Shtetasi i Shqipërisë humb jetën në Maqedoni, përplaset për vdekje nga një veturë me targa bullgare

para 4 muajve - TV21

Një shtetas i Shqipërisë është përplasur për vdekje nga një veturë me targa bullgare në Maqedoni, përcjell TV21. Nga MPB shtojnë se rasti ka ndodhur në magjistralen Manastir-Prilep. “Më datë 27.05.2023...

Shtetasi i Shqipërisë humb jetën në Maqedoni, përplaset për vdekje nga një veturë me targa bullgare

para 4 muajve - Bota Sot

Një shtetas i Shqipërisë është përplasur për vdekje nga një veturë me targa bullgare në Maqedoni. Nga MPB shtojnë se rasti ka ndodhur në magjistralen Manastir-Prilep. “Më datë 27.05.2023 në ora 23:20 është...

Përplaset për vdekje shtetasi i Shqipërisë në Maqedoni

para 4 muajve - Sharri

Një shtetas i Shqipërisë është përplasur për vdekje nga një veturë me targa bullgare në Maqedoni. Nga MPB shtojnë se rasti ka ndodhur në magjistralen Manastir-Prilep. “Më datë 27.05.2023 në ora 23:20 është...

Përplaset për vdekje shtetasi i Shqipërisë në Maqedoni

para 4 muajve - Klan Macedonia

Një shtetas i Shqipërisë është përplasur për vdekje nga një veturë me targa bullgare në Maqedoni. Nga MPB shtojnë se rasti ka ndodhur në magjistralen Manastir-Prilep. “Më datë 27.05.2023 në ora 23:20 është...

Makina me targa bullgare godet për vdekje shtetasin e Shqipërisë

para 4 muajve - Flaka

Një shtetas i Shqipërisë është goditur për vdekje nga një makinë me targa bullgare në Maqedoni, njofton MPB. Rasti ka ndodhur në magjistralen Manastir-Prilep. “Më datë 27.05.2023 në ora 23:20 është raportuar...

Makina me targa bullgare godet për vdekje shtetasin e Shqipërisë në Maqedoni

para 4 muajve - Tetova Sot

Një shtetas i Shqipërisë është goditur për vdekje nga një makinë me targa bullgare në Maqedoni, njofton MPB. Rasti ka ndodhur në magjistralen Manastir-Prilep. “Më datë 27.05.2023 në ora 23:20 është raportuar...

Makina me targa bullgare godet për vdekje shtetasin e Shqipërisë në Maqedoni

para 4 muajve - Shenja

Një shtetas i Shqipërisë është goditur për vdekje nga një makinë me targa bullgare në Maqedoni, njofton MPB. Rasti ka ndodhur në magjistralen Manastir-Prilep. “Më datë 27.05.2023 në ora 23:20 është raportuar...

Makina me targa bullgare godet për vdekje shtetasin e Shqipërisë në Maqedoni

para 4 muajve - Almakos

Një shtetas i Shqipërisë është goditur për vdekje nga një makinë me targa bullgare në Maqedoni, njofton MPB. Rasti ka ndodhur në magjistralen Manastir-Prilep. “Më datë 27.05.2023 në ora 23:20 është raportuar...

Shtetasi i Shqipërisë humb jetën në Maqedoni, përplaset për vdekje nga një veturë me targa bullgare

para 4 muajve - Pa censure

Një shtetas i Shqipërisë është përplasur për vdekje nga një veturë me targa bullgare në Maqedoni. Nga MPB shtojnë se rasti ka ndodhur në magjistralen Manastir-Prilep. “Më datë 27.05.2023 në ora 23:20 është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK