Tjetër problem me Wizz Air/ Pasagjerët nisen për në Genoa, përfundojnë në a...

para 4 muajve - BalkanWeb

Kompania e fluturimeve Wizz Air është denoncuar nga pasagjerët sërish pas një tjetër incidenti të ndodhur ditën e sotme. Nga denoncimi i një qytetari tregohet se avioni i cili ishte nisur për në Genoa,...

MOMENTE TMERRI/ Pas dy orësh në ajër avioni nuk ulet dot në Rinas

para 4 muajve - News33

Moti i keq ka bërë që udhëtarët të cilët po udhëtonin me avionin e linjës Pecara-Tiranë të kthehen sërish mbrapsht. Burime për mediat bëjnë me dije se si pasojë e motit të keq avionic nuk ka mundur të...

Moti i keq nuk lejon avionin të ulet në Rinas, qytetarët kthehen mbrapsht në Brindisi

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Qytetarët e avionit të linjës Pescara-Tirana kanë hasur probleme ditën e sotme. Kjo pasi avioni nuk është ulur në Rinas, për shkak të kohës së keqe në Tiranë. Mësohet se pas gati dy orësh që ka qenë në...

Moti i keq nuk lejon avionin të ulet në Rinas, qytetarët kthehen mbrapsht në Brindisi

para 4 muajve - Syri

Qytetarët e avionit të linjës Pescara-Tirana kanë hasur probleme ditën e sotme. Kjo pasi avioni nuk është ulur në Rinas, për shkak të kohës së keqe në Tiranë. Mësohet se pas gati dy orësh që ka qenë në...

Moti i keq nuk lejon avionin e Linjës Pescara-Tirana të ulet në Rinas, udhëtarët kthehen mbrapsht në Brindisi

para 4 muajve - NOA

ITALI- Qytetarët e avionit të linjës Pescara-Tirana kanë hasur probleme ditën e sotme. Kjo pasi avioni nuk është ulur në Rinas, për shkak të kohës së keqe në Tiranë. Mësohet se pas gati dy orësh që ka...

“Wizz Air” sërish me probleme, moti i keq nuk e lejon të ulet n...

para 4 muajve - BalkanWeb

Sërish probleme në Wizz Air. Avioni i linjës Pescara-Tirana ka shfaqur probleme. Qytetarë kanë thënë për “BalkanWeb” se janë të shqetësuar pasi nga koha e keqe avioni nuk është ulur në Rinas. Pas gati...

Probleme me Wizz Air, avioni që udhëtonte drejt Tiranës shfaq probleme për shkak të motit të keq. Pas dy orësh ulet në Brindisi

para 4 muajve - Panorama

Avioni Wizz Air, i linjës Pescara-Tirana ka shfaqur probleme ditën e sotme. Disa qytetarë kanë thënë për “BalkanWeb” se janë të shqetësuar pasi avioni nuk është ulur në Rinas. Pas gati dy orësh në ajër,...

Pas dy orësh në ajër avioni nuk ulet dot në Rinas, udhëtarët kthehen mbrapsht në Brindisi

para 4 muajve - Zyrtare

Moti i keq ka bërë që udhëtarët të cilët po udhëtonin me avionin e linjës Pecara-Tiranë të kthehen sërish mbrapsht. Burime për mediat bëjnë me dije se si pasojë e motit të keq avionic nuk ka mundur të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK