Rama në Lazarat për qendrën e bimëve medicinale

më 5.2023 - Klan

Rama në Lazarat për qendrën e bimëve medicinale Kryeministri: Ta kthejmë në një industri të qëndrueshme Lazarati, fshati që mori famën nga kultivimi i hashashit, tashmë po përpiqet të jetë në fokus për...

Lazarati “pajtohet” me Ramën: ia hap dyert….

më 5.2023 - Gazeta Tema

Edhe pse e pati Lazaratin kryefjalë të vitit të dytë qeverisës, kryeministri Rama ka shkelur për herë të parë aty si i tillë, ndërsa si politikan për herë të dytë. Do ishte 2006-ta viti ku ai do shkelte...

Rama viziton qendrën e re të përpunimit të bimëve në Lazarat, banorët e surprizojnë me dhuratat e veçanta

më 5.2023 - ABC News

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në qarkun e Gjirokastrës, ku është ndalur së fundmi në Lazarat. I shoqëruar nga Mirela Kumbaro, ai ka vizituar qendrën e re të grumbullimit dhe përpunimit të bimëve medicinale....

Rama në Lazarat, takim me banorët në Qendrën e Bimëve Medicinale

më 5.2023 - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Lazarat për të vijuar turin e falënderimeve pas fitores së socialistëve në zgjedhjet e 14 majit. Rama është takuar me një grup banorësh në Qendrën e përpunimit të bimëve...

Rama bën ‘paqe’ me Lazaratin, takim me banorët në Qendrën e Bimëve Medicinale

më 5.2023 - Java News

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Lazarat për të vijuar turin e falënderimeve pas fitores së socialistëve në zgjedhjet e 14 majit. Rama është takuar me një grup banorësh në Qendrën e përpunimit të bimëve...

Nuk votuan PS-në më 14 maj/ Rama shkon në Lazarat, takon banorët në Qendrën e përpunimit të bimëve medicinale

më 5.2023 - Ora news

Pas zgjedhjeve loakle të 14 majit, kryeministri Edi Rama ka fulluar edhe turin e tij të falenderimeve në të gjithë vendin. Në kuadër të këtij turi, Rama u ndal ditën e sotme edhe në Lazarat. Kreu i qeverisë...

Kryeministri Edi Rama në Lazarat, takim me banorët në Qendrën e përpunimit ...

më 5.2023 - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Lazarat për të vijuar turin e falënderimeve pas fitores së socialistëve në zgjedhjet e 14 majit. Rama është takuar me një grup banorësh në Qendrën e përpunimit të bimëve...

Rama në Lazarat, takim me banorët në Qendrën e përpunimit të bimëve medicinale

më 5.2023 - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Lazarat për të vijuar turin e falënderimeve pas fitores së socialistëve në zgjedhjet e 14 majit. Sipas News24 Rama është takuar me një grup banorësh në Qendrën...

VIDEO/ Rama viziton Lazaratin, më 14 maj fshati nuk e votoi. Takon një grup banorësh në qendrën e përpunimit të bimëve medicinale

më 5.2023 - Panorama

Në kuadër të turit të falënderimeve për fitoren e 14 majit, kryeministri Edi Rama ka qenë në Lazarat. Kreu i qeverisë është takuar me një grup banorësh në Qendrën e përpunimit të bimëve medicinale të inauguruar...

Nuk e votuan në zgjedhjet e 14 majit/ Rama shkon në Lazarat, takon banorët në Qendrën e përpunimit të bimëve medicinale

më 5.2023 - FaxWeb

Pas zgjedhjeve loakle të 14 majit, kryeministri Edi Rama ka fulluar edhe turin e tij të falenderimeve në të gjithë vendin. Në kuadër të këtij turi, Rama u ndal ditëbn e sotme edhe në Lazarat. Kreu i qeverisë...

Bimë medicinale në vend të hashashit, në Lazarat hapet qendra për të mbledhur bimët

më 5.2023 - Lajm

Në Lazarat u vu në funksion qendra e grumbullimit të bimëve medicinale një projekt me dimension social mbështetur nga qeveritë zvicerane dhe austriake i emërtuar Canabis Alternative ose qendra CAT. Që...

Bimë medicinale në vend të hashashit/ Në Lazarat hapet qendra për të mbledhur bimët

më 5.2023 - Top Channel

Në Lazarat u vu në funksion qendra e grumbullimit të bimëve medicinale një projekt me dimension social mbështetur nga qeveritë zvicerane dhe austriake i emërtuar Canabis Alternative ose qendra CAT. Që...

SYRI TV/ Nga kanabisi te bimët medicinale, një pikë grumbullimi në Lazarat

më 5.2023 - Syri.net Kosova

SYRI TV Nga kanabis tek bimët mjekësore. Në Lazarat fshatin e njohur për kultivim kanabisi, është përuruar një pikë grumbullimi e bimëve medicinale e aromatike. Ka qenë një program zvicerano-austriak për...

SYRI TV/ Nga kanabisi te bimët medicinale, një pikë grumbullimi në Lazarat

më 5.2023 - Syri

SYRI TV Nga kanabis tek bimët mjekësore. Në Lazarat fshatin e njohur për kultivim kanabisi, është përuruar një pikë grumbullimi e bimëve medicinale e aromatike. Ka qenë një program zvicerano-austriak për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK