Me kokainë e kanabis në makinë, arrestohet 21-vjeçari. Shoku i tij largohet...

para 4 muajve - BalkanWeb

Policia e Tiranës ka arrestuar një 21-vjeçar dhe ka shpallur në kërkim shokun e tij, pasi në makinën e tyre është zbuluar një sasi kokaine dhe kanabisi. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Tiranë...

Kokainë në makinë, arrestohet 21-vjeçari

para 4 muajve - Klan

Foto ilustrim Kokainë në makinë, arrestohet 21-vjeçari Në kërkim 23-vjeçari A.B. Tiranë | Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Tiranë arrestuan shtetasin O. B., 21 vjeç, si dhe po punojnë për...

Me kokainë e kanabis në makinë, arrestohet 21-vjeçari. Shoku i tij largohet sa pikas policinë, shpallet në kërkim

para 4 muajve - Ora news

Policia e Tiranës ka arrestuar një 21-vjeçar dhe ka shpallur në kërkim shokun e tij, pasi në makinën e tyre është zbuluar një sasi kokaine dhe kanabisi. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Tiranë...

Tiranë/ Drogë në makinë, arrestohet 21 vjeçari, në kërkim i riu që u largua sapo pa policinë

para 4 muajve - Syri

Në prangat e policisë ka rënë një 21 vjeçar me iniciale O.B. pasi në makinënë e tij policia ka gjetur dhe sekuestruar, në cilësinë e provës materiale, sasi lënde të dyshuara narkotike kokainë dhe kanabis....

Tiranë/ Drogë në makinë, arrestohet 21 vjeçari, në kërkim 23 vjeçari që u largua sapo pa policinë

para 4 muajve - Syri

Në prangat e policisë ka rënë një 21 vjeçar me iniciale O.B. pasi në makinënë e tij policia ka gjetur dhe sekuestruar, në cilësinë e provës materiale, sasi lënde të dyshuara narkotike kokainë dhe kanabis....

Kokainë në makinë, arrestohet 21-vjeçari

para 4 muajve - Java News

Tiranë | Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Tiranë arrestuan shtetasin O. B., 21 vjeç, si dhe po punojnë për kapjen e shtetasit A. B., 23 vjeç, të dy banues në Tiranë. Në rrugën “Bakalli” shërbimet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK