Xhiro me armë me vete, arrestohet në Borsh 38-vjeçari nga Tirana

më 5.2023 - Top Channel

Një 38-vjeçar është arrestuar në Borsh të Himarës, pasi në makinën me të cilën udhëtonte, mbante një armë pa leje. Pistoleta e llojit “Sig Sauer” u gjet në çantën e shtetasit me iniciale B.L., banues në...

Xhiro me armë me vete, arrestohet në Borsh 38-vjeçari nga Tirana

më 5.2023 - Zhurnal

Një 38-vjeçar është arrestuar në Borsh të Himarës, pasi në makinën me të cilën udhëtonte, mbante një armë pa leje. Pistoleta e llojit “Sig Sauer” u gjet në çantën e shtetasit me iniciale B.L., banues në...

Lëvizte me pistoletë në plazh, kapet nga policia

më 5.2023 - NOA

Një 38-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Himarës. Ai është kapur pasi në një zonë bregdetare lëvizte pa leje. Gjatë kontrolleve, në çantën e Bledar Likajt, shërbimet e Policisë gjetën 1 armë zjarri...

VIDEO/ Lëvizte në zonën bregdetare të Borshit me pistoletë me vete, vihet n...

më 5.2023 - BalkanWeb

Lëvizte në zonë bregdetare, me pistoletë me vete, të cilën e mbante në tejkalim të autorizimit, vihet në pranga 38-vjeçari. Sekuestrohet arma e zjarrit pistoletë dhe 2 krehra me dhjetëra fishekë në to....

Me pistoletë me vete nëpër rrugët e Borshit, arrestohet 38-vjeçari

më 5.2023 - Gazeta Express

Lëvizte në zonë bregdetare, me pistoletë me vete, të cilën e mbante në tejkalim të autorizimit, vihet në pranga 38-vjeçari. Sekuestrohet arma e zjarrit pistoletë dhe 2 krehra me dhjetëra fishekë në to....

Lëvizte me makinë në Borsh me pistoletë me vete, arrestohet 38-vjeçari

më 5.2023 - Klan

Lëvizte me makinë në Borsh me pistoletë me vete, arrestohet 38-vjeçari Borsh, Himarë | Në vijim të kontrolleve intensive në të gjithë vijën bregdetare të qarkut, nga grupe të përbashkëta të Komisariatit...

Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, arrestohet 38-vjeçari

më 5.2023 - Gazeta Tema

Një 38-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Borshit pasi është kapur në një zonë bregdetare duke lëvizur me një armë zjarri. Bëhet fjalë për Bledar Likajn, i cili qarkullonte i armatosur pa leje....

Mbante armë me vete në zonë bregdetare, arrestohet 38-vjeçari. Në automjet iu gjetën dhe 30 fishekë (EMRI)

më 5.2023 - Panorama

Një 38-vjeçar është arrestuar në Borsh, Himarë pasi lëvizte në zonë bregdetare me pistoletë me vete. Mësohet se shtetasi Bledar Likaj është kapur me armë në automjet, ku uniformat blu pas ndalimit evidentuar...

Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, 38-vjeçari bie në prangat e policisë

më 5.2023 - Bota Sot

38-vjeçari, B. L. i cili lëvizte në zonë bregdetare të Borshit, me pistoletë me vete, është arrestuar pasi nuk kishte leje për armën. Gjatë kontrollit në makinën e tij, shërbimet e Policisë gjetën 1 armë...

EMRI/ Lëvizite me pistoletë me vete, kapet 38-vjeçari në Himarë

më 5.2023 - Albeu

Një 38-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Himarës. Ai është kapur pasi në një zonë bregdetare lëvizte pa leje. Gjatë kontrolleve, në çantën e Bledar Likajt, shërbimet e Policisë gjetën 1 armë zjarri...

EMRI/ Me pistoletë me vete, arrestohet në Borsh 38 vjeçari nga Tirana

më 5.2023 - Syri

Në prangat e policisë në Borsh, Himarë ka rënë 38 vjeçari nga Tirana Bledar Likaj pasi mbante me vete pistoletë në tejkalim të autorizimit. Gjatë kontrolleve, në çantën e këtij shtetasi, shërbimet e Policisë...

Lëvizte në bregdetin e Borshit me pistoletë me vete/ Arrestohet 38-vjeçari, policia i sekuestron dhjetëra fishekë

më 5.2023 - Vizion Plus

Policia e Vlorës ka arrestuar një 38-vjeçar, i cili lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit. Në një njoftim për media, policia thotë se kanë ndaluar për kontroll automjetin tip “Honda”, në të cilin...

Lëvizte me pistoletë me vete nëpër rrugët e Borshit, arrestohet 38-vjeçari

më 5.2023 - ABC News

Lëvizte në zonë bregdetare, me pistoletë me vete, të cilën e mbante në tejkalim të autorizimit, vihet në pranga 38-vjeçari. Sekuestrohet arma e zjarrit pistoletë dhe 2 krehra me dhjetëra fishekë në to....

Lëvizte me makinë në Borsh me pistoletë me vete, arrestohet 38-vjeçari

më 5.2023 - Java News

Borsh, Himarë | Në vijim të kontrolleve intensive në të gjithë vijën bregdetare të qarkut, nga grupe të përbashkëta të Komisariatit të Policisë Himarë, DVP Vlorë dhe FNSH-së, me qëllim garantimin e një...

EMRI/ Lëvizte në zonën bregdetare të Borshit me pistoletë, identifikohet dhe arrestohet 38-vjeçari

më 5.2023 - FaxWeb

Një 38-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Borshit pasi është kapur në një zonë bregdetare duke lëvizur me një armë zjarri. Bëhet fjalë për Bledar Likajn, i cili qarkullonte i armatosur pa leje....

Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, 38-vjeçari bie në prangat e policisë

më 5.2023 - Euronews

38-vjeçari, B. L. i cili lëvizte në zonë bregdetare të Borshit, me pistoletë me vete, është arrestuar pasi nuk kishte leje për armën. Gjatë kontrollit në makinën e tij, shërbimet e Policisë gjetën 1 armë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK