Përdorues të iPhone-it po ankohen se përditësimi iOS 16.5 po ua ‘shterë’ baterinë në telefonat e tyre

më 5.2023 - Zhurnal

Apple më në fund lansoi përditësimin e saj iOS 16.5 për iPhone këtë javë. Përditësimi sjell disa rregullime të rëndësishme të defekteve, si dhe një sërë veçorish të reja. Derisa shumë përdorues të iPhone...

Përdorues të iPhone-it po ankohen se përditësimi iOS 16.5 po ua ‘shterë’ baterinë në telefonat e tyre

më 5.2023 - Medial

Apple më në fund lansoi përditësimin e saj iOS 16.5 për iPhone këtë javë. Përditësimi sjell disa rregullime të rëndësishme të defekteve, si dhe një sërë veçorish të reja. Derisa shumë përdorues të iPhone...

Përdorues të iPhone-it po ankohen se përditësimi iOS 16.5 po ua ‘shterë’ baterinë në telefonat e tyre

më 5.2023 - Alsat-M

Apple më në fund lansoi përditësimin e saj iOS 16.5 për iPhone këtë javë.

Përditësimi ‘Os 16.5 po e “shterë” baterinë e iPhone

më 5.2023 - Gazeta Express

Apple më në fund lansoi përditësimin e saj iOS 16.5 për iPhone këtë javë. Përditësimi sjell disa rregullime të rëndësishme të defekteve, si dhe një sërë veçorish të reja, transmeton Telegrafi. Lexo Edhe:...

Përdorues të iPhone-it po ankohen se përditësimi iOS 16.5 po ua ‘shterë’ baterinë në telefonat e tyre

më 5.2023 - Zhurnal

Apple më në fund lansoi përditësimin e saj iOS 16.5 për iPhone këtë javë. Përditësimi sjell disa rregullime të rëndësishme të defekteve, si dhe një sërë veçorish të reja, transmeton Telegrafi. Derisa shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK