje për sfidat që e presin

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Ministri i Bujqësisë Faton Peci e ka vizituar në zyrë kryetarin e ri të Mitrovicës së Veriut, Erden Atiqi. Peci, përmes një postimi në Facebook, tha se i ofron mbështetje të plotë në sfidat që e presin....

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Mitrovicës së Veriut: I ofrova mbështetje për sfidat që e presin

para 4 muajve - Reporteri

Ministri i Bujqësisë Faton Peci e ka vizituar në zyrë kryetarin e ri të Mitrovicës së Veriut, Erden Atiqi. Peci, përmes një postimi në Facebook, tha se i ofron mbështetje të plotë në sfidat që e presin....

“There’s a new sheriff in town”, ministri Peci iu shkon për vizitë dy kryetarëve të rinj në Veri

para 4 muajve - Gazeta Express

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, është ministri i radhës që shkoi për vizitë te kryetarët e rinj në Veri. Fillimisht, ai shkoi në Leposaviq te kryetari Lulzim Hetemi, e më pas te ai i Mitrovicëc Veriore,...

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Leposaviqit

para 4 muajve - RTV 21

“Është një sherif i ri në qytet”, kështu ka shkruar në një postim Ministri i Bujqësisë, Faton Peci të cilit i ka bashkangjitur edhe disa fotografi nga takimi me kryetarin e Leposaviqit, Lulzim Hetemin....

Pas Leposaviqit, Peci viziton edhe kryetarin e Mitrovicës së Veriut

para 4 muajve - Zeri

Pas kryetarit të Leposaviqit, Lulzim Hetemi, ministri i Bujqësisë, Faton Peci ka vazhduar vizitën e tij në veri të Kosovës në Mitrovicën e Veriut. Peci është pritur nga kryetari i sapozgjedhur atje, Eden...

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Mitrovicës së Veriut: I ofrova mbështetje për sfidat që e presin

para 4 muajve - Klan Kosova

Ministri i Bujqësisë Faton Peci e ka vizituar në zyrë kryetarin e ri të Mitrovicës së Veriut, Erden Atiqi. Peci, përmes një postimi në Facebook, tha se i ofron mbështetje të plotë në sfidat që e presin....

'Ka një sherif të ri në qytet', Peci i shkon në zyrë dhe i ofron mbështetjen kryetarit të Leposaviqit

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci i ka shkuar në zyrë kryetarit të ri të Leposaviqit, Lulzim Hetemit, shkruan Syri.net Kosova. Peci tregoi se si ministër, i ka treguar Hetemit për planet e projektet shumëmilionëshe...

Pasi vizitoi kryetarin e Leposaviqit, Peci i shkon në zyrë kryetarit të Mitrovicës së Veriut: I ofrova mbështetje për sfidat që e presin

para 4 muajve - GazetaBlic

Ministri i Bujqësisë Faton Peci e ka vizituar në zyrë kryetarin e ri të Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq. Peci, përmes një postimi në Facebook, tha se i ofron mbështetje të plotë në sfidat që e presin....

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Komunës së Leposaviqit: Është një sherif i ri në qytet

para 4 muajve - Reporteri

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci i ka shkuar në zyrë kryetarit të ri të Leposaviqit, Lulzim Hetemit. Peci tregoi se si ministër, i ka treguar Hetemit për planet e projektet shumëmilionëshe për qytetarët...

Peci në Komunës së Leposaviqit: Është një sherif i ri në qytet

para 4 muajve - OraInfo

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Komunës së Leposaviqit: Është një sherif i ri në qytet. Ministri i Bujqësisë, Faton Peci i ka shkuar në zyrë kryetarit të ri të Leposaviqit, Lulzim Hetemit. Peci tregoi...

Ministri i Bujqësisë i shkon në zyrë kryetarit të Leposaviqit

para 4 muajve - Kallxo

“Është një sherif i ri në qytet”, kështu e ka përfunduar postimin Ministri i Bujqësisë, Faton Peci të cilëit i ka bashkangjitur edhe disa fotografi nga takimi me kryetarin e Leposaviqit, Lulzim Hetemin....

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Komunës së Leposaviqit: Është një sherif i ri në qytet

para 4 muajve - Klan Kosova

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci i ka shkuar në zyrë kryetarit të ri të Leposaviqit, Lulzim Hetemit. Peci tregoi se si ministër, i ka treguar Hetemit për planet e projektet shumëmilionëshe për qytetarët...

Ministri Peci: Kryetarit të ri të Leposaviqit ofruam mbështetjen e Qeverisë

para 4 muajve - RTK

Ministri i Bujqësisë Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, i shoqëruar nga zëvendësministrin e Brendshëm, Blerim Gashani, ka vizituar kryetarin e sapozgjedhur të Leposaviqit, Lulzim Hetemi. Ministri...

Peci shkon në Veri tek kryetari i Komunës së Leposaviqit: Është një sherif i ri në qytet

para 4 muajve - Indeks online

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci së bashku me Zëvendësministrin e Brendshëm, Blerim Gashani i ka shkuar në zyrë kryetarit të ri të Leposaviqit, Lulzim Hetemit, për ti uruar detyrën e re. Peci tregoi se...

Peci viziton kryetarin e komunës së Leposaviqit, flasin për projektet milionëshe në bujqësi

para 4 muajve - Zeri

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci ka vizituar sot në zyrën e tij kryetarin e Komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemin. Peci ka njoftuar për vizitën përmes rrjeteve sociale ku ka publikuar edhe fotografi nga...

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Komunës së Leposaviqit: Është një sherif i ri në qytet

para 4 muajve - GazetaBlic

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci i ka shkuar në zyrë kryetarit të ri të Leposaviqit, Lulzim Hetemit. Peci tregoi se si ministër, i ka treguar Hetemit për planet e projektet shumëmilionëshe për qytetarët...

Peci viziton kryetarin Atiq: I ofrova mbështetje të plotë për sfidat që e presin

para 4 muajve - Shqip

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, të dielën ka takuar kryetarin e ri të Mitrovicës Veriore, Erden Atiq. Ai përmes një postimi në Facebook, tha se gjatë takimit ka ofruar mbështetjen e tij të plotë për...

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Mitrovicës së Veriut: I ofrova mbështetje për sfidat që e presin

para 4 muajve - Infokusi

Ministri i Bujqësisë Faton Peci e ka vizituar në zyrë kryetarin e ri të Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq. Peci, përmes një postimi në Facebook, tha se i ofron mbështetje të plotë në sfidat që e presin....

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Mitrovicës së Veriut: I ofrova mbështetje për sfidat që e presin

para 4 muajve - Lajmi.net

Ministri i Bujqësisë Faton Peci e ka vizituar në zyrë kryetarin e ri të Mitrovicës së Veriut, Erden Atiqi. Peci, përmes një postimi në Facebook, tha se i ofron mbështetje të plotë në sfidat që e presin....

Ministri Peci viziton kryetarin Atiq: I ofrova mbështetje të plotë për sfidat që e presin

para 4 muajve - Dukagjini

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, të dielën e 28 majit është takuar me kryetarin e ri të Mitrovicës Veriore, Erden Atiq. Kështu ka bërë të ditur vetë ministri Peci përmes një postimi në llogarinë e tij...

Peci viziton Atiqin: Na gëzon fakti që ka konsoliduar ekip me përbërje shumë etnike

para 4 muajve - Gazeta10

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci sot pas vizitës tek kryetari i Leposaviqit, ka vizituar edhe kryetarin e ri të Komunës së Mitrovicës Veriore, Erden Atiq. Ai ka thënë se Atiqiti i ka ofruar mbështetje...

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Mitrovicës së Veriut: I ofrova mbështetje për sfidat që e presin

para 4 muajve - Epoka e Re

Ministri i Bujqësisë,Faton Peci, ka vizituar në zyrë kryetarin e ri të Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq. Peci, përmes një postimi në “Facebook”, ka shkruar se i ofron mbështetje të plotë në sfidat që e...

Peci uron kryetarin e Leposaviqit me “thënien” e Vjosa Osmanit: “There’s a new sheriff in town”

para 4 muajve - Periskopi

Peci uron kryetarin e Leposaviqit me “thënien” e Vjosa Osmanit: “There’s a new sheriff in town” 28 May, 15:10 Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, është ministri i radhës që shkoi për vizitë te kryetarët...

Peci iu shkon për vizitë dy kryetarëve të rinj në veri

para 4 muajve - Arbresh

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, është ministri i radhës që shkoi për vizitë te kryetarët e rinj në Veri. Fillimisht, ai shkoi në Leposaviq te kryetari Lulzim Hetemi, e më pas te ai i Mitrovicëc Veriore,...

Peci viziton Erden Atiq: Na gëzon që ka konsoliduar ekipin në përbërje shumë etnike

para 4 muajve - Insajderi.org

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci sot gjatë ditës ka vizituar kryetarin e ri të Komunës së Mitrovicës Veriore, Erden Atiq. Ai ka njoftuar se i ka ofruar mbështetje të plotë Atiqit. “Sot në mëngjesin e hershëm...

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Komunës së Leposaviqit: Është një sherif i ri në qytet

para 4 muajve - Infokusi

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci i ka shkuar në zyrë kryetarit të ri të Leposaviqit, Lulzim Hetemit. Peci tregoi se si ministër, i ka treguar Hetemit për planet e projektet shumëmilionëshe për qytetarët...

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Mitrovicës së Veriut: I ofrova mbështetje për sfidat që e presin

para 4 muajve - ATV Live

Ministri i Bujqësisë Faton Peci e ka vizituar në zyrë kryetarin e ri të Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq. Peci, përmes një postimi në Facebook, tha se i ofron mbështetje të plotë në sfidat që e presin....

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Mitrovicës së Veriut: I ofrova mbështetje për sfidat që e presin

para 4 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Bujqësisë Faton Peci  e ka vizituar në zyrë kryetarin e ri të Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq. Peci, përmes një postimi në Facebook, tha se i ofron mbështetje të plotë në sfidat që e presin....

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Mitrovicës së Veriut: I ofrova mbështetje për sfidat që e presin

para 4 muajve - Lajm

Ministri i Bujqësisë Faton Peci e ka vizituar në zyrë kryetarin e ri të Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq. Peci, përmes një postimi në Facebook, tha se i ofron mbështetje të plotë në sfidat që e presin....

Peci i shkon në zyrë kryetarit të Mitrovicës së Veriut: I ofrova mbështetje për sfidat që e presin

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Ministri i Bujqësisë Faton Peci e ka vizituar në zyrë kryetarin e ri të Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq. Peci, përmes një postimi në Facebook, tha se i ofron mbështetje të plotë në sfidat që e presin....

Ministri Peci viziton kryetarin e Leposaviqit, flasin për projekte milionëshe në atë komunë

para 4 muajve - Zyrtare

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci ka shkuar për vizitë tek kryetari i ri të Leposaviqit, Lulzim Hetemit. Peci tha se kryetarit i ka ofruar mbështetjen e Qeverisë së Kosovës, si dhe kanë diskutuar për disa...

Ministri Peci i shkon në zyre kryetarit të Leposaviqit: Flasin për projekte milionëshe

para 4 muajve - Gazeta Metro

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, me një postim në rrjetin social Facebook, ka njoftuar se sot i ka shkuar në zyrë kryetarit të ri të Leposaviqit, Lulzim Hetemi, shkruan Gazeta Metro. Peci ka thënë se...

Ministri Peci viziton kryetarin e Leposaviqit, flasin për projekte milionëshe në atë komunë

para 4 muajve - Insajderi.org

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci ka shkuar për vizitë tek kryetari i ri të Leposaviqit, Lulzim Hetemit. Peci tha se kryetarit i ka ofruar mbështetjen e Qeverisë së Kosovës, si dhe kanë diskutuar për disa...

“New sheriff in town” – Peci i shkon në zyrë kryetarit të Leposaviqit

para 4 muajve - Gazeta10

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci i ka shkuar në zyrë kryetarit të ri të Leposaviqit, Lulzim Hetemit. Peci tregoi se si ministër, i ka uruar detyrën e re Hetemit dhe si Qeveri i ka ofruar mbështetjen në...

Ministri Peci viziton kryetarin e Komunës së Leposaviqit: I ofruam tërë mbështetjen e Qeverisë

para 4 muajve - Dukagjini

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci dhe zëvendësministri i Brendshëm, Blerim Gashani e kanë vizituar në zyrën e tij kryetarin e Komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemi. “Së bashku me Zëvendësministrin e Brendshëm,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK