Përmbyset makina afër QTU-së

para 4 muajve - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, pranë QTU-së. Mësohet se një makinë është kthyer përmbys. Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar. Si pasojë e aksidentit është...

Aksident pranë QTU-së, makina kthehet përmbys, bllokohet trafiku

para 4 muajve - Zhurnal

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, pranë QTU-së. Siç shihet në pamjet e siguruara nga Euronews Albania, një makinë është kthyer përmbys, por nuk dihet nëse ka të lënduar....

PAMJE/ Aksident i rëndë, makina kthehet përmbys në mes të rrugës

para 4 muajve - News33

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në utostradën Tiranë-Durrës, pranë QTU-së. Mësohet se një makinë është kthyer përmbys. Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar.

Aksident pranë QTU-së, makina kthehet përmbys në mes të rrugës

para 4 muajve - Albeu

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në utostradën Tiranë-Durrës, pranë QTU-së. Mësohet se një makinë është kthyer përmbys. Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar. Si pasojë e aksidentit...

Përmbyset makina në mes të rrugës, aksident pranë QTU-së në Tiranë

para 4 muajve - Java News

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, pranë QTU-së. Siç shihet në pamjet e siguruara nga Euronews Albania, një makinë është kthyer përmbys, por nuk dihet nëse ka të lënduar....

Aksident pranë QTU-së, makina kthehet përmbys, bllokohet trafiku

para 4 muajve - Euronews

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, pranë QTU-së. Siç shihet në pamjet e siguruara nga Euronews Albania, një makinë është kthyer përmbys, por nuk dihet nëse ka të lënduar....

Aksident trafiku rrugës për në Brezovicë

para 4 muajve - Kallxo

Një aksident trafiku ka ndodhur para disa minutash në rrugën për Brezovicë. Sipas pamjeve që KALLXO.com ka siguruar shihet një veturë e dëmtuar. Në vendngjarje është edhe patrulla e policisë. Nuk dihet nëse ka të lënduar.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK