Dhunoi gruan dhe djalin e i kërcënoi me çifte, parandalohet krimi në Dibër,...

para 4 muajve - BalkanWeb

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër, pas njoftimit të marrë se në fshatin Trepç, njësia Administrative Melan, një shtetas po ushtronte dhunë ndaj familjarve të tij si dhe po i kërcënonte ato me...

Arresohet 64-vjeçari në Dibër! Rrahu dhe kërcënoi me vdekje gruan dhe djalin e mitur

para 4 muajve - Zhurnal

Një krim i rëndë në familje është parandaluar ditën e sotme në Dibër, ku një 64-vjeçar ka dhunuar fizikisht dhe ka kërcënuar me armë bashkëshorten dhe djalin e tij 17-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në fshatin...

Rrahu gruan dhe djalin e mitur për motive xhelozie, pranga 46-vjeçarit me armë gjahu në Dibër

para 4 muajve - Gazeta Express

Policia e Dibër ka parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale në familje në Dibër. Një 46-vjeçar ka ushtruar dhunë fizike ndaj djalit të tij 17 vjeç dhe bashkëshortes. Më pas ai i ka kërcënuar i se do...

46-vjeçari në Dibër kërcënon me vdekje gruan dhe të birin për motive xhelozie

para 4 muajve - Klan

46-vjeçari në Dibër kërcënon me vdekje gruan dhe të birin për motive xhelozie Një ngjarje kriminale brenda familjes është parandaluar sot në fshatin Trepç të Dibrës. 46-vjeçari me iniciale H.Sh. ka rënë...

Burri kërcënon me vdekje gruan dhe të birin 17-vjeçar

para 4 muajve - NOA

Dibër- Një 46-vjeçar në Dibër është arrestuar, pasi ka ushtruar dhunë ndaj gruas dhe djalit 17-vjeçar. Haxhi Shtjefni ka kanosur me armë gjahu çifte se do t’i vriste, konflikt ky që dyshohet se ka nisur...

“Do të të vras”/ 46-vjeçari bëhet xheloz, dhunon gruan dhe djalin e tyre të mitur, më pas i drejton çiften

para 4 muajve - Bota Sot

Një krim i mundshëm në familje është parandaluar në Dibër, ku në pranga u vu një 46-vjeçar, i cili pasi dhunoi gruan dhe djalin e tyre, i kërcënoi ata se do ti vriste me çifte. Ngjarja ka ndodhur në fshatin...

Kërcënoi gruan dhe djalin se do t’i vriste me armë gjahu, arrestohet 46-vjeçari në Dibër

para 4 muajve - Gazeta Tema

Një 46-vjeçar në Dibër është arrestuar, pasi ka ushtruar dhunë ndaj gruas dhe djalit 17-vjeçar. Mësohet se ai i kanosur me armë gjahu çifte se do t’i vriste. Sakaq, raportohet se gjithçka ka nisur për...

“Do ju vras”, 46-vjeçari kërcënon me jetë djalin dhe bashkëshorten në Dibër

para 4 muajve - Albeu

Policia e Dibër ka parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale në familje në Dibër. Një 46-vjeçar ka ushtruar dhunë fizike ndaj djalit të tij 17 vjeç dhe bashkëshortes. Më pas ai i ka kërcënuar i se do...

EMRI/ “Dhunë në familje”, dhe “Armëmbajtje pa leje”, arrestohet 46-vjeçari në Dibër

para 4 muajve - Ora news

Falë ndërhyrjes në kohë të shërbimeve të Policisë, është arritur të parandalohet një ngjarje e mundshme kriminale në familje. Si pasojë është vënë në pranga 46-vjeçari që ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes...

“Do të të vras”/ 46-vjeçari bëhet xheloz, dhunon gruan dhe djalin e tyre të mitur, më pas i drejton çiften

para 4 muajve - Panorama

Një krim i mundshëm në familje është parandaluar në Dibër, ku në pranga u vu një 46-vjeçar, i cili pasi dhunoi gruan dhe djalin e tyre, i kërcënoi ata se do ti vriste me çifte. Ngjarja ka ndodhur në fshatin...

Dhunoi dhe kanosi me armë gjahu gruan dhe fëmijën e mitur, arrestohet 46 vjeçari në Dibër

para 4 muajve - Syri

Një 46 vjeçar është arrestuar në Dibër pasi ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes dhe djalit të tyre të mitur, si dhe i kanosi ato se do ti vriste me armë gjahu. Sipas njoftimit të policisë është sekustruar...

Rrahu gruan dhe djalin e mitur për motive xhelozie, arrestohet 46-vjeçari me armë gjahu në Dibër

para 4 muajve - ABC News

Falë ndërhyrjes në kohë të shërbimeve të Policisë, parandalohet një ngjarje e mundshme kriminale në familje. Vihet në pranga 46-vjeçari që ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes dhe djalit të tyre të mitur,...

Kanosi gruan dhe djalin me çifte, arrestohet 46-vjeçari

para 4 muajve - Java News

Një 46-vjeçar, i cili ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe djalit të tij të mitur, si dhe i ka kanosur ata se do t’i vriste me çifte, është arrestuar nga policia. Shtetasi me inicialet H.Sh. është...

“Do të të vras…”/ Dhunon gruan dhe djalin e tyre të mitur nga xhelozia, më pas i drejton çiften

para 4 muajve - Zyrtare

Një krim i mundshëm në familje është parandaluar në Dibër, ku në pranga u vu një 46-vjeçar, i cili pasi dhunoi gruan dhe djalin e tyre, i kërcënoi ata se do ti vriste me çifte. Ngjarja ka ndodhur në fshatin...

EMRI/ Arresohet 64-vjeçari në Dibër! Rrahu dhe kërcënoi me vdekje gruan dhe djalin e mitur

para 4 muajve - FaxWeb

Dibër Ndërhyrja në kohë e Polcisië , parandalon një ngjarje të rëndë kriminale në familje Ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëshorttes dhe djalit 17 vjecar e më pas I kërcënoni se do I vriste me armë gjahu,...

Kërcënonte me armë gjahu bashkëshorten dhe fëmijën e mitur, arrestohet 46-vjeçari

para 4 muajve - Euronews

Falë ndërhyrjes në kohë të shërbimeve të Policisë, parandalohet një ngjarje e mundshme kriminale në një familje në Dibër. Vihet në pranga 46-vjeçari që ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes dhe djalit të tyre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK